GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przeanalizowałem wyniki i stwierdzam, że podjąłem dobrą decyzję :hejhej: , aby sobie odpuścić szybką drugą piątkę. W mojej kategorii pierwsza trójka była dzisiaj poza moim zasięgiem, czyli 35 minut, jakie planowałem. Nie ma, co biec z bólem nogi i rozwalić ją sobie a potem cierpieć przez to i żyć bez biegania przez miesiące. Grunt to dobra wymówka :hahaha: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Jaseq
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2012, 15:31
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 03:35:28

Nieprzeczytany post

Ja opiszę to krócej...
Zgadzam się z przedmówcą. Moje doświadczenie z imprez jest dużo mniejsze ale już daje się zauważyć wszystkie negatywne rzeczy, które zostały wyżej opisane i tym bardziej gratuluję Wam organizacji B3P - super!
Na koniec trzeba zauważyć, że jest w Biegach Malinowskiego bardzo duży potencjał i naprawdę szkoda go marnować!
Biegam, pływam, roweruję.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Właśnie, nie ma to jak dobra wymówka :ble: W sumie ja też mogę się usprawiedliwić, że cały tydzień chorowałem, ale zostaje niesamowity niedosyt, człowiek tyle trenuje i czasami przypadki losowe wszystko pokrzyżują...smutne, lecz prawdziwe :ech: Z drugiej strony trzeba walczyć dalej, bo świat się dzisiaj nie konczy :oczko:
Z własnej strony chciałem pogratulować Zbyszkowi, który pod szyldem Akademii Biegania osiągnął najlepszy wynik i po raz pierwszy przekroczył magiczną barierę 40 minut :oczko:
Co do organizacji to zgadzam się w 100% z Andrzejem. Grudziądz jest daleko w tyle, a dzisiejsze wbieganie na mete to był koszmar. Dzieciaki przebiegające droge, pełno kijkarzy i innych dzieciaków kończących swoje konkurencje - jeden wielki sajgon. Może się komuś naraże, ale moim zdaniem wpakowanie do programu nordic walking to nie było dobrym rozwiązaniem, przynajmniej nie w czasie, kiedy rywalizowali zawodnicy w biegu głównym.
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
prorok
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 359
Rejestracja: 28 lut 2012, 13:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

I tak jesteście łagodni, dodam, że zabrakło siatek do pakietów startowych i koszulek w rozmiarach s i m.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pierwsza partia zdjęć dzięki uprzejmości naszej biegaczki z AB Ewy a zarazem kibica wraz z Bartkiem i mamą Darii i Ewy. No i ta przerwa na sesję zdjęciową, którą zaliczyliśmy z Irkiem :hahaha: .

https://plus.google.com/photos/11062002 ... 1064659889

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

kolejna dawka zdjęć tym razem od kolegów biegaczy za Wisły

https://plus.google.com/u/0/photos/1066 ... 0746615249

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wielki szacun dla "boskiego" Andrzeja za ocenę tego co działo się na dzisiejszym biegu. Nie brałem w nim udziału jako zawodnik ale jako kibic-obserwator (mój udział byłby niepoprawnie politycznie). Uważam, że jego ocena i tak jest bardzo delikatna i nie bardzo jest kogo przepraszać za obiektywne przedstawienie tego co się dzisiaj zdarzyło. Ja ze swojej strony dodam tylko jedno: żenada.
P.S.
Św.P. Bronek pewnie w grobie się przewraca.
bjj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 560
Rejestracja: 12 maja 2012, 19:39
Życiówka na 10k: 35:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kuj-Pom

Nieprzeczytany post

Ja mam mieszane uczucia co do tego biegu. Wielki minus za brak agrafek do przypięcia nr. startowego :orany: Pani daje mi 2 , ja proszę o 4 żeby nr. mi nie latał itp. na co usłyszałem ,że mają mało i nie dostanę :orany: Koledzy mieli podobną sytuację więc nie byłem odosobniony. Mam już za sobą sporo biegów i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. Jakbym wiedział to zabrałbym agrafki z domu. Proponowałbym następnym razem napisać w regulaminie żeby agrafki zabierać ze sobą. Druga sprawa to straszny chaos przy starcie biegu głównego. Zawodnicy chodzą po stadionie ,murawie ,nikt nie wie o co chodzi gdzie jest start itd. Przecież przez głośniki wypadałoby poinformować gdzie i kiedy mają stanąć zawodnicy. Słyszałem tylko jakieś gwizdki (sędzia?) i ludzie chodzili jeden za drugim w nadziei że staną w odpowiednim miejscu. Co do picia na trasie to czytając wcześniejsze posty dowiedziałem się ,że woda którą dostałem-wziąłem od pani na trasie wcale mi się nie należała więc z góry przepraszam. Myślałem ,że tak jak na wszystkich biegach woda jest zapewniona przez organizatora dla wszystkich. Następna sprawa to słaba kontrola ruchu samochodów i pieszych na trasie. Jak w drodze powrotnej , na przejście przy kauflandzie wpadł tłum ludzi z obu stron ulicy to aż się przeraziłem jak ich ominąć. Ktoś z kibiców zaczął się na tych ludzi wydzierać itp. - totalny chaos. Pozytywne sprawy to fajna trasa i bardzo dużo kibiców. Do tego oczywiście świetna pogoda ale to akurat nie jest zależne od organizatora. Mam nadzieję ,że w przyszłym roku do Bydgoszczy wrócę w 100% zadowolony
5km-16:48
10km - 35:46
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To ja jeszcze dodam jedno. Nagrody w kat. wiekowych dublowały się z tymi w OPEN. Kolejny "grudziądzki wymysł".
A tak już na sportowo gratulacje dla wszystkich, którzy pobiegli.
Obrazek
Awatar użytkownika
biegam bo lubię
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2013, 07:39
Życiówka na 10k: 0:56:49
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kolejna partia zdjęć z biegu. Zdjęcia zrobione przez biegaczkę z AB - Żanettę ;)


https://plus.google.com/photos/10507995 ... 5279848049
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 20:13 przez biegam bo lubię, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

bjj pisze:Druga sprawa to straszny chaos przy starcie biegu głównego. Zawodnicy chodzą po stadionie ,murawie ,nikt nie wie o co chodzi gdzie jest start itd. Przecież przez głośniki wypadałoby poinformować gdzie i kiedy mają stanąć zawodnicy. Słyszałem tylko jakieś gwizdki (sędzia?) i ludzie chodzili jeden za drugim w nadziei że staną w odpowiednim miejscu.
Przypomniał mi się skecz Monty Pythona "Ministerstwo głupich kroków" :hahaha: Fajnie to przedstawiłeś, szkoda tylko, że jest to rzeczywistość :oczko: I tak nie przebije to sytuacji sprzed kilku lat, gdzie połowa biegaczy nie wiedziała ile kółek ma biec -to już w ogóle była parodia :hahaha: "Od poczty biegnijcie pięć kółek" - tylko gdzie do jasnej ciasnej jest ta poczta pomyślała pewnie sobie większość przyjezdnych :hahaha:

Mnie zastanawia ile osób dziś nie wystartowało, ze względu na to, że nie opłaciło wcześniej biegu. O co najmniej jednej sytuacji wiem. Facet przyjechał z Torunia i mógl wystartować tylko dlatego, że inna dziewczyna też z Torunia nie dojechała, bo nie dotarła na czas na PKS. Wystarczyło w regulaminie dać punkt, że wszelkie płatności należy uregulować do 13 września i nie byłoby problemu. Z tego co widziałem to nie było wyraźnej adnotacji, że po tym terminie nie będzie można uiścić opłaty startowej.
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

biegam bo lubię pisze:Kolejna partia zdjęć z biegu. Zdjęcia zrobione przez biegaczkę z AB - Żanettę ;)


https://plus.google.com/u/0/photos/1050 ... 5279848049
Dałoby rade to wrzucić na jakiś ogólnodostępny serwis, bo nie każdy ma konto w google plus :oczko: ?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
biegam bo lubię
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2013, 07:39
Życiówka na 10k: 0:56:49
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:
biegam bo lubię pisze:Kolejna partia zdjęć z biegu. Zdjęcia zrobione przez biegaczkę z AB - Żanettę ;)


https://plus.google.com/u/0/photos/1050 ... 5279848049
Dałoby rade to wrzucić na jakiś ogólnodostępny serwis, bo nie każdy ma konto w google plus :oczko: ?
Oki już zmieniłam udostępnienie ;) Pozdrawiam
Link poprawiłam na poprzedniej stronie ;)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2013, 09:27 przez biegam bo lubię, łącznie zmieniany 3 razy.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tylko brakuje jeszcze linka :oczko: :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Dzisiaj wpis z lekkim poślizgiem i pisany z lekkim bólem głowy, ale jest :hejhej: . W końcu nie mogę was zawieść :nienie: . Na wstępie dziękuję Żanecie i Irkowi za wczorajsze zaproszenie :hej: . Bawiłem się w waszym gronie wyśmienicie :hahaha: . Nogi bardziej bolą mnie od tańca niż od biegu a głowa od śmiechu niż pysznych nalewek z pigwy czy maliny :szok: . Marzy mi się impreza w takim licznym gronie jak na wczorajszym biegu. Taka duża ilość osób o wspólnej pasji, jakim jest bieganie – bezcenna :taktak: . Czasami myślę, że to nawet lepsze niż rodzina :usmiech: . Trzeba naprawdę pomyśleć nad wspólnym Sylwestrem. Wyobraźcie sobie jak fajnie byśmy się bawili mając już od samego początku wspólne tematy, znając się już w miarę dobrze a parkiet byłby nasz :hej: . Pomyślcie o tym, porozmawiajcie z swoimi partnerami, rodziną-zaplanujcie. Gwarancja dobrej zabawy gwarantowana :taktak: . Dzisiaj już niedziela, więc wydarzenia wczorajszego dnia będą powoli się zacierać :echech: . Mimo to, że były uwagi do wczorajszego biegu odnośnie organizacji, co dało się zauważyć w opiniach przez was głoszonych to My biegacze z Akademii Biegania nie będziemy się zrażać i dalej zamierzamy kontynuować i pielęgnować naszą pasję :uuusmiech: . Nasza inicjatywa „Rozbiegajmy Grudziądz „ trwa i będzie trwać. Po prostu musimy jeszcze bardziej zakasać rękawy i myśleć o kolejnych inicjatywach mogących przyciągnąć do nas nowych ludzi oraz pokazać, że to młodzi powinni przejąć pałeczkę chociażby w klubach takich jak np. Olimpia. Potrzebni są menadżerowie z świeżym podejściem znający realia nowej epoki a nie osoby żyjące jeszcze czasami komuny gdzie wszystko im się należało a pieniążki płynęły do związkowców strumieniem. To już nie te czasy, teraz o kasę trzeba walczyć, pochodzić, pogłówkować, bo samo nie przyjdzie. To takie moje dywagacje, jeżeli chodzi o wczorajszą aż 32 z kolei imprezę, o której myślałem, że się zmieni na lepsze po możliwości podpatrzenia imprez jak półmaraton i b3p. Dzisiaj niedziela i powinienem zaliczyć dłuższe wybieganie :szok: . Jednak należy się mi odpoczynek i już :hahaha: . Zapewne ktoś się pojawił przed plażą, więc liczę na kilka słów jak tam wam poszło. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ