Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Piotr Anin-Sadul pisze:Na niedziele ja się pisze. Zapodajcie godzinę a będę przy szlabanie.
Przemek_Docent pisze:Hmmm... Będę po wieczornym brydżyku, ale bezalkoholowym, więc może wstanę i też się stawię? :-)
No to jesteśmy umówieni: niedziela (30.12) start spod szlabanu o godzinie 12:00 :)
Trzeba jakoś pożegnać ten stary rok na biegowo.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
New Balance but biegowy
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Da się po MPK biegać bez kolcy, po ostatnich odwilżach?
Awatar użytkownika
kulawy pies
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:38
Życiówka na 10k: słaba
Życiówka w maratonie: megasłaba
Lokalizacja: hol fejmu

Nieprzeczytany post

no..udało ci się Piotrek - zostałeś cover boyem jeszcze przed narodzinami trzeciego dziecka. potem ponoć jest już trudniej.
- a co do planów prokreacyjnych - wygląda na to, że znowu remis, z dokładnością do jakichś dwóch tygodni.
tylko że u nas będzie syn :hej:

zdrówka w nowym roku (chodź tym razem głównie dla żony i przyszłej potomkini)
mastering the art of losing. even more.
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

PiotrekMarysin pisze:Córeczki spodziewamy się za niecały miesiąc, więc sportowy światek dziecięcy zacznie drżeć pewnie dopiero za kilka lat. ;)
kulawy pies pisze: u nas będzie syn :hej:
Gratulacje chłopaki!

Jak jeszcze do tego stadka dołączy gromadka Yogi'ego to będziemy mieli biegowe przedszkole i trzeba by pomyśleć o jakichś zawodach mini_maryśka, czy coś w tym stylu.

PiotrekMarysin pisze:od jutrzejszej Falenicy biorę się ostro do roboty, bo przecież sezon zbliża się wielkimi krokami.
oj, zbliża się, zbliża. Szkoda tylko, że warunki w lesie bardziej odpowiednie do jazdy figurowej na łyżwach, niż do biegania. Dopóki to lodowisko nie zniknie ze ścieżek biegowych to o Maryśce trzeba zapomnieć :(
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Maryśka na łyżwach :)
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

lepiej się pochwal Piotrek co ci Mikołaj przyniósł pod choinkę, widziałam tylko przez chwilę to cudo co miałeś na ręku i nie zapamiętałam nazwy modelu; w pamięci mi zostało, że ten twój nowy motywator:
- sam pływa i wie jakim stylem,
- siadasz na rower, a cud techniki kręci za ciebie pedałami, czy jakoś tak ;)
i tylko nie wiem co z bieganiem, ma jakieś nowe funkcje?
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Tylko dlatego że byłem dobry w tym roku to mikołaj mi przyniósł Garmina 910xt triathlon. Oprócz tego że sam pływa i wie jaką techniką, to jeszcze liczy ile ruchów wykonałem na 25m basenie w Aninie sprawdził się doskonale, wie czy stoję przy ścianie i mam przerwę czy pływam. Do tego ma kadencje do roweru, w końcu będę miał przy kolarce, nie wiem po jakiego grzyba kadencje mam w góralu. Jeśli chodzi o bieganie to sam nie biega, ale ma wirtualnego partnera a więc będę miał z kim pogadać :)

A w 2013r wszystkim życzę samych udanych startów.
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hmm... nic się nie dzieje w nowym roku?
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

No dzieje się, dzieje...
Klara postanowiła się troszkę pospieszyć i jest z nami od 2 stycznia. Urodziła się malutka (2300g), ale długa (50cm) (chuda jak modelka ;) ) i w pełni zdrowa, więc jest z nami od początku. Od 3 dni dziewczyny są już w domu i czują się świetnie.
Gratuluję Piotrek (Kulawy) potomka. U mnie było 2-2. Ja i syn woleliśmy syna, a Aga z córką córkę. ;) Oczywiście wyszło na żony, bo to ona miała najwięcej do powiedzenia. ;)

Fajne prezenty niektórzy podostawali :), tylko pozazdrościć, no i zobaczymy jak na wyniki wpłyną takie motywatory? Ale biorąc pod uwagę Piotrka zapał, to można się spodziewać sukcesów.

O okładce już prawie zapomniałem, tyle się dzieje na co dzień, ale to bardzo miła rzecz. No i skoro po 3 dziecku trudniej, to się cieszę, że zadebiutowałem, jak jeszcze miałem szanse... ;)

Po Maryśce da się biegać bez łyżew, ale jest ciężko, jak na pierwszej Falenicy. A na drugiej warunki były tak dobre, że zrobiłem falenicką wiceżyciówkę. Zupełnie nie wiem skąd, bo formę swoją określiłbym jako mizerną.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Piotr Anin-Sadul
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 paź 2009, 15:01
Życiówka na 10k: 47:06
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Raport z MPK
Po ostatnich opadach śniegu warunki do biegania jak i biegania na nartach rewelacyjne, lód został przykryty sporą warstwą śniegu.
Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Poza tym pojawiły się ścieżki biegowe. Strasznie mi się podobają. Dzisiaj eksplorowaliśmy międzyleską - 5 km po trasie Pucharu Maratonu, Oznaczenia co 200 m. Swietne :D
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A gdzie dokładnie zaczyna się ta ścieżka międzyleska? Pozostałe dwie ścieżki już widzieliśmy, ale nie wiemy gdzie znajduje się ta trzecia.

Brawo Piotrek!!
Troszkę się pospieszyłem z gratulacjami, no, ale co się odwlecze to nie ..... :hej:
Konkurencja już odkłada pieniądze na kosmiczne odżywki dla swoich dzieci :taktak:

Renia robi mi nową czapkę, tym razem granatową z wełny norweskiego renifera. Kto czyta nasz blog ten wie, że wcześniej dostałem czapkę z szarego merynosa :lalala: :spoczko:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dopiero zajrzalam...
Międzyleska - na tyłach Centrum Zdrowia Dziecka, a właściwie na tyłach Domu Pomocy Społecznej "Na Przedwiośniu" przy ul. Przedwiośnie. Pierwsze 500 m jest wzdłuż ogrodzenia CZD.
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dziękuje, wybierzemy się tam kiedyś jak już przestaną mnie atakować te infekcje i odzyskam wigor.
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Darku, na przełamanie najlepsze są starty. Ja trochę czuję się jak Ty. Nie bardzo trenuję, a jak jadę na zawody, to wychodzi całkiem całkiem i od razu motywacja rośnie. ;)

Wczoraj katowałem się na triathlonie zimowym, udajac że umiem jeździć na łyżwach a dzisaij dobiłem się Chomiczówką ustalając nową życiówkę na 15 km. Fakt, że pierwszy raz biegłem na Chomiczówce, bez potwornego kaca może mieć, mimo dużego zmęczenia sobotnimi zawodami, niebagatelne znaczenie... ;)
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
ODPOWIEDZ