Teraz jest So, 6 czerwca 2020, 23:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Startuje KalendarzBiegowy.pl
Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:23 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Mam nadzieję, że to tylko chwilowy błąd. Maila potwierdzającego - mimo tego komunikatu - powinieneś dostać. W nim jest link, dzięki któremu możesz aktywować konto.

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:31 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

zadbajcie o funkcjonalność mapy, bo to jest NAJWAŻNIEJSZE. Na razie to co proponujcie w tym zakresie nie umywa się do maratonówpl. Coś podobnego jest na run -logu i w ogóle się nie sprawdza.

Mapa musi być duża, czytelna, domyślnie sortująca imprezy miesiącami, żeby nie trzeba było każdorazowo zaznaczać zakresu dat (jest czerwiec to niech od razu pokazuje imprezy z czerwca), z łatwym dojściem do danej imprezy bez zoomownia.

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:32 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Ja bym proponował wprowadzić jeszcze opcje mapy, bo jak kolega wcześniej wspomniał jest ona pomocna w poszukiwaniu biegów blisko miejsca zamieszkania, ewentualnie można wprowadzić opcje szukania w promieniu iluś tam kilometrów po kodzie pocztowym. Druga rzecz którą zauważyłem to brak pola na stronę www biegu (chyba, że ślepy jestem). Przy rejestracji wyskakuje błąd:

Cytuj:
Wystąpił błąd: Not Found
Kod błędu 404. Skontaktuj się z administratorem. The user with email "" does not exist

rejestracja przechodzi i można się zalogować, ale trochę to myli ewentualnych zainteresowanych ;)

edit

koledzy wyżej mnie trochę uprzedzili ;)

Ostatnio edytowano Śr, 18 czerwca 2014, 10:33 przez Skoor, łącznie edytowano 1 raz

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:33 
Wyga
Wyga

Dobrze by było dodać jeszcze opcję (i ewentualnie przy wyszukiwaniu też) czy trasa posiada atest bo chyba tego nie ma a jest dla niektórych osób dość istotne.
Można by było dorzucić też limit miejsc jeśli bieg posiada wtedy wiadomo czy się szybko zapisywać ;-)

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:35 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Nie widze w opisie imprezy haczyka "Trasa posiada atest PZLA". Gdyby cos takiego dodac w opisie biegu i w wyszukiwarce, to byloby to dla mnie pomocne, bo glownie takie biegi mnie interesuja.

EDIT: o widze ze moje mysli zbiegly sie z tymi poprzednika :-)

Ostatnio edytowano Śr, 18 czerwca 2014, 10:36 przez saper, łącznie edytowano 1 raz

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:35 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

opcja wprowadzania limitu jest przy wpisywaniu danych odnośnie rejestracji, kwestia uzupełnienia danych chyba.

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:38 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Jest parę rzeczy do poprawy, ale myślę że nie ma co czekać aż wszystko zagra bezbłędnie. W polu dla 28 czerwca, wrzuciłem już organizowany test na 3000m na bieżni w Poznaniu.

Z logowaniem miałem podobny komunikat. Mimo to na maila przyszło potwierdzenie. W kwestii awatara jest tylko format jpg lub png. Brakuje mi gifa...

Obrazek

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:39 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

akaen napisał(a):
Dobrze by było dodać jeszcze opcję (i ewentualnie przy wyszukiwaniu też) czy trasa posiada atest bo chyba tego nie ma a jest dla niektórych osób dość istotne.
Można by było dorzucić też limit miejsc jeśli bieg posiada wtedy wiadomo czy się szybko zapisywać ;-)

Jak kogoś interesuje dany bieg to może takie rzeczy sprawdzić na stronie organizatorów. Bo tak to zaraz pojawią się prośby, żeby jeszcze była pozycja "Menu po biegu", bo wiadomo - "jak będzie grochówka to jedziemy, a jak pomidorowa to odpuszczamy" :)

Obrazek Obrazek

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:44 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Skoor napisał(a):
Ja bym proponował wprowadzić jeszcze opcje mapy, bo jak kolega wcześniej wspomniał jest ona pomocna w poszukiwaniu biegów blisko miejsca zamieszkania, ewentualnie można wprowadzić opcje szukania w promieniu iluś tam kilometrów po kodzie pocztowym.

Widok mapy można zmienić w widoku głównym kalendarza. Można też wyszukiwać imprezy za pomocą kodu pocztowego i zadanej odległości od niego. W wyszukiwarce ta opcja jest w sekcji Lokalizacja.

Obrazek

Skoor napisał(a):
Druga rzecz którą zauważyłem to brak pola na stronę www biegu (chyba, że ślepy jestem).

Pole na stronę www jest dostępne po rozwinięciu sekcji "inne" w zakładce informacje:

Obrazek

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:46 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

maly89 ... jak masz czas i ochote to sobie sprawdzaj, ja bym wolal miec to tak jak napisalem :-). Producent softu jest zazwyczaj wdzieczny za informacje o wymaganiach ktore sa tanie w implementacji a podnosza atrakcyjnosc produktu. Dla mnie atest jest jedna z najwazniejszych cech biegu. Bo biegne po to aby bic zyciowki. A co zrobic z taka zyciowka na 9400m czy 20 573 ?

Ostatnio edytowano Śr, 18 czerwca 2014, 10:49 przez saper, łącznie edytowano 1 raz

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:48 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

akaen napisał(a):

Informacja o ateście jest w zakładce Trasa. Jeżeli jednak będzie więcej takich zgłoszeń, to zastanowimy się nad tym by przenieść atest do podstawowych informacji o dystansie.

W wyszukiwarce imprezy po ateście można wyszukiwać wybierając tą opcję w sekcji Rodzaj imprezy.
akaen napisał(a):

Informacja o limicie miejsc dostępna jest w zakładce Zapisy, którą można edytować i włączyć po dodaniu jakiś informacji.

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 10:52 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

saper napisał(a):
maly89 ... jak masz czas i ochote to sobie sprawdzaj, ja bym wolal miec to tak jak napisalem :-). Producent softu jest zazwyczaj wdzieczny za informacje o wymaganiach ktore sa tanie w implementacji a podnosza atrakcyjnosc produktu. Dla mnie atest jest jedna z najwazniejszych cech biegu. Bo biegne po to aby bic zyciowki. A co zrobic z taka zyciowka na 9400m czy 20 573 ?

I jesteśmy wdzięczni ;)

Informacja o ateście jest, ale może faktycznie w złym miejscu. Zastanowimy się nad tym czy jej nie przenieść.

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 11:21 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Remus napisał(a):
Maila potwierdzającego - mimo tego komunikatu - powinieneś dostać.
ano mam, faktycznie.
na pierwszy rzut oka wygląda to nieźle

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 11:28 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

jedno pytanie bo albo jestem ślepy albo niewidzący ale w jaki sposób można przypisać siebie do wybranych zawodów lub dodać zawody, w których startuję do swojego profilu?
coś w stylu: wybieram zawody z kalendarza, klikam a tam z kolei wybieram (zaznaczam/klikam) opcję "biorę udział"

Ostatnio edytowano Śr, 18 czerwca 2014, 11:30 przez Piechu, łącznie edytowano 1 raz

Nowy postNapisane: Śr, 18 czerwca 2014, 11:30 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Pierwsze jak czytałam to szukałam informacji czy będzie opcja sprawdzenia czy bieg posiada atest i tak jak poprzednicy byłabym za tym, aby taka opcja się pojawiła.
Interesuje mnie też opcja, czy w danym biegu są jakieś biegi towarzyszące. Należąc do klubu często są w nich młodsi biegacze, którzy jeszcze nie mogą biegać np 10 km, ale chętnie by uczestniczyli w biegach dla siebie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]