GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Niczego nie możemy być pewni :nienie: . Nie wiemy, co będzie za tydzień, za miesiąc, za rok. Dlatego musimy żyć chwilą i cieszyć się życiem :taktak: . Czas, więc zgodnie z tą zasadą na mój poranny trening i oczywiście na wasz w porze, którą sami sobie wyznaczycie. Jutro środa, więc może przypomnę i powiem, bo nie wszyscy czytają posty na bieżąco a niektóre im umykają, bo są za długie :hejhej: . Jeżeli znajdziecie troszeczkę czasu to możecie pojawić się na treningu środowym godzinkę wcześniej, czyli o godzinie 17.00 no może chwilę po. Możecie wtedy zaliczyć porządną rozgrzewkę w postaci areobkik-fitnes poprowadzoną przez Anetę instruktorkę-biegaczkę-rowerzystkę-wuefistkę kobietę kochającą aktywny tryb życia :uuusmiech: . W okresie wakacji prowadzi ona zajęcia w ramach lata z MORiW na plaży miejskiej. Widziałem jak to robią dziewczyny ostatnio i powiem, że jest moc, jest pot i chyba sam się skuszę :szok: . Pozdrawiam wszystkich urlopowiczów i tych pracujących i życzę wszystkim udanego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Mięśnie Kegla można wyćwiczyć

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Informacje dla osób, które zapisały się na spływ kajakami. Dnia 19 lipca (sobota) o godzinie 8:30 startujemy autokarem spod restauracji McDonald. Prosimy stawić się wcześniej by nie było niespodzianki, że ktoś mimo rezerwacji został w Grudziądzu, bo autobus na niego nie poczekał. Po dojechaniu do wsi Osowo Leśne, położonej w powiecie starogardzkim, zajmujemy miejsca w kajakach i wyruszmy na spływ po rzece Wda. Kajaki są dwuosobowe, każda osoba niepełnoletnia powinna płynąć z dorosłym opiekunem. Po drodze zrobimy małą przerwę by trochę wypocząć i się posilić. W związku z tym prosi się, by każdy zabrał ze sobą kanapki na drogę. Po zakończeniu wyprawy czeka nas grill oraz zupa. Powrót do Grudziądza zaplanowany jest na godzinę 20:00. Sprawa kosztów wygląda następująco: miejsce w kajaku – 25 zł, jedzenie dla osoby dorosłej - 20 zł (zupa + grill), jedzenie dla dziecka – 16 zł (zupa + grill), miejsce w autokarze – 12 zł (przy pełnej zajętości w licznie 55 osób). Informację od osób, które nie będą chciały wykupić posiłku oraz rezerwacje miejsc w autokarze prosimy kierować na e-mail dawid.teklinski@gmail.com.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć Akademio Biegania :uuusmiech: . Dzisiaj środa, więc czas na nasz wspólny trening :taktak: . Przychodzę tu, co tydzień by zobaczyć jak pracujecie nad sobą. Ujrzeć grę waszych mięśni i szczery uśmiech. I tym razem nie będzie inaczej no może z tą różnicą, że kto chce to zapraszam w imieniu naszej koleżanki Anety na rozgrzewkę w stylu Chodakowska, Mel B na godzinę 17.00 która prowadzi zajęcia wakacyjne na plaży miejskiej przez całe lato. Mężczyźni również mile widziani, bo w zastępstwie możemy zrobić ćwiczenia w stylu pompki, wyciskanie kuli, żuty piłka lekarską. Jeżeli chcecie, aby wasze serce funkcjonowało na najwyższym poziomie to odpowiednia dawka wysiłku wam w tym pomoże :taktak: . No to widzimy się na słonecznej, piaszczystej plaży MORiW już popołudniu. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Choroby, w których dieta jest lekiem

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... html#TRCuk


[img]http://img3.demotywatoryfb.pl//
uploads/201205/1336226423_by_
sstardust_600.jpg[/img]
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kończąc dzisiejszy dzień i dzisiejszy wspólny trening w ramach AB potrafi mi przyjść do głowy jeszcze setki pomysłów, które pewnie nie zostaną zrealizowane nawet na dzień następny.. a nawet wcale. Warto jednak kochani z wami biegać, bo w grupie siła i kreatywność :uuusmiech: . Jeden taki pomysł podsunął mi Rafał i nie tylko, bo wcześniej też mi o tym sygnalizowano. Może nie zrealizujemy go teraz, ale kto wie czy w przyszłym roku by to nie wypaliło. Chodzi mi o zorganizowanie obozu sportowego w ramach Akademii Biegania. Takiego nawet jakbyście chcieli tygodniowego nawet z naszymi rodzinami. Wstępnie wiem, że nie za wiele by nas to kosztowało, bo większość mamy zapewnione jak namioty, zaplecze itp. Wszystko w miejscowości Ciche nad jeziorkiem. Co roku odbywa się tam obóz dla młodzieży i istnieje możliwość, że pozostawią go dla nas a my tylko go spakujemy. Nasze koszty to ogarnięcie posiłków. Oczywiście skoro obóz sportowy to nie obejdzie się od porannego treningu jak i popołudniowego a wszystko zakończone ogniskiem, kiełbaską, browarkiem :taktak: . A niech to odżyły wspomnienia z dzieciństwa :chlip: :hahaha: . Jak wam się podoba taki pomysł na integrację biegaczy na styl obóz przetrwania. Dziękuję za uwagę i dzisiejsze wspólne bieganko poprzedzone aerobikiem w stylu Chodakowska :uuusmiech: . Sam się spóźniłem i zabrakło dla mnie stepu i dopiero później zaliczyłem brzuszki, ale widziałem, że wycisk Aneta wam zrobiła :szok: . Właśnie my biegacze powinniśmy urozmaicać sobie nasze bieganie różnymi dyscyplinami i ćwiczeniami a wtedy będą efekty naszego wylewanego potu :taktak: . Oczywiście już o 18.00 zaliczyliśmy sobie przebieżkę ośmiokilometrową po lesie taką na pogaduchy i ploteczki a tych oczywiście nie brakowało. Czasami mnie to śmieszy, co kto, o kim mówi, więc powiem. Jeżeli mnie obgadujecie za plecami, moglibyście od razu zrobić mi masaż :hahaha: . Dobrej nocy życzy wam Prezes. :hej:

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Bawię się proszę was, bawię w bieganie :taktak: . Nauczyłam się już biegać maraton i więcej. Jednak ciągle się bawię w to bieganie :lalala: . To jest tak jak zabawa w dorosłość. To tak jak mała dziewczynka zakłada za duże obcasy swojej mamy, na których nie może przejść metra, ale bardzo się stara. I ja się staram być coraz lepszy, odpowiedzialny i silniejszy. Cokolwiek by się nie stało poradzę sobie :taktak: . Umiem już wykorzystywać swoje atrybuty, umiem panować nad swym ciałem. Więc nie ma, co tylko zbieram się na trening połączony z dawką ćwiczonek wzmacniających mnie przed kolejnym wyzwaniem. Mam nadzieje, że i wy zechcecie pobawić się w dorosłość poprzez bieganie. Pozdrawiam brać biegową nie tylko z Grudziądza- Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

7 sałatek z owocami na upały. Wypróbuj w tym tygodniu

http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchn ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jutro biegi interwałowe w okolicach cytadeli. Zbiórka chętnych, jak zawsze, pod ratuszem o godzinie 18:30.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . I tak mija minuta po minucie.. godzina po godzinie.. dzień po dniu.. tydzień po tygodniu.. aż wreszcie nadszedł ten dzień. To już jutro w ramach sobotniego treningu Akademii Biegania spora grupka naszych biegaczy swój sobotni trening zaliczy na spływie kajakowym :uuusmiech: . Jeżeli myślicie, że nie da on nam w kość to jesteście w błędzie :sss: . Kilka godzin wiosłowania na kajaku zapewne rozwinie nasze górne partie mięśni i wzmocni grzbiet na tyle, że najbliższe zawody będą wasze. Oczywiście ci, co nie płyną a znajdą wolną chwilkę na bieganko to zapraszam do wspólnego bieganka na godzinę 09.00 przed plażę miejską lub odpoczywajcie przed niedzielnymi zawodami, czyli dziesiątką w Brodnicy. Kajakarze pamiętajcie wyjazd z parkingu przy Mac Donaldzie o godzinie 08.30. Miłego dnia życzę Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jest lato :uuusmiech: , był telefon :hahaha: , więc czas na spontan :taktak: . Dzisiaj godzina 18.00 piwko na Rynku z Marcin, Rafał, Janusz, Andrzej… ktoś jeszcze chętny to zapraszamy. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Akademia Biegania na spływie.
Jak wiecie przygotowania do podróży nie sprowadzają się do pakowania bagaży. To tylko łatwiejsza ich część (…) Żeby podróż była prawdziwą przygodą, trzeba przygotować się intelektualnie tak też podeszliśmy do naszego spływu. Wszyscy martwili się, czy impreza będzie udana, bo choć wszystko było dopięte na ostatni guzik, to ostatnie słowo ma aura. Ta dopisała, że aż miło. Słonecznie i upalnie tak jak przystało na lato. Był to już w historii naszej biegowej grupy drugi spływ. Poprzedni okazał się wielkim sukcesem, więc i w tym roku postanowiliśmy go powtórzyć. Tym razem wybraliśmy się jeszcze większą ekipą ponad 60 osobową w ponad trzydzieści kajaków na spływ rzeką Wdą, która płynie niedaleko Ocypla. Jest to spokojna rzeka, wijąca się pośród Borów Tucholskich, w malowniczej scenerii natury. Wspaniały mikroklimat, świeże powietrze, czysta woda, lasy pełne jagód i grzybów, cisza i spokój - wszystko to, czego potrzebowaliśmy, by uciec od codzienności, pośpiechu, zgiełku...Na co nam biegaczom kochającym aktywność gwiazdki z nieba, wakacje na Hawajach i wille z 10 łazienkami, bale, co tydzień i szafy eleganckich ubrań skoro pod nosem mamy takie piękne miejsca. Wszystko rozpoczęło się oczywiście od zorganizowania całego wyjazdu a największą zasługę mieli w tym Daria i pomagający jej Dawid, którzy trzymali nad tym pieczę. Wyjazd już z samego rana wynajętym autokarem wypełnionym po brzegi jak zawsze z parkingu przy Mac Donaldzie. Godzinna podróż do ośrodka wypoczynkowego Mleczarz w miejscowości Ocypel organizatora spływów a z stamtąd już tylko w górę rzeki skąd nastąpił spływ. Oczywiście na wstępie odprawa i omówienie zasad bezpieczeństwa, ale i tak czułem się bezpiecznie, bo wśród naszych biegaczy mieliśmy również ratownika jak chociażby Rafała. Każdy z nas miał jakiś cel do osiągnięcia. Dla jednych była to dobra zabawa i obcowanie z pięknym mijanym krajobrazem w rytmie nurtu a dla innych porządny trening machając wiosłami, co sił. Byli i tacy bohaterzy, którzy nadrobili kilka kilometrów pod prąd, aby powrócić na miejsce zakończenia spływu omijając wcześniej miejsce zbiórki. To dzięki nim mamy te wspaniałe wspomnienia, które pozostaną w naszej pamięci na najbliższy czas. Wyszło około dwadzieścia kilometrów w ponad trzy godziny plus dwa przystanki na orzeźwiającą kąpiel w rzece Wda. Te przerwy potraktowaliśmy jak dobrą zabawę i wiedzieliśmy, że dobra zabawa pozwala się zrelaksować i... żyć teraźniejszością, choćby przez chwilę...Dla nas również uśmiech naszych dzieci, które popłynęły z nami był tak szczery, że Mona Liza straciła przy nich swój urok. To, co dobre, szybko się kończy, ale nie dla nas biegaczy z pod szyldu Akademii Biegania. Dalszą część spływu przenieśliśmy do kociewskiego ośrodka wypoczynkowego Mleczarz w Borach Tucholskich nad Jeziorem Ocypel gdzie czekał dla nas obiad w postaci grochóweczki oraz miksu grillowego. Takie jedzonko po dawce wysiłku to to, co potrzeba nam było. Do tego kilka kropel miodu z procentem i poczuliśmy się jak w raju. Szkoda, że to tak szybko się zakończyło. Powrót autokarem rozbawionych grudziądzkich biegaczy pozostanie na długo w naszej pamięci. Czym była dla nas ta przygoda? Myślę, że to urzeczywistnieniem marzenia, które każdy z nas nosi w sobie. Ta przygoda to przede wszystkim wolność, to doświadczenie silnych emocji, które pozostawią w nas głęboki ślad.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Niedzielny czarny szlak z przyjaciółmi Alicja, Małgosia, Marcin, Wojtek, Maciej, Jarek zaliczony :uuusmiech: w rytmie wspomnień i ploteczek z wczorajszego wiosłowania jak i żartów z mojej skromnej osoby :hahaha: . Jednak wiem, że warto umieć śmiać się z samego siebie, bo będzie się miało ubaw do końca życia :taktak: a wiosłowanie z Edkiem jeszcze na długo pozostanie w mej pamięci :hejhej: . Po drodze spotkaliśmy jeszcze Magdę z Przemkiem, czyli team AB z Virtual Runner Club. Podziękowania dla Piotra i jego stały punkt z wodą dla spragnionych biegaczy. No i oczywiście powodzenia dla wszystkich startujących dzisiaj w Brodnicy. Niech moc będzie z wami :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Podziękowania dla naszego wice prezesa Irka za fotki z historycznego już spływu kajakowego rzeką Wdą Anno Domini 19 lipca 2014 rok.

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ