GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani drodzy biegacze :uuusmiech: . Jako że dzisiaj poniedziałek przez większość z was podobno nie koniecznie lubiany to przywitam was bardzo mądrym cytatem Louise L. Hay, który warty jest przemyślenia:

"Myśli i słowa mają wielką moc i tworzą naszą rzeczywistość. Wybierajmy je, więc mądrze. To, co mówimy, jest odbiciem naszych myśli. Jakie są pierwsze słowa, które mówisz do siebie rano, zaraz po przebudzeniu, a drugie, a trzecie? Większość ludzi mówi do siebie codziennie rano te same słowa. Jak wpływa to na ten dzień? Czy jest to pozytywny sposób mówienia, czy też gderasz i narzekasz, bo jeśli gderasz, narzekasz i marudzisz, to taki właśnie dzień będziesz mieć. Sam go sobie zorganizowałeś. A jaka jest Twoja ostatnia myśl przed zaśnięciem? Właśnie w ten sposób kształtujesz swoją przyszłość. Czy są to myśli pełne mocy, czy myśli o niedostatku?”

Pozdrawiam was i życzę miłego dnia Andrzej :hej: . Ps. Brak niedzielnych wpisów i moja nieobecność na długim wybieganiu oczywiście spowodowana zakochaniem oraz pozwoleniem odpoczęcia nogom od mocnych treningów.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Aktywnie wiosną - kolekcja marki ASICS dla miłośniczek biegania

http://www.groszki.pl/groszki/1,111695, ... #BoxLS2img


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W ciągu tygodnia od ruszenia z zapisami na 3 Bieg Trzech Plaż mamy na liście ponad 100 osób w tym połowa już opłacona. Wróży to bardzo wysoką frekwencję w pierwszą sobotę wakacji tj. 28 czerwca 2014 r. na Miejskiej Plaży w Rudniku. Pamiętajcie, że limit na nasze zawody to 500 osób, więc nie ociągajcie się z zaplanowaniem sobie wakacji na sposób sportowy. Postaramy się nie zawieść waszych oczekiwań.

http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
na trasie nie zabrakło atrakcji
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wszystko nabiera coraz większego rozpędu. Dzisiaj, jako przedstawiciel naszej Akademii Biegania reprezentowałem nas, jako partnera półmaratonu w Urzędzie Miasta Grudziądz gdzie odbyło się spotkanie organizacyjne służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i organizację imprezy, jakim jest Półmaraton Grudziądz-Rulewo. Pani dyrektor biegu Izabela Piwowarska przedstawiła i nakreśliła główne zadania, jakie czekają przed służbami podczas trwania imprezy oraz na jakim etapie są wszelkie przygotowania. W zebraniu wzięła udział również Policja z Grudziądza i Świecia, Straż Miejska przedstawiciel Zarządu Dróg, Olimpii Grudziądz oraz Akademii Biegania. Kochani majówka zbliża się wielkimi krokami. Na liście startowej 400 biegaczy, więc kto jeszcze nie ma planów to zapraszamy do Grudziądza a zapowiada się naprawdę nieźle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć, czołem...
Tym razem propozycja dla naszego prezesa, zestaw ćwiczeń, który z pewnością pozwoli mu doskonale przygotować się do ulramaratonu.
Andrzeju!!! JUŻ DZIŚ TRZYMAMY KCIUKI.

http://www.wrzuta.pl/zestawienie/play/w ... czta.o2.pl

Obrazek

Z biegowym pozdrowieniem :hejhej:
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wczoraj nasza koleżanka biegowa osiągnęła sukces, a tu zero informacji... :ble:
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą: Arleta Meloch była wczoraj najszybsza spośród kobiet w maratonie w Dębnie, przez co po raz kolejny uzyskała tytuł mistrzyni Polski na tym dystansie! :oczko:
Oby tak dalej :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie :uuusmiech: . Mamy wtorek 8 kwietnia. Przydałaby mi się jakaś motywacja na wyjście na trening :taktak: , który czeka mnie z rana. Najpierw będzie wycisk crossfitowy :bum: u Sylwii i Dawida a później standardowo bieganko :uuusmiech: . No to sobie poszukałem takie: „Świat to nie tylko słodycz. To bardzo podłe i paskudne miejsce i nie ważne jak twardy jesteś to przydusi cię do gleby, jeśli mu na to pozwolisz. Nic nie uderzy cię tak mocno jak życie. Nie ważne jak mocno bijesz, ale ile jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. Na tym polega zwycięstwo! Jeśli wiesz, na co cię stać, rób to, na co cię stać. A jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych, tak robią tchórze.„. Tak, więc wyścig czas rozpocząć. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. Oczywiście nie zapomnijcie o jutrzejszym środowym treningu. Widzimy się o godzinie 18.00 przed plażą miejską w ramach szkółki AB i treningu AB. Pamiętajcie bieganie jest tą supermocą, która uczyniła z nas ludzi. To oznacza, że wszyscy ją mamy, każdy z nas. Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zdrowe i lekkie - kolorowe koktajle

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/56, ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Wczoraj nasza koleżanka biegowa osiągnęła sukces, a tu zero informacji... :ble:
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą: Arleta Meloch była wczoraj najszybsza spośród kobiet w maratonie w Dębnie, przez co po raz kolejny uzyskała tytuł mistrzyni Polski na tym dystansie! :oczko:
Oby tak dalej :oczko:
Adi takie rzeczy nigdy nie mogłyby mi umknąć. Od razu jak się dowiedziałem ze Arleta wygrała dałem info na wszystkie strony. Nie wiem jak to się stało, że z forum to uciekło a dawałem z maratonów polskich.

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 3&bieganie


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Korea Północna otwiera się na biegaczy z całego świata i zaprasza na maraton, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... zykow.html
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pytanie tylko ilu uczestników wróci później do domu :oczko:

Ostatnio znalazłem kogoś, kto ma brzydszą technikę biegu od mojej :hahaha: :

http://www.youtube.com/watch?v=ZIOBTCBHyAw
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Każdy dzień to wyścig :taktak: , który już się rozpoczął. Rozpocznijmy go i my. Widzimy się już o godzinie 18.00 przed plażą miejską :taktak: . Szkółka biegania nabiera tempa a my wraz z nią. Pamiętajcie, że nie należy poddawać się zmęczeniu, natomiast trzeba je przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza. Nie wolno dać mu się opanować, ale powinno się je poznać tak, by przestać się go bać. Pozdrawiam brać biegową i życzę miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

"Plan" Lyn-Genet Recitas rozprawia się z mitami na temat zdrowego jedzenia + konkurs!

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... xSport2img


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Podobno nie można nikogo nakłonić do zmiany gdyż każdy z nas pilnuje własnej furtki do zmian, która otwiera się tylko od wewnątrz. Nie możemy otworzyć furtki innym, odwołując się czy to do argumentów, czy do uczuć. Jednak ja, jako wasz przedstawiciel z ramienia naszego Stowarzyszenia Akademia Biegania Grudziądz staram się dotrzeć do każdego, który chociaż na chwilę uchyli swoją furtkę w postaci ciekawości, co też nasza AB ma do zaoferowania. Myślicie sobie, że u nas to tylko bieganie i bieganie. Ja wam mówię, że nie tylko. Oprócz zaliczania kolejnych kilometrów oferujemy również możliwość poznania nowych osób, którzy mogą stać się z czasem waszymi najlepszymi przyjaciółmi. Ja osobiście w ciągu ostatnich dwóch lat biegania w Grudziądzu poznałem tyle ciekawych osób, którzy są teraz moimi najlepszymi i lepszymi przyjaciółmi ile nie udało mi się przez ostatnie 30 lat. Myślę, że i wy poznaliście u nas takie osoby. Pamiętajcie, że bieganie w grupie to coś więcej niż samotny trening a nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Granat - więcej niż eliksir młodości

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1014 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ