GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzisiaj trzymamy kciuki za naszą grudziądzankę Arletę Meloch :taktak: :uuusmiech: , która po raz pierwszy w swojej karierze startuje w Maratonie Komandosa :szok: . Takiego biegu nasza biegaczka nie ma jeszcze w swoim CV :nienie: . Jest to wyjątkowy bieg, bo w umundurowaniu polowym, opinaczach i z plecakiem ważącym 10 kg gdzie uczestnicy mają do pokonania 42 km 195 metrów w terenie leśnym. Rozmawiałem z Arletą przed jej wyjazdem i wiem, że będzie walczyć do końca z naprawdę doświadczonymi biegaczkami- komandoskami :sss: . W biegu tym również pobiegnie Wojtek Chyliński z Grudziądza, mój biegowy partner w porannych treningach. Jednak dla niego to już bułka z masłem :hejhej: , bo takich maratonów ma już zaliczone z 10 w tym zdobyte III miejsce drużynowo w roku ubiegłym. Powodzenia-Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju… :hej:  Witajcie kochani :uuusmiech: . Dzisiaj i jutro przyjmuję życzenia i prezenty :hejhej: Jednak najlepszym upominkiem będzie dla mnie wspólne z wami poranne bieganie, morsowanie i wygrzewanie się w saunie :taktak: . Tak naładowani pozytywną energią będziemy kontynuować te andrzejkowe święto które przypada już jutro a właściwie z nocy 29/30 na naszym balu w Hotelu Rudnik :uuusmiech: . Zapowiada się niezwykle atrakcyjna noc i myślę, że każdemu wróżba podpasuje :hahaha: . Życzę wszystkim udanego weekendu i jak najmniejszego bólu głowy z rana. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Czas pędzi, kiedy człowiek dobrze się bawi, więc i słodko jest poszaleć w odpowiednim miejscu z odpowiednimi ludźmi :uuusmiech: :taktak: . Dziękuję wszystkim za tą niesamowitą noc andrzejkową oraz życzenia, jakimi mnie obdarzyliście :hej: . Było super tylko, czemu mnie głowa boli, chociaż lepiej to, niż co innego ( hi, hi) :hejhej: . Na razie kilka fotek zanim imprezka się rozkręciła. Na resztę poczekamy jak Alicji odpoczną nogi a będą najciekawsze, bo z tych wszystkich konkursów, które wam zafundowałem :sss: . Oczywiście szczegółowa relacja podczas plotkarskich spotkań biegowych. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... banner=pwa


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Siemanko imprezowicze i nie tylko ;) Na porannym,długim wybieganiu stawiła się grupka biegaczy (10 osób). Trzeba było udowodnić,że ludzie z AB to nie miękkie faje i zawsze ktoś się zjawi na treningu.Pobiegliśmy za tych co nie mogą :sss: czarnym szlakiem zaliczając podbiegi.Były ploty i inne tematy - jak zwykle ;D Rozmawialiśmy między innymi o inicjatywie PZLA która chce wprowadzić kartę biegacza.

http://www.tvp.info/17797533/oplata-za- ... e-biegacza

Co o tym sądzicie?


Obrazek


Pozdro!
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Rekord Trasy: Meloch Arleta 03: 58: 26.Nasza Grudziądzanka najlepszą kobietą komandosem w 11 edycji Maratonu Komandosa w Lublińcu. Gratulacje od Akademii Biegania. Pewnie spędzę na rozmowie z Arletą trochę czasu to dowiem się jak jej się biegło
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jak mawia polskie przysłowie: „Grudzień to miesiąc zawiły, czasem srogi, czasem miły” :taktak: . Mimo to, jaki by on nie był to jest to okres gdzie mamy okazje poświętować i pobawić się. Mamy również możliwość podsumowania swoich biegowych osiągnięć jak i zaplanowanie sobie na przyszły rok kalendarza startowego. Imprez biegowych na pewno nam nie zabraknie, co jedynie czasu na ich realizację. Wstępnie w mojej głowie już taki kalendarz powstaje a na pierwszy plan pójdzie oczywiście Bieg dla WOŚP :uuusmiech: . Kolejny start to już wiosna i maraton w Krakowie, połówka Grudziądz-Rulewo, ultras Szczecin-Kołobrzeg :szok: i jeszcze kilka pomniejszych. Póki, co przed nami cały miesiąc i sporo pracy wiec trzeba mieć kondycję a ta tylko poprzez regularne treningi :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

A na śniadanie mam twarożek

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchn ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przypominam o cowtorkowym treningu ogólnorozwojowym. Proponuję, w ramach możliwości, założyć czapki mikołajkowe. W tym miesiącu zrobimy treningi z elementem przewodnim czerwonej czapki. :oczko: Jak zawsze zaczynamy od godziny 18 i ćwiczymy w okolicach góry zamkowej.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Większość z naszych biegaczy w Akademii Biegania posiada już spory bagaż doświadczeń związanych z bieganiem :taktak: . Wiele kilometrów w nogach i startów za nami :taktak: . Nie zawsze jednak widać efekty tego wysiłku :nienie: . Końcówka roku sprzyja podsumowaniom i planowaniu, więc czas i na nas :uuusmiech: . Teraz już wiemy, że jeśli wykonywane przez nas jakiekolwiek czynności nie przynoszą zamierzonego rezultatu, to rozpoczynamy działanie innym sposobem. Zazwyczaj, jeśli robimy coś nowego, to trzeba temu czemuś zrobić miejsce, pozbywając się czegoś starego — dotyczy to również (albo przede wszystkim) nawyków. Należy zastanowić się nad tym, co robimy, przeanalizować, co można zrobić lepiej, czego można nie robić, które rzeczy można zostawić, które zmienić, a z których zrezygnować. W obraniu nowego sposobu działania pomogą nam pytania:
1. Które wykonywane przeze mnie czynności są najbardziej wartościowe, jeśli chodzi o to, co robię?
2. Czego mogę robić więcej już od zaraz?
3. Które wykonywane przeze mnie czynności są najmniej wartościowe i mogę z nich zrezygnować
lub ograniczyć ich wykonywanie?
4. Co mogę zacząć robić inaczej?
5. Co mogę zrobić jeszcze lepiej? I jak?
6. Czy znam kogoś, kto może mi pomóc? Najlepiej kogoś, kto osiągnął sukces w tym, co i ja chcę
zrobić. Jeśli nie, to jak dotrzeć do kogoś takiego?
Dobrze jest od razu zapisać odpowiedzi na te pytania— bezpośrednio w zeszycie lub na osobnej kartce. To pomoże naszej podświadomości w ich zapamiętaniu.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia – Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zabiegi kosmetyczne, które warto robić teraz - poradnik dla zagubionych w jesiennej mgle

http://foch.pl/foch/1,132041,16995531,Z ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na liście startowej do „Biegu dla Orkiestry” mamy już drugą setkę chętnych biegaczy chcących wspomóc tą szczytną inicjatywę, jakim jest udział w 23 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy 11 stycznia 2015 roku o godzinie 11.00 z Plaży Miejskiej w Rudniku. Dystans to 5 km do pokonania leśnymi ścieżkami w tempie, który wam odpowiada, bo bieg nie ma charakteru wyścigu. Dlatego fajnie by było abyście wciągnęli w tą akcję swoich najbliższych, dzieci, przyjaciół, którzy mają obawy czy podołają. Zapewniam, że podołają a z medalem poczekamy na mecie na każdego. Tak, więc zapisy trwają http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new a wpłaty na konto księgujemy na bieżąco.
Dzisiaj nasz przedstawiciel z Akademii Biegania -Janek udał się do sztabu WOŚP w Warszawie spotkać się z Jurkiem Owsiakiem. O tym, jaką mamy dla was niespodziankę napiszę wkrótce. Pozdrawiam Prezes Akademii Biegania Andrzej Dolewski.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Jak wiecie doskonałość to proces dążenia do bycia coraz lepszym w wybranych działaniach — samodoskonalenie :taktak: . Jest to szereg czynności, które wykonujecie w celu poprawy wyników w jakiejś dziedzinie życia. Aby poprawić naszą dziedzinę, czyli bieganie to na dzisiejszym treningu porobimy sobie podbiegi i schody :hejhej: . Widzimy się o godzinie 18.00 przy rondzie Popiełuszki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie jeszcze raz drodzy biegacze :uuusmiech: . Kochani wyjdźmy spoza pozornej strefy komfortu, przyzwyczajeń, ograniczeń :taktak: . Czas poznać nowych ludzi, bo to potrafimy. Jeśli jeszcze nie wiecie, że macie siłę, by zmienić swoje życie na lepsze, to z pewnością ją w sobie odnajdziecie. Dobrą okazją do tego niech będzie udział w Mikołajkowym Biegu Charytatywny, który już w piątek 5 grudnia 2014 roku o godzinie 15.15. Jest to inicjatywa Zespołu Szkół na Strzemięcinie, która organizuje cały cykl atrakcji pod hasłem: ”Mikołajki dla Bartka”. Jest to młodzieniec potrzebujący naszej pomocy chory na nowotwór :echech: . Na powyższy bieg szkoła zaprasza rodziców, dzieci, młodzież, przyjaciół; mile widziane czapki Mikołaja, lampki i różne świecące gadżety; na koniec biegu poczęstunek dla uczestników w sali gimnastycznej; wpisowe 5, - zł. Mam nadzieję, że nasza Akademia Biegania nie zawiedzie, bo sporo nas jest ze Strzemyka. Z ramienia AB naszych biegaczy będzie pilotował i reprezentował nasz sekretarz Dawid Tekliński. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

http://m.mmgrudziadz.pl/artykul/charyta ... ikolajkowy
http://www.e-grudziadz.com.pl/sp7/


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Biegacz z Akademii Biegania trening zaliczy i zadowolony będzie, wszystkiego dokona i wszystko przecierpi, ale pod jednym warunkiem: żeby miał świadka. Tak, więc świadkowie się znaleźli i widzieli te nasze dzisiejsze bieganie ( i finisz Rafała hi, hi :hahaha: ) oraz bieganie z czymś na głowie w ramach Virtual Runner Club. Dziękuję wszystkim za wspólne bieganko wieczorową mroźną porą. Było wesoło :uuusmiech: i śmiesznie :hahaha: , plotkarsko :hejhej: i uszczypliwie :hejhej: , czyli tak jak zawsze ( chłopaki wiedzą, o co kaman). Dobranoc kochani. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Żyjemy w zwariowanych czasach :sss: . Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej :grr: . Dobrze, że my biegacze mamy alternatywę :taktak: . Możemy przecież wyjść szybciej i dojść do pracy na własnych nogach lub skorzystać z roweru a wszystko to z korzyścią dla zdrowia :taktak: . Przemyślcie to sobie, przekalkulujcie ile czasu spędzicie na skrobaniu szyb lub już niedługo odśnieżaniu :niewiem: . Zapewne zanim ruszycie to na nogach będziecie już w połowie drogi :taktak: . Ja osobiście często stosowałem ta zasadę z korzyścią dla mnie i mojego portfela. Oczywiście nikt wam nie każe robić tego, co dziennie. Wiadomo deszcz czy upał nie sprzyjają temu, jednak jak wejdzie wam w krew spacerek to będziecie tankować samochód tak często jak ja, czyli raz na kilka miesięcy :hejhej: . Pozdrawiam i przypominam ze w piątek o godzinie 15.00-15.15 mamy możliwość pobiegania w ramach charytatywnego biegu dla chorego na nowotwór Bartka w szkole na Strzemięcinie- notabene imienia Bronisława Malinowskiego. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ