Teraz jest Pn, 17 czerwca 2019, 15:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zaczynając od zera
Nowy postNapisane: Pn, 10 czerwca 2019, 23:34 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

"Wieczorem"

Postanowiłam nie katować się i poczekać z bieganiem do wieczora. Około 20:00 nadal było upiornie gorąco, ale pobiegłam. Teoretycznie w planach miałam długie wybieganie, ale ponieważ dzień wcześniej leciałam na parkrunie, to postanowiłam, że ile dam radę, tyle potruchtam. Nigdzie nie zamierzałam się spieszyć. Noga za nogą klepałam asfalt niedaleko domu. Co chwilę mijałam kolejne drepczące osóbki. Takich jak ja, czekających na zajście słońca, było więcej. Postanowiłam pobiec 6km + ... a ile na plus, to zależy jak będę się czuła.
1km - 7:34
2km - 7:04
3km - 6:51
4km - 6:53
5km - 6:55
6km - 7:09
7km - 6:52
8km - 6:44
9km - 6:57
10km - 6:57

Tutaj skończyła mi się alejka a i ciemno się zaczęło robić. Wystarczy, 10km zaliczone :usmiech:

Średnie tempo wyszło 6:59
Czas - 01:10:00
Średnie tętno 161 (max 173)

Troszkę podbiegów po drodze było, ale ogólnie, fajnie mi się biegło. Dawno już nie przeczłapałam tego dystansu w takim komforcie. Wolno, bo wolno, lecz przyjemnie. Za tydzień ... nie, za tydzień tego nie powtórzę, ponieważ mam inne plany, ale o tym opowiem ciut później.

Tytuł: Re: Zaczynając od zera
Nowy postNapisane: So, 15 czerwca 2019, 11:28 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

" Pod górkę"

We wtorek biegamy we dwie. To naprawdę genialny sposób, żeby się zmotywować. Jeśli już się z kimś umówiłam, to niech się pali, niech się wali...nie odwołam.
Wyszłyśmy potruchtać około 20.00. Miałam nadzieję, że trochę się ochłodzi. Niestety termometr uparcie wskazywał 35 stopni. Powietrze było tak gęste, że nożem można je było kroić. Bardzo trudno się oddychało. Nie brałam ze sobą żadnych zbędnych balastów typu telefon. Na wszelki wypadek wrzuciłam 10 zł w monetach do kieszonki i wzięłam najprostszy pas z butelką wody.

Nie miałyśmy żadnych założeń, celem było pobieganie samo w sobie, bez narzuconego tempa czy dystansu. Poleciałyśmy przed siebie, trasą którą dreptałyśmy wczesną wiosną. Prowadziła ona wtedy przez moment ścieżką między polami. Ku naszemu zdziwieniu tej dróżki tym razem nie było, została zaorana. Cóż, jak już tam się wpakowałyśmy, nie zostało nam nic innego, jak przelecieć po śladach traktora, licząc po cichu, że żaden chłop z widłami nas nie pogoni, wtedy do dopiero rozwinęły byśmy prędkość wiatru :bum:
Na szczęście udało się nikomu nie podpaść, choć już wiemy, że następnym razem trzeba poszukać innej trasy, żeby ludziom pola nie deptać obojętnie czy coś na nim jest zasiane czy jest to ugór.

Żar z nieba lał się straszny. Następnym razem wyjedziemy jeszcze później. Mimo wszystko, choć z
W żółwim tempie, to jednak razem przebiegłyśmy 7km a ja dobiegałam jeszcze jeden, czyli w sumie wyszło mi 8km.

W czwartek nie dałam rady wyjść. Strasznie mnie nogi bolały, myślałam, że być może na pogodę, bo to dziwny był ból. Teraz już wiem co oznaczało. Dzisiejszy Parkrun też opuściłam. Rozłożyło mnie totalnie. W gardle siedzą żyletki, głową pęka, plecy bolą... czuję się jak potrzaskana. Wygląda na to, że znów anginę złapałam.

Co za pech, a na jutro zapisałam się na bieg charytatywny. Nie było co prawda tam wpisowego, to nie jest bieg na medale, po prostu wsparcie budowy domu dla osób starszych. Tak bardzo chciałam tam być...
Wygląda na to, że niedzielę przeleżę w domu.

Zastanawiam się dlaczego na moim horyzoncie jest non stop górka za górka, wzniesienie za wzniesieniem. Dzisiaj ogłaszam dzień lenia...no dobra, cały weekend lenia.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]