Startuje KalendarzBiegowy.pl

Awatar użytkownika
Remus
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1470
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:06
Życiówka na 10k: 30:28
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mam nadzieję, że to tylko chwilowy błąd. Maila potwierdzającego - mimo tego komunikatu - powinieneś dostać. W nim jest link, dzięki któremu możesz aktywować konto.
New Balance but biegowy
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zadbajcie o funkcjonalność mapy, bo to jest NAJWAŻNIEJSZE. Na razie to co proponujcie w tym zakresie nie umywa się do maratonówpl. Coś podobnego jest na run -logu i w ogóle się nie sprawdza.

Mapa musi być duża, czytelna, domyślnie sortująca imprezy miesiącami, żeby nie trzeba było każdorazowo zaznaczać zakresu dat (jest czerwiec to niech od razu pokazuje imprezy z czerwca), z łatwym dojściem do danej imprezy bez zoomownia.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja bym proponował wprowadzić jeszcze opcje mapy, bo jak kolega wcześniej wspomniał jest ona pomocna w poszukiwaniu biegów blisko miejsca zamieszkania, ewentualnie można wprowadzić opcje szukania w promieniu iluś tam kilometrów po kodzie pocztowym. Druga rzecz którą zauważyłem to brak pola na stronę www biegu (chyba, że ślepy jestem). Przy rejestracji wyskakuje błąd:
Wystąpił błąd: Not Found
Kod błędu 404. Skontaktuj się z administratorem. The user with email "" does not exist
rejestracja przechodzi i można się zalogować, ale trochę to myli ewentualnych zainteresowanych ;)

edit

koledzy wyżej mnie trochę uprzedzili ;)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 10:33 przez Skoor, łącznie zmieniany 1 raz.
akaen
Wyga
Wyga
Posty: 130
Rejestracja: 26 sie 2009, 14:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wwa

Nieprzeczytany post

Dobrze by było dodać jeszcze opcję (i ewentualnie przy wyszukiwaniu też) czy trasa posiada atest bo chyba tego nie ma a jest dla niektórych osób dość istotne.
Można by było dorzucić też limit miejsc jeśli bieg posiada wtedy wiadomo czy się szybko zapisywać ;-)
saper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 631
Rejestracja: 05 mar 2012, 10:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Nie widze w opisie imprezy haczyka "Trasa posiada atest PZLA". Gdyby cos takiego dodac w opisie biegu i w wyszukiwarce, to byloby to dla mnie pomocne, bo glownie takie biegi mnie interesuja.

EDIT: o widze ze moje mysli zbiegly sie z tymi poprzednika :-)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 10:36 przez saper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

opcja wprowadzania limitu jest przy wpisywaniu danych odnośnie rejestracji, kwestia uzupełnienia danych chyba.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12412
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jest parę rzeczy do poprawy, ale myślę że nie ma co czekać aż wszystko zagra bezbłędnie. W polu dla 28 czerwca, wrzuciłem już organizowany test na 3000m na bieżni w Poznaniu.

Z logowaniem miałem podobny komunikat. Mimo to na maila przyszło potwierdzenie. W kwestii awatara jest tylko format jpg lub png. Brakuje mi gifa...
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

akaen pisze:Dobrze by było dodać jeszcze opcję (i ewentualnie przy wyszukiwaniu też) czy trasa posiada atest bo chyba tego nie ma a jest dla niektórych osób dość istotne.
Można by było dorzucić też limit miejsc jeśli bieg posiada wtedy wiadomo czy się szybko zapisywać ;-)
Jak kogoś interesuje dany bieg to może takie rzeczy sprawdzić na stronie organizatorów. Bo tak to zaraz pojawią się prośby, żeby jeszcze była pozycja "Menu po biegu", bo wiadomo - "jak będzie grochówka to jedziemy, a jak pomidorowa to odpuszczamy" :)
Awatar użytkownika
Remus
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1470
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:06
Życiówka na 10k: 30:28
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Ja bym proponował wprowadzić jeszcze opcje mapy, bo jak kolega wcześniej wspomniał jest ona pomocna w poszukiwaniu biegów blisko miejsca zamieszkania, ewentualnie można wprowadzić opcje szukania w promieniu iluś tam kilometrów po kodzie pocztowym.
Widok mapy można zmienić w widoku głównym kalendarza. Można też wyszukiwać imprezy za pomocą kodu pocztowego i zadanej odległości od niego. W wyszukiwarce ta opcja jest w sekcji Lokalizacja.

Obrazek
Skoor pisze:Druga rzecz którą zauważyłem to brak pola na stronę www biegu (chyba, że ślepy jestem).
Pole na stronę www jest dostępne po rozwinięciu sekcji "inne" w zakładce informacje:

Obrazek
saper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 631
Rejestracja: 05 mar 2012, 10:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

maly89 ... jak masz czas i ochote to sobie sprawdzaj, ja bym wolal miec to tak jak napisalem :-). Producent softu jest zazwyczaj wdzieczny za informacje o wymaganiach ktore sa tanie w implementacji a podnosza atrakcyjnosc produktu. Dla mnie atest jest jedna z najwazniejszych cech biegu. Bo biegne po to aby bic zyciowki. A co zrobic z taka zyciowka na 9400m czy 20 573 ?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 10:49 przez saper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Remus
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1470
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:06
Życiówka na 10k: 30:28
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

akaen pisze:Dobrze by było dodać jeszcze opcję (i ewentualnie przy wyszukiwaniu też) czy trasa posiada atest bo chyba tego nie ma a jest dla niektórych osób dość istotne.
Informacja o ateście jest w zakładce Trasa. Jeżeli jednak będzie więcej takich zgłoszeń, to zastanowimy się nad tym by przenieść atest do podstawowych informacji o dystansie.

W wyszukiwarce imprezy po ateście można wyszukiwać wybierając tą opcję w sekcji Rodzaj imprezy.
akaen pisze:Można by było dorzucić też limit miejsc jeśli bieg posiada wtedy wiadomo czy się szybko zapisywać ;-)
Informacja o limicie miejsc dostępna jest w zakładce Zapisy, którą można edytować i włączyć po dodaniu jakiś informacji.
Awatar użytkownika
Remus
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1470
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:06
Życiówka na 10k: 30:28
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

saper pisze:maly89 ... jak masz czas i ochote to sobie sprawdzaj, ja bym wolal miec to tak jak napisalem :-). Producent softu jest zazwyczaj wdzieczny za informacje o wymaganiach ktore sa tanie w implementacji a podnosza atrakcyjnosc produktu. Dla mnie atest jest jedna z najwazniejszych cech biegu. Bo biegne po to aby bic zyciowki. A co zrobic z taka zyciowka na 9400m czy 20 573 ?
I jesteśmy wdzięczni ;)

Informacja o ateście jest, ale może faktycznie w złym miejscu. Zastanowimy się nad tym czy jej nie przenieść.
Awatar użytkownika
f.lamer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2550
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:10
Życiówka na 10k: czydzieści9ipół
Życiówka w maratonie: czydzwadzieścia

Nieprzeczytany post

Remus pisze:Maila potwierdzającego - mimo tego komunikatu - powinieneś dostać.
ano mam, faktycznie.
na pierwszy rzut oka wygląda to nieźle
Self-improvement is masturbation.
Now, self-destruction…
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

jedno pytanie bo albo jestem ślepy albo niewidzący ale w jaki sposób można przypisać siebie do wybranych zawodów lub dodać zawody, w których startuję do swojego profilu?
coś w stylu: wybieram zawody z kalendarza, klikam a tam z kolei wybieram (zaznaczam/klikam) opcję "biorę udział"
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 11:30 przez Piechu, łącznie zmieniany 1 raz.
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
memelka26
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2014, 11:24
Życiówka na 10k: 43'31''
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pierwsze jak czytałam to szukałam informacji czy będzie opcja sprawdzenia czy bieg posiada atest i tak jak poprzednicy byłabym za tym, aby taka opcja się pojawiła.
Interesuje mnie też opcja, czy w danym biegu są jakieś biegi towarzyszące. Należąc do klubu często są w nich młodsi biegacze, którzy jeszcze nie mogą biegać np 10 km, ale chętnie by uczestniczyli w biegach dla siebie.
ODPOWIEDZ