Pronacja - badanie

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 732
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W ostatnim czasie coraz bardziej czuję, że lewa stopa ucieka mi do środka. Wygniatają mi się przez to buty do środka, co jeszcze bardziej pogłębia pronację? i koło się zatacza. Po zakupie nowej pary pozbyłem się problemu, ale tylko na jakieś 2 tygodnie.
W związku z tym poszukuję jakiegoś miejsca w Warszawie gdzie można wykonać badanie stopy pod kątem pronacji, ruchu stopy itp. Może jakiś sklep, gdzie można zrobić to taniej, albo i za darmo? Coś sprawdzonego, co możecie polecić? Pewnie najlepszą opcją byłby ortopeda, ale to już wydatek rzędu 200 zł.
5km: 17:59
10km: 37:37
HM: 01:28:40
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8798
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Chcesz porządnie sprawdzić stopy to nie szukaj darmowego badania w sklepie, to ci zupełnie nic nie da.
Idź do jakiegoś zakładu podologicznego, fizjoterapeutycznego ,gdzie robią fachowcy badania stóp statycznie i dynamicznie.
Być może bedziesz potrzebował specjalnych, indywidualnych wkładek, albo masz coś poblokowane i kaleczysz ruch.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 732
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dlatego też biorę pod uwagę jakiegoś specjalistę. Może ktoś kogoś polecić z Warszawy? Nie chcę iść do "zwykłego" specjalisty, dla którego najlepszym rozwiązaniem będzie zaprzestanie biegania, a do kogoś kto specjalizuje się w sporcie i będzie w stanie pomóc.
5km: 17:59
10km: 37:37
HM: 01:28:40
ODPOWIEDZ