Poznań

kungas
Wyga
Wyga
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwie 2011, 10:11
Życiówka na 10k: 46:36
Życiówka w maratonie: 4:09
Lokalizacja: POZnan*
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Panie Trenerro pytanko

w sobotę byłem pierwszy raz po południu spacer 10km na szukanie luzu w niedziele bieg 6km spokojnym tempem z szukaniem luzu a we wrotek życiówka na 7km ze średnią 5:09 na 1km (poprawa o około 25s.) i pytanie tak szybko luz się przełożył na wyniki czy to raczej efekt autosugestii?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Autosugestia.
Nie da się w krótkim czasie opanować luzu, nie myśląc o nim.
haniulek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2010, 14:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Moje uda czują wczorajsze grzybki ale wstałam i chodzę :oczko: :lalala: .Takie treningi przydają się i mam nadzieje że będzie ich więcej :) .Dzięki Aldona i Jacek za wczoraj i całej ekipie,która dała radę do końca.Było siii :) :uuusmiech:
snail75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2011, 12:47
Życiówka na 10k: 40:05
Życiówka w maratonie: 2:58:55

Nieprzeczytany post

Co prawda na wspólnych zajęciach rzadko się pojawiam bo wylewam nie wiem już które poty na maratońskich treningach przygotowanych przez yacoola, ale muszę przyznać, że warto robić grzyby. W ostatni weekend pagórkowata trasa półmaratonu w Gnieźnie zupełnie nie robiła na mnie wrażenia nawet na całkiem sporych podbiegach :oczko:
_________________
10km - 40:05
21,097 km - 1:24:56
42,195 km- 2:58:55
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ślimaku, mi bardziej o zbiegi chodzi. Wszyscy skupiają uwagę na tym jak szybko podbiec pod górę, a zupełnie odpuszczają zbieganie. Mocne czwórki pozwalają na rozpędzenie się w dół i odejście konkurencji właśnie na zbiegach.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

yacool a nie jest tak, ze amator bardziej od ucieczki rywalom z górki chciałby nie umrzeć podczas podbiegu?
to chyba zbyt szybko poleciany podbieg najbardziej może uszczuplić wątpły zapas sił amatorszczyka?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To bardzo akademickie rozważania: podczas podbiegu przejdziesz do marszu, gdy przegniesz. Chodzi o ty by ruszyć potem na zbiegu. A na to odchodzi ochota, kiedy wata w podwoziu.
W kolejny wtorek robię 2x600. Będzie można poznać większy fragment lasu...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzisiaj było pływanie. Za krótki ten basen. Woda za zimna i za mało luzu na torze. Nikt się też nie utopił.
Jakiś samowystarczalny singiel się przytulał, a pan instruktor kazał pływać z górki. No dziwnie się na to wszystko patrzy, zwłaszcza pod wodą...
Obrazek
kungas
Wyga
Wyga
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwie 2011, 10:11
Życiówka na 10k: 46:36
Życiówka w maratonie: 4:09
Lokalizacja: POZnan*
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yacool poszedłem wczoraj pobiegać, na około 5 km zaczęło mnie boleć kolana od zewnętrznej strony, mogę normalnie chodzić i tylko je czuje ale nie boli, czy dać mu odpocząć (jeśli tak to ile?) czy mogę jutro je na BBL dodatkowo pomęczyć?
A tak nawiasem to co to jest staw czy coś innego? bolało tylko na podbiegach z górki było miodzio, miałem już coś takiego wcześniej ale dobra rozgrzewka załatwiała temat, a teraz bolało mimo rozgrzewki,
Astartaa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam mam takie pytanie do ludzi z Poznania, czy organizatorzy oprócz sali MOSIR-u przewidzieli jeszcze jakieś dodatkowe na ewentualny nocleg przed Poznań Maraton?

Pozdrawiam
kungas
Wyga
Wyga
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwie 2011, 10:11
Życiówka na 10k: 46:36
Życiówka w maratonie: 4:09
Lokalizacja: POZnan*
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeśli w regulaminie nie wspomniano o noclegu w innym miejscu, to nie przewiduje. Wtedy trzeba brać pokój na wynajem lub też inną formę noclegu :)
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Za tydzień proponuję sprawdzian na 5 i 10k, o godzinie 8:00. Jeśli są chętni, to proszę o deklaracje uczestnictwa. O 9:30 zajęcia, jak zwykle. Z uwagi na ten sprawdzian, sugeruję termin grzybów pozostawić w bezpiecznym odstępie czasowym czyli wtorek 17:30 - 2x600m na pętli.
Awatar użytkownika
Sandi9
Wyga
Wyga
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2011, 19:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

UWAGA WSZYSCY BBL-owicze :)
Mam do Was wielką prośbę! Pisuję do działu sport w mojej gazetce szkolnej i planuję teraz artykuł o Maratonie poznańskim. Chciałabym też dodać do niego takie wypowiedzi zebrane od różnych ludzi - chodzi mi o jednozdaniowe uzasadnienie "Bieganie to dla mnie...", żeby trochę "uczłowieczyć" te wszystkie fakty, które zawrę w tekście. Także jeśli chcecie mi pomóc, piszcie na forum swoje powody + imiona (i wiek?), będę bardzo wdzięczna.
W końcu, gdzie mam tego szukać, jak nie tu? :))

Sandra :oczko:
pain is only temporary,
pride is forever.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12513
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

...trzeba było do Berlina się zabrać, a nie o wioskowym maratonie debiutować. Jest jeszcze miejsce u Łukasza w aucie.
O maratonie w Poznaniu dobrze pisać z perspektywy maratonu berlińskiego. Podróże kształcą, a zwłaszcza podróże tematyczne.
ODPOWIEDZ