Zmiany na forum

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I pod tym podpiszę się obiema rękami. Były rzeczywiście rzeczy zbędne, ale były i potrzebne.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Bianka, rozumiem Twoje obiekcje, o wszystkim możemy porozmawiać i teoretycznie wszystko jest do zmiany. Ale weź pod uwagę to, że pewne rzeczy były poprostu efektem niezbyt przemyślanych zmian, ewolucji, np rodział butów od zegarków. Nie ma tak dużo tematów, żeby to nie mogło być razem.
Co do blogów kobiet - jesteś pewna, że to musi być oddzielone?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

infernal pisze:Dobrze jakby jakiś post wleciał albo news na stronie - jakie zmiany na forum etc.
To jest ewolucja, raczej nie ma co ogłaszać zmian a dyskutować o koniecznych przekształceniach, co poprawić, co zmienić.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jestem pewna, że warto jakoś inaczej to rozwiązać. W zasadzie na męskie blogi nie zaglądałam, ponieważ męskie bieganie sporo się różni od naszego. Dla mnie byłoby to bardziej demotywacją, ponieważ za nic nie jestem w stanie nawet zbliżyć się do tych osiągów.
Większym problemem, mimo wszystko, jest pomieszanie zegarków, butów, słuchawek itp. Dla mnie jako nowicjusza i totalnego amatora, konkretny podział był skarbnicą wiedzy. W takim układzie jak teraz, nic nie widać. Jest to nieczytelne. Zgadzam się z pomysłem połączenia tematów dotyczących zdrowia i kontuzji, oraz dwóch tematów bodajże dotyczących kobiet. O innych działach się nie wypowiem ponieważ mało do nich zaglądałam.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

ok, uwagi przyjęte. Ale czy to, że blogi kobiece i męskie są razem jakoś Ci przeszkadza? Przecież nie chodzi o porównywanie się do facetów, ale o realizowanie podobnych celów, w sensie, że dążenie do samodoskonalenia proporcjonalnie do własnych możliwości.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dokładnie właśnie o to chodzi, dlatego wolę zaglądać do dziewczyn, tamtejsze cele, problemy, sukcesy są mi bliższe. Kiedyś ktoś świetnie te różnice wyjaśnił posługując się porównaniem:
Gdy kobieta maluje obraz, używa mnóstwa barw, różnej wielkości pędzli, przywiązuje wagę do szczegółów. Gdy mężczyzna maluje obraz o tej samej tematyce, bierze pędzel do malowania ścian i machnie kilka razy. :oczko:
Biegających i piszących dziewczyn na forum naprawdę nie jest wiele...zginiemy w zalewie "męskości".
Awatar użytkownika
ragozd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 623
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:35
Życiówka na 10k: 34:57
Życiówka w maratonie: 2:45:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam - to już bronienie sprawy dla samego bronienia. Są osoby nie zaglądające w ogóle na działy
www.facebook.com/WarszawskiScyzoryk - mistrz Polski i vicemistrz dzielnicy :)
M45 PB: 5km 17:10, 10km 34:57 HM 1:16:34 M 2:45:28
JFP
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 375
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Lepsze jest wrogiem dobrego. Tylko tyle i aż tyle
Agnusia93
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:51
Życiówka na 10k: 59:57
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

Mnie jako kobiecie jest tak na prawdę to obojętne. Tylko ja patrzę na to z innej strony. Te kilka lat temu, jak fora i blogi były popularne to kilka z nich prowadziłam, moderowałam. Również uważam, że mniej znaczy lepiej.
Ja nie mam takiego problemu jak Blanka, bo ja również czytam męskie blogi, lubię to robić. A ilość tematów, które się powtarza na forum czasem aż dobija.
[b]5km - 27:10[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]10km - 56:03[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]HM Silesia - 02:09:30[/b] 01.10.2023

[url=viewtopic.php?f=28&t=57794]Komentarze do bloga[/url]
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja nie mogę się totalnie odnaleźć... Szczególnie wrzucenie całego "techno" tzn. testy, buty itd. w jeden dział totalnie mnie rozwaliło. Ale cóż, będę czegoś szukał to może i znajdę. Tak to zazwyczaj zaglądałem z ciekawości czy coś nowego wpadło i się czytało...
ODPOWIEDZ