GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na kolację kwasy OMEGA, 3 czyli zapiekana rybka w sosie włoskim :uuusmiech: . Ale sobie dzisiaj dogadzam nie ma, co! :hahaha: . Do tego jeszcze jutro wolne od biegania a od wtorku czas pracy nad kondycją.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam, w związku z dużym zainteresowaniem zabawą karnawałową kolega Wojtek informuje, że limit osób wzrósł do 60. Bal przebierańców odbędzie na dużej sali w Hotelu Energetyk dn. 22.02.2014 r. Zapisy jak wszelkie informacje u Wojtka.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . No cóż weekend minął i dzisiaj poniedziałek nastał, więc czas rozpocząć nowy tydzień :lalala: . Pamiętajcie, że dużo lepiej jest zdobywać się na śmiałe czyny i dążyć do triumfu w chwale, nawet kosztem porażek, niż snuć się wśród ludzi o ubogich duszach, którzy nie potrafią w pełni cieszyć się ani cierpieć, bo żyją w szarym cieniu, gdzie nie ma zwycięstw ani porażek. My biegacze jesteśmy zwycięzcami :taktak: , bo walka nam nie straszna :nienie: . Udowadniamy to codziennie na przykład poprzez trening, ale i nie tylko. Powiedzcie to innym, uświadomcie im jak bieganie potrafi zmienić człowieka na lepsze :uuusmiech: , zachęcie ich do śmiałych czynów :taktak: . Niech będzie to nawet na początek kilka przebiegniętych metrów, ale będzie to wasze zwycięstwo i przebywanie z wami nie będzie już życiem w szarym cieniu. Akademia Biegania wam to ułatwi wystarczy, że do nas przyjdziecie. Pozdrawiam was troszeczkę filozoficznie :hejhej: , ale tak jakoś mnie naszło z rana. Wasz Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieganie zimą - od czego zacząć i na czym skończyć

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... html#TRCuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zakończył się konkurs na najładniejszy medal 2013 roku. Fajnie, że większość biegaczy z naszej kochanej Akademii Biegania ma go w swojej kolekcji.

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 54&value=0

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawajcie :nienie: . Po pracy czas ruszyć się i rozprostować kości a najlepiej na świeżym powietrzu :taktak: . Ja zrobię to z rana, bo mam taką możliwość :hejhej: . Wy zaś zróbcie to po powrocie z pracy i ogarnięciu spraw domowych, jakich na pewno wam nie brakuje :lalala: . Chociaż z drugiej strony trzydzieści minut do godzinki biegania na łonie natury naładuje wam akumulatory na wieczór :taktak: . Pomyślcie sobie, że przecież ta godzinka to tak niewiele i wam też należy się coś od życia a nie ciągle obiad dla dzieci i męża, posprzątać mieszkanie, przygotować kolację odrobić lekcje z dziećmi itp. Lepiej i z lepszym humorem zniesiecie te trudy po dotlenieniu się :taktak: . Mówi wam to doświadczony życiowo biegacz Andrzej :oczko: . Nie zapominajcie również o środowym wspólnym treningu z Akademią Biegania, który startuje o godzinie 18.00 z miejsca wam znanego przy rondzie na wysokości Praktikera od strony lasu. Tak przy okazji chciałbym przypomnieć, że zbieram pieniążki dla dzieciaków i liczę na waszą hojność i ofiarność. Dla was 10 czy 20 zł to nie tak wiele, ale dla nich radość z zakupionego sprzętu nieoceniona. Pozdrawiam wasz Prezes. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Problem bolących piszczeli w trakcie biegania - poradnia biegacza

http://treningbiegacza.pl/problem-bolac ... a-biegacza

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tym których odstrasza mróz panujący na dworze proponuję zestaw kilku ćwiczeń możliwych do wykonania w domowym ciepłym zaciszu. :hejhej:
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... NajCzytSST
Obrazek
Poniżej dowód na to, że czworonogi mogą również ćwiczyć wspólnie z właścicielem.
http://www.youtube.com/watch?v=167QKI3MbcU
http://www.youtube.com/watch?v=xn3mMmy_ghY
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zapisy na II Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego trwają.

http://online.datasport.pl/zapisy/porta ... awody=1065

W ciągu kilku dni zapisało się ponad 50 osób. Trwają również przygotowania biegaczy do tego dystansu. Coś czuje, że rywalizacja będzie ostra a to za sprawą mojego dzisiejszego snu :hahaha: . O dobre czasy walczyła ekipa Zbyszka Team. Zbyszek z Michałem chcieli zmieścić się, w 1: 22 ale ostatecznie wyszło im 1: 23: 55. Michał był przed Zbyszkiem a Ja w tym śnie zrobiłem 1:20. Nie wiem tylko, dlaczego meta była na bieżni Olimpii, ale jak wiadomo sny są odwrotnością rzeczywistości. :hej: Na całe szczęście jak rano wstałem to nogi mnie nie bolały i zakwasów też nie było. :uuusmiech: Pozdrawiam Andrzej. :hej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Sen ciekawy,nie powiem :hej: Wszystko możliwe bo prezentujemy z Michałem zbliżony poziom i tu rywalizacja może być zażarta,ale koleżeńska :bum:
Prezesa to nie ośmieliłbym się wyprzedzić nawet gdybym miał okazję :szok: :oczko:
Co do zawodów to może ktoś dołączy do imprezy 8 marca: III Zimowy Bieg Dębowy - http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 3&bieganie
Jest tam klasyfikacja drużynowa i dla pierwszych 6 czteroosobowych ekip przewidywane są pucharki.Na razie jest nas dwóch z AB.
Wiem,że planowany jest w ten dzień bieg w Grudziądzu z okazji Dnia Kobiet ale chyba wszyscy faceci nie muszą w nim uczestniczyć :hahaha:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Każdego ranka w Afryce budzi się gazela i wie, że musi biec szybciej niż lew, bo inaczej nie przeżyje. Każdego ranka budzi się lew i wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela albo będzie głodował. Nieważne, czy jesteś lwem czy gazelą, – kiedy wstaje słońce, wstań i pobiegaj. Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj cytat, który wyjątkowo przypadł mi do gustu to może i wam się spodoba :taktak: . Środa to czas na nasze cotygodniowe spotkanie w ramach AB, więc widzimy się o godzinie 18.00 przy rondzie od strony lasu na wysokości Praktikera :hej: . Troszeczkę sobie pobiegamy, pośmiejemy :hahaha: i poplotkujemy :hejhej: jak to na naszych wspólnych treningach. Pamiętajcie o zbiórce, jaką prowadzę dla dzieciaków, do których wybieramy się 15 lutego w ramach naszego sobotniego treningu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jedzenie na piękną cerę - jakie produkty wybrać?

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,111 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Polska rzeczywistość.Przychodzi biegacz do lekarza...

http://polskabiega.sport.pl/blogi/no-to ... za/1#TRCuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejsze wspólne bieganie wieczorową śnieżną porą :uuusmiech: . Jak zawsze silna ekipa biegaczy z pod szyldu AB wstawiła się na nasz trening :taktak: . Właśnie o to chodzi, aby z biegania się cieszyć i czerpać przyjemność a zarazem wykorzystać na podniesienie swojej kondycji i poprawę zdrowia :taktak: . My robimy to poprzez bycie razem gdyż nie zawsze samotne bieganie jest tym, na czym możemy opierać nasz biegowy rozwój. Dzisiaj łatwo nie było, ale takie są uroki zimy i wiem, że bieganie boli. Lepiej jednak zaakceptujcie to na początku, bo w przeciwnym razie nigdzie nie dotrzecie. Właśnie to, że podczas wspólnego treningu możemy sobie pogadać :hejhej: , pośmiać się :hahaha: czyni nasz wysiłek bardziej znośny. Po co komu jakaś tabletka przeciwbólowa skoro można zażyć ją w postaci dobrego żarciku, anegdotki lub opowieści przyjaciela z grupy, przez co chociaż na chwilę zapomina się o ewentualnej niedogodności. Na mnie te środki-leki działają, dlatego będę zażywał je jak najdłużej się da. Życzę wam dobrej nocy. Andrzej. :hej:
Ps. Pozdrowienia dla ekipy remontowej w składzie Irek, Piotr, Wojtek i Żaneta, którą po drodze odwiedziłem. Praca idzie pełną parą niestety kosztem treningu, ale obiecali, że sobota jest cała dla AB i już nie mogą doczekać się morsowania i sauny.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiaj czwartek, więc i weekend zbliża się dużymi krokami a jeszcze szybciej zbliża się okres ferii zimowych :taktak: . Z tego, co się orientuję sporo osób z naszej biegowej grupy ma wtedy urlop i wyjeżdża ze swoimi pociechami, aby aktywnie spędzić ten czas :lalala: . Pamiętajcie jednak, że po zimie przyjdzie czas wiosny i startów a chęć wygranej nic nie znaczy bez chęci do przygotowania. Dlatego wykorzystajmy jak najlepiej potrafimy ten zimowy okres :taktak: . Mówiąc ściślej biegajmy, biegajmy, biegajmy. Wczoraj zapomniałem napisać to przypomnę dzisiaj dla tych, którzy nie byli na treningu. Od soboty Wojtek zaczyna zbierać kasę na bal karnawałowy a Ja na dzieci. Przyjmijcie mój uśmiech i te drobne rady. Niech dzisiejszy dzień będzie dla was wspaniały...Pozdrawiam cieplutko Prezes-Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ