GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
adam1adam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1754
Rejestracja: 20 lis 2011, 09:59
Życiówka na 10k: 33:10
Życiówka w maratonie: 2:32:24

Nieprzeczytany post

Na przeziebienia i uczucie zimna po treningu polecam:
Talisker Storm-single malt scotch whisky
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

adam1adam pisze:Na przeziebienia i uczucie zimna po treningu polecam:
Talisker Storm-single malt scotch whisky
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kuchnia cały czas mnie zaskakuje :taktak: . Codziennie uczę się czegoś nowego :uuusmiech: . Dzisiaj mieszałem różne składniki, łączyłem je ze sobą i nie bałem się eksperymentować :nienie: . Właśnie na tym polega cała zabawa :taktak: . I proszę mi uwierzyć, że jest to prawdziwa sztuka. Gotowanie jest fajną pasją – po prostu ją uwielbiam :hej: . III Potyczki Kulinarne zorganizowane przez Hanza Pałac Rulewo już za mną :echech: . Jak wam wiadomo zostałem zaproszony na tą nietuzinkową imprezę, jako wasz przedstawiciel z ramienia Akademii Biegania Grudziądz. Pojechałem tam wspólnie z naszym Irkiem, Żanetą oraz nie zabrakło ekipy wspierającej: Dagmary, Kamili, Macieja, Magdy… Tematem przewodnim była Pasta Party, czyli makarony a wszystko poprzedzone reklamą naszą półmaratonu, którą przedstawiła Pani Dyrektor Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego Izabela Piwowarska, która również zasiadała w jury imprezy :uuusmiech: . Było to moje pierwsze gotowanie przed widownią, bo dotychczas takie rzeczy oglądałem tylko na szklanym ekranie, ale spokojnie znacie mnie, więc tremy nie było :hej: . Na początek losowanie kolejności gotowania i drużyn przydzielanych do jednych z najlepszych kucharzy w kraju :taktak: :szok: . Załapałem się do drużyny nr.6 pod wodzą maestro Sebastiana z Bydgoszczy z City Hotel, czyli gotowaliśmy w drugiej turze a na tapetę dostaliśmy lasange. Jedna z trudniejszych potraw do przygotowania, bo musiała być dodatkowo zapiekana w piecu w porównaniu z makaronami, jakie miały inne drużyny. Jednak to tylko zabawa i wszystkie ekipy dobrze się bawiły :taktak: a rywalizacja stała na wysokim poziomie jak i jakość potraw, więc jury nie maiła łatwego zadania :nienie: . Nie udało zdobyć się tytułu najlepszej drużyny, ale podobno byliśmy wysoko nominowani :hej: . Chyba dzięki mojej prezentacji potrawy zachęcającej do zjedzenia właśnie niej :hahaha: . Brawa dla wszystkich. Oczywiście w międzyczasie można było spróbować potraw serwowanych przez kucharzy z Rulewa, czyli Hotelu Roku 2014 w Polsce. Tyle rożności nigdy nie widziałem i nie będę się starał nawet wymieniać nazw potraw, ale jedzenie jak z żurnali kulinarnych :taktak: . Po raz pierwszy jadłem jadalne kolorowe kwiaty, kaczkę z figami…. I wiele innych pyszności, które przyśnią mi się w nocy :hej: . Tylko nie liczcie za bardzo na to, że w Krakowie przed maratonem będę gotował tą przyjemność pozostawię naszemu super kucharzowi Januszow :hejhej: i. Pozdrawiam Prezes Andrzej. :hej:

https://plus.google.com/photos/10812436 ... banner=pwa

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Czy wy również zgadzacie się z tym, że biegacze są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać :taktak: . Ten miesiąc to czas na rozwój :taktak: . Do życia budzi się natura po zimowym okresie, więc i my biegacze powinniśmy uczestniczyć w tym spektaklu. Dni będą coraz dłuższe i cieplejsze, więc namówmy na bieganie osoby jeszcze niebiegające :taktak: . To wasze zadanie kochani przyjaciele z Akademii Biegania na miesiąc MARZEC :hej: . Przypominam, że kto chętny na siatkówkę to zapraszam na godzinę 18.30 do szkoły na Strzemięcinie. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kalkulator BMI vs kalkulator BAI

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... BoxRekrImg


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Prezes na przyjęciu, Irek w ataku, Kamila na serwisie…. Takich mamy zdolnych polskich biegaczy!. :taktak: :uuusmiech: :hej: :hejhej: Poniedziałkowy trening siatkówki uważam za udany :taktak: . Przed nami jeszcze 4 marcowe grania, więc kto chętny to serdecznie zapraszam, bo zabawa przednia a i urozmaicenie od pokonywanych kilometrów wskazane :taktak: . Nie wiem czy wypada, ale i tak powiem :hahaha: :hejhej: . Drużyna Prezesa w okrojonym składzie i tak wygrała :taktak: . Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Sukces wydaje się być połączony z działaniem :taktak: . Biegacze z pod szyldami AB to ludzie sukcesu, bo idą cały czas na przód :taktak: . Owszem popełniają błędy, ale nie rezygnują :nienie: . Nie zapominajcie, więc o jutrzejszym treningu z przyjaciółmi, bo to błąd a do poważnych startów coraz bliżej, więc nie można rezygnować z biegania :nienie: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia- Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć Dziewczyny
8 marca i Bieg Kobiet zbliża się wielkimi krokami :uuusmiech: . Wasze zadanie na ten dzień to ubrać rzeczy do biegania, bo to zawsze krok bliżej żeby zacząć przygodę i walkę o piękne zdrowe ciało :taktak: . Ze spraw organizacyjnych to przypominam, że Start jest o godzinie 11.00 przy lodowisku w Parku Miejskim, ale proszę być chwilkę wcześniej, abyśmy mogli zweryfikować uczestniczki biegu w Biurze Zawodów :taktak: . Trasa została wyznaczona przez naszego kolegę Dawida Teklińskiego i prowadzi ścieżkami parku :uuusmiech: . Ma długość około 5 km, więc do zaliczenia są dwa okrążenia. Jednak nie widzę żadnych przeciwskazań jak sobie zrobicie mniejszy dystans w postaci jednego okrążenia lub skrócicie w razie pobłądzenia. Wszystko w zależności od waszych predyspozycji. Bieg nie ma charakteru wyścigu a raczej luźnego biegania, podczas którego będziecie mogły sobie swobodnie pogadać, poplotkować, pośmiać się z nas mężczyzn :hahaha: , wziąć udział w konkursie na najbarwniejszy wiosenny ubiór. W końcu to wasze święto :taktak: . Po dotarciu na metę dla każdej z uczestniczek będzie czekał upominek oraz słodki poczęstunek. Niestety :echech: nie udało mi się namówić chłopaków na występ w stylu czipendejs, ale kto wie może kiedyś :hejhej: ( ja byłem chętny ). Mamy nadzieję, że wam się spodoba nasza inicjatywa i docenicie nas brzydką płeć przybywając coraz liczniej na biegi organizowane przez Akademię Biegania Grudziądz oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku. Pozdrawiam Prezes AB Andrzej Dolewski. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Można mieć romans z czekoladą. Ja taki mam bardzo często :taktak: :uuusmiech: :hej: . Szczególnie rano przed treningiem lubię z nią pobaraszkować :hejhej: . Do tego porządny kuban z zieloną herbatą i można iść pobiegać :taktak: . Czy wy również macie swoje ulubione menu śniadaniowe?

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Cudze chwalicie, swego nie znacie, Sami nie wiecie, co posiadacie -Stanisław Jachowicz (1796 - 1857). Zapraszam serdecznie do grudziądzkiej grupy biegowej na nasz wspólny trening w ramach Akademii Biegania :taktak: . Widzimy się dzisiaj o godzinie 18.00 na parkingu leśnym przy Praktikerze. Propozycja dla chętnych schody z ciekawym zestawem ćwiczeń, które dla was przygotowałem :sss: . Miłego dnia – Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie ma sekretu, co by nie wyszedł na jaw :nienie: . Moją zgrabną sylwetkę( hi,hi) :hejhej: zawdzięczam treningom i śniadanku po bieganku :taktak: . Prawie zawsze jest to czekoladowy budyń z czekoladowo-bananowym mlekiem. Pozdrawiam Fit –Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Proszę o potwierdzenia na adres mailowy akademiabiegania@wp.pl lub sms 505 088 940 ( Prezes ) kto jedzie 14 marca do Bąkowa na sobotni trening z dzieciakami z DD. Szczegóły wyjazdu na naszej stronie www.akademia-biegania.pl . Musimy podać ilość osób aby organizatorzy imprezy odpowiednio się przygotowali. Coś mi się zdaje ze impreza będzie przednia, bo i pogoda ma powrócić wiosenna. Podobno dzieciaki już żyją tym spotkaniem z nami, więc liczę ze ekipa AB nie zawiedzie. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Miejsc na liście startowej już nie ma, ale zapraszamy wszystkich do kibicowania grudziądzkim biegaczkom podczas Biegu dla Kobiet, który odbędzie się 8 marca o godz. 11 w odnowionym Parku Miejskim :uuusmiech: . Dla zawodniczek przygotowaliśmy niespodziankę, ufundowaną przez MORiW, Akademię Biegania oraz sponsorów: firmę Magia Ogrodów z Grudziądza oraz Nikobud ze Świerkocina :uuusmiech: . Stracone podczas biegu kalorie uzupełnimy tortem z Cukierni Jarząb :uuusmiech:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Biegacz został stworzony przez miłość do swojej pasji, dlatego ona tak bardzo go pociąga :uuusmiech: :taktak: . Nie dziwota, więc że jak zawsze w środy na treningu Akademii Biegania pojawiła się tak liczna ekipa przyjaciół –biegaczy :uuusmiech: . Dziękuje za wspólne spotkanie jak zawsze wesoło i ciekawie. Podział na podgrupy, czyli Lotnisko-Park Miejski ( 8 km) to jedni a drugiej grupie zafundowałem zestawik podbiegów na schodach jak na filmiku :sss: . Lekko nie było, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :taktak: . Dobrej nocki życzę Andrzej. :hej:
https://www.facebook.com/video.php?v=708459905930115


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Droga do sukcesu jest zawsze w budowie :taktak: . Nie ma, więc co się ociągać czas na poranny trening Prezesa, aby zbudować swój sukces :taktak: . Wy również nie zapominajcie o budowie swojego sukcesu :taktak: . Miłego dnia kochani. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ