GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak umilić sobie czas podczas choroby? Oto proste sposoby dla kreatywnych!

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,140 ... roste.html


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

30 wolontariuszy nagrodzono w grudziądzkim ratuszu

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /141209297


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pamiętajcie by na wtorkowy trening ogólnorozwojowy, na górze zamkowej, zabrać czapkę Mikołaja. Widzimy się, jak zawsze, o 18:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nasze życie ma cztery wielkie cele: żyć, kochać, uczyć się i pozostawiać po sobie coś cennego :taktak: . Tak, więc moi drodzy kochani biegacze z grudziądzkiej akademii i nie tylko czas zakasać rękawy, bo czas leci :lalala: . Zacznijmy realizować te cztery cele :taktak: . Jeżeli chcemy pozostawić po sobie coś cennego to ja widzę was w naszym przedsięwzięciu, jakim jest organizacja „Biegu dla Orkiestry”. Idea całej akcji w ramach 23 finału wośp jak najbardziej pozwala nam zaliczyć wszystkie wyżej wymienione przymioty :uuusmiech: . Walczymy o pieniążki, które mogą uratować życie niejednego dziecka, uczymy się pomagać innym oraz kochamy to nasze bieganie. Wpłaty na konto spływają, zapisy trwają powoli przynosicie mi gadżety na loterie fantową jak chociażby ostatnio Wojtek dwa ładne portfele. O to właśnie chodzi abyście to wy mieli jak największy wpływ na ten nasz bieg. Ja jestem tylko koordynatorem, przekaźnikiem, ale to od was zależy czy wszystko się uda i biegacze wyjadą z naszego Rudnika zadowoleni z myślą, że takim sportowym akcentem mogli wspomóc orkiestrę Jurka Owsiaka. Popytajcie swoich najbliższych czy nie znaleźliby z godzinkę dwie wolnego czasu w niedzielne przedpołudnie 11 stycznia. Zajęcie znajdę dla każdego czy to przy wręczaniu medali czy rozpalaniu ogniska bądź pokazywaniu biegaczom kierunku do mety. Zapytajcie swoich przełożonych, pracodawców, znajomych czy nie wspomogliby nas. Liczy się każda złotówka a mówienie i proszenie nie boli. Nikt wam głowy za to nie urwie. Trzeba kochani mieć jaja i nie bać się wyzwań. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Ps. Jutro środa biegowa z AB. Godzina 18.00 Rondo Popiełuszki i moja propozycja to zabawy biegowe w stylu jedzie pociąg z daleka, berek, chodzi lisek koło drogi…

Na treningu zbieramy nadal pieniążki dla dzieciaków z Domu Dziecka w Bąkowie, aby mogły wystartować w naszym biegu dla wośp. Do tej zbiórki przyłączył się również Rudnicki Korsarz, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Zapisy na Sylwestra prowadzi Żaneta i z tego, co się orientuję już z 50 osób się uzbierało, więc kochani nie ociągajcie się, można iść samemu, w parze lub zaufanymi znajomymi. Zabawy z AB to szaleństwo do samego rana.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do startu już tylko miesiąc a my mamy dla was kolejną niespodzianką, jaka będzie towarzyszyć „Biegowi dla Orkiestry”. To licytacja biegowej technicznej koszulki z logo 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i oryginalnym podpisem Jurka Owsiaka. Myślę, że nasi biegacze ostro będą podbijać cenę, więc i tutaj warto zabrać z sobą spory zapas gotóweczki. Cena wywoławcza 50 zł, kto da więcej…
Czekamy również na wasze wpłaty, aby mieć rozeznanie ile medali w kształcie serca zawiesić na waszych szyjach w podzięce za wasze dobre serce.

http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

„Ocetix”, jako kolejna firma wsparła nas finansowo na nasz „Bieg dla Orkiestry”, który startuje 11.stycznia 2015 r. w ramach 23 Finału wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Umożliwi to nam zakup medali dla uczestników tej imprezy. Dziękujemy serdecznie za wsparcie, które już po raz kolejny otrzymaliśmy od tego zakładu produkującego przepyszne majonezy, bez których nie obejdzie się żadna jarzynowa sałatka na wigilijnym stole. Nie zabraknie również na naszych stołach musztardy produkowanej przez tą firmę, bez której kiełbaska nie smakowałaby jak trzeba. Pozdrawiamy i Dziękujemy. Akademia Biegania Grudziądz. Zapisy pod poniższym linkiem: http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze :uuusmiech: . Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, każdy człowiek, któremu powiodło się w życiu, osiągnął wielkość bądź sukces na tyle właśnie, na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku :taktak: . Nasz cel to między innymi bieganie, zaliczanie kolejnych kilometrów, poznawanie podobnych osób jak my, cieszenie się z życia … Zapraszam na środowy popołudniowy trening, który już o godzinie 18.00. Dzisiaj się pobawimy w zabawy biegowe, czyli interwały na wesoło. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Prezenty dla biegaczy. 26 prezentów, z których ucieszy się każdy biegacz

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Troszeczkę się z wami podroczę :hejhej: . Ja już po obiadku i podwieczorku, ale w oczekiwaniu na wieczorny trening :taktak: . Te kalorie z ciacha i kawki ze śmietanką trzeba przecież zrzucić. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Całe nasze życie to działanie i pasja :uuusmiech: . Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia. Kochani dziękuję za dzisiejsze wspólne wieczorne bieganie :uuusmiech: . W was życia na pewno nie brakuje :nienie: . Wasze zaangażowanie jest niesamowite i widać to po frekwencji, jaka jest na naszych treningach :uuusmiech: . Dzisiaj wszyscy zaliczyli trasę wokół Lotniska i parku, bo na zabawy biegowe było za mało chętnych :bleble: ( a miałem w zanadrzu kilka niespodzianek, jednak poczekamy z tym na cieplejsze treningi).
Dziękuje Kazikowi za dostarczenie plakatów i wzoru wizytówki „ Bieg dla Orkiestry”, na który zapraszam wszystkich wspólnie z rodzinami :uuusmiech: .
Wpłynęły do mnie również kolejne pieniążki na wpisowe dla dzieciaków z DD Bąkowo, za które serdecznie darczyńcom dziękuję.
Żaneta również meldowała, że na sylwestrową zabawę wpisują się kolejni chętni i czekamy na następnych.
Teraz czas na kolacyjkę po dobrym treningu a na nią oczywiście białe szaleństwo, czyli twarożek z cebulką na ziarnistej bułeczce.
Dobranoc i do zobaczenia wkrótce. Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jesteśmy młodzi, dopóki wierzymy w życie a jeśli wierzymy, że nam się uda, że potrafimy, w większości wypadków rzeczywiście nam się uda, to władza umysłu nad ciałem :taktak: . Czas, więc zmusić mój umysł na poranne wyjście w celu zaliczenia zbawiennych kilometrów :uuusmiech: . No dobra troszeczkę naciągnąłem tą wypowiedź :hejhej: . Ja nie muszę się zmuszać, ja po prostu nie mogę się doczekać końca nocy, aby wyjść pobiegać wczesnym rankiem :uuusmiech: . Zanim mój umysł powie to już czas to ja już mam na sobie strój i butki. Miłego dnia wszystkim życzę .Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejna koszulka, jaką będzie można wylicytować podczas „ Biegu dla Orkiestry „ to gratka dla fanów Sylwii Grzeszczak, która koncertowała w sobotę na naszym Rynku w ramach Mikołajkowego koncertu. Udało nam się zdobyć jej autograf a jak wiecie kolejka po autografy była naprawdę spora i tylko nielicznym się to udało. Licytujemy w dniu biegu. Cena wywoławcza 50 zł. Kto da więcej … Zapisy na bieg w toku pod poniższym adresem :

http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new

https://www.youtube.com/watch?v=r_ADtyQqTSc


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Amerykański pisarz, prekursor nowoczesnego rodzaju pisarstwa znanego, jako literatura osobistego sukcesu Napoleon Hill napisał, że: „ Drzemiący w nas zwycięzca nie ujawnia się, dopóki nie jesteśmy gotowi” :taktak: . Czas obudzić tego zwycięzcę a najlepszym sposobem, jaki znam jest motywujący trening :hej: . Ten najlepiej zaliczyć w gronie przyjaciół :uuusmiech: , znajomych. Taka możliwość już jutro :taktak: . Spotykamy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Jak zawsze po bieganiu małe plusku, plusku w wodzie i wyjazd na saunę inhalować się Amolem. Ach te weekendy-uwielbiam je zapewne tak samo jak i wy :uuusmiech: . No to, co widzimy się jutro z rana. Pozdrawiam i życzę miłego piątunia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pomysły na ciepłą kolację .Wracasz z pracy. Zmęczony, często zmarznięty, no i głodny. Oto cztery przepisy na obiad bądź kolację - dania, które przyrządzisz łatwo i szybko. I zjesz ze smakiem.

http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/ ... #BoxLS2img


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie Sylwestra z Akademią Biegania Żaneta Lipińska informuje, że nadal posiadamy wolne miejsca. Z tego, co się orientuje jest już nas około 50 osób, więc sporo. Można zabrać z sobą swoich znajomych o ile wytrzymają nasze taneczne tempo do rana i bąbelki w głowie po szampanie. Impreza startuje 31 grudnia o godzinie 19.00 w Klubie „Skala „ na ul. Portowej, więc będzie bardzo bliziutko na Marinę gdzie o północy pokaz sztucznych ogni organizowanych przez miasto. Koszt naszej imprezy to 125 zł od osoby i zbiera Żaneta. Menu poniżej:

1. Wynajem Sali klubowej do wyłącznej dyspozycji gości, ustawienie stolików w uzgodnieniu z organizatorem.
2. Obsługa DJ’a.
3. Obsługa kelnerska

4. MENU:
Kolacja na ciepło
• De volaille, ziemniaki, surówka
lub
• Zraz kasztelański, ziemniaki, surówka
lub
• Kotlet z serem, ziemniaki, surówka

Deser
• Kawa/herbata i ciasto pieczone

Przekąski
• Patera wędlin i serów
• Śledzik w oleju z cebulką
• Klopsiki w zalewie octowej
• Jajko w sosie tatarskim
• Sałatka serowa z makaronem
• Brokuł w szynce zalany galaretą
• Patera warzyw marynowanych

II danie na ciepło
• Barszcz z krokietem

III danie na ciepło
• Pieczona pałka z kurczaka podana z bulionem i pieczywem

Napoje
• Sok 1l
• Cola 0,5l
• Woda b.o.

Alkohol
• 0,25l wódka Sobieski
• Lampka szampana na powitanie Nowego Roku

Dodatkowo:
- Barek kawowy przez cały czas trwania spotkania-kawa/herbata b.o., kruche ciasteczka, owoce
- Możliwość wniesienia dodatkowego alkoholu
- Możliwość zakupu piwa i innych alkoholi w barze klubowym
Pozdrawiam Prezes Andrzej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ