GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Po pólmaratonie trzeba będzie zorganizować spotkanie odnośnie naszego B3P bo jak na razie cały czas mam schody i trzeba problemy jakoś rozwiązać. Otrzymałem info że firma ,która miała nam obsługiwać pomiar wycofuje się z rynku po wielkiej wpadce jaką zaliczyła wczoraj na półmaratonie w Chełmży gdzie system nie wyłapywał zawodników i zrobił się wielki bałagan z listami,wynikami,protestami.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Po pólmaratonie trzeba będzie zorganizować spotkanie odnośnie naszego B3P bo jak na razie cały czas mam schody i trzeba problemy jakoś rozwiązać. Otrzymałem info że firma ,która miała nam obsługiwać pomiar wycofuje się z rynku po wielkiej wpadce jaką zaliczyła wczoraj na półmaratonie w Chełmży gdzie system nie wyłapywał zawodników i zrobił się wielki bałagan z listami,wynikami,protestami.
W takim układzie spotkanie konieczne, myślę, że możemy pogadać nawet zaraz w sobotę po połówce, w Rudniku. bo do biegu niecałe dwa miesiące.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jako że już jutro debiut sporej ilości osób na dystansie półmaratonu przygotowałem dla was kilka motywujących cytatów.
1. “Żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielisz je na mniejsze podzadania.” Henry Ford

2. “Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń.” Wojciech Cejrowski

3. “Nigdy nie przyjmuj rad od osób, które nie osiągnęły tego, co ty chcesz osiągnąć. Bodo Schafer


4. “Nie bój się zrobić czegoś głupiego. W najgorszym razie to po prostu nie zadziała.” Peter Shankman

5. “Porażka daje możliwość rozpoczęcia na nowo w sposób lepiej przemyślany.”Henry Ford

6. “O wiele lepiej jest odważyć się na osiąganie wielkich celów, radować się dużymi sukcesami, nawet jeżeli na drodze do tego poniesiemy wiele porażek, niż ustawić się w szeregu niewymagających wiele od siebie ludzi. Ludzi, którzy nigdy nie doznają ani wielkich radości, ani wielkich porażek, ponieważ żyją w szarej strefie, w której ani porażek, ani zwycięstw nie ma”Theodore Roosevelt

7. “Nie musisz patrzeć z zazdrością na własność innych; nikt nie posiada tego, czego nie mógłbyś zdobyć sam, bez zabierania drugiemu czegokolwiek.”Wallace D. Wattles


8. „Jesteś urodzona/urodzony, by zwyciężać, jednakże, aby być zwycięzcą musisz zaplanować zwycięstwo, przygotować się do zwycięstwa i oczekiwać zwycięstwa.”Zig Ziglar

9. „Sukces to robienie tego, co się chce robić. Nie ma innej drogi do sukcesu.”M. Forbes

10. „Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.”Wiesław Czermak

11. „To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.”Paulo Coelho

12. „W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa – nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość.”Budda

13. „”Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć”Bruce Lee
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Drodzy biegacze jutro 3 maja a więc widzimy się w Grudziądzu na Półmaratonie Śladami Bronka Malinowskiego. Jest to również dzień ważny dla naszego kraju, czyli 222 rocznica Konstytucji, którą polski sejm przyjął w 1791 roku. Uczcijmy to poprzez wypuszczenie wraz z sygnałem do startu baloników biało czerwonych, które wręczą wam wolontariusze w dniu zawodów.
Moja prośba do biegaczy z Akademii Biegania w dniu zawodów pomóżcie troszeczkę przy organizacji i balony ,rozdajcie na linii startu pozostałym biegaczom.
Również jeżeli przyjdziecie z rodzinami to zaangażujcie ich do pomocy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z ostatniej chwili. Hotel Hanza Pałac Rulewo **** dla naszych biegaczy udostępni swoje SPA z natryskami, dzięki czemu po trudzie walki na 21,092 km będziecie mogli się odświeżyć, aby bawić się dalej na pikniku w urokliwym parku przyległym do Hotelu. Pamiętajcie, że wejście do SPA znajduje się w pałacu od strony RECEPCJI, które jest obok głównego wejścia zarezerwowanego dla gości wypoczywających w Hotelu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeszcze trochę o motywacji i jak odpowiednio dobrać muzykę do biegu:
http://www.runners-world.pl/trening/Kie ... len,3611,1
http://www.runners-world.pl/trening/Muz ... sie,4123,1
http://lionfitness.pl/artykuly,18,muzyk ... g,791.chtm
http://motywacjabezgranic.pl/najlepsza- ... -biegania/
Strona na której po wpisaniu planowanego tempa wyświetli się lista pasujących utworów. Można dodatkowo wybrać określony rodzaj muzyki. Biegaczom startującym na jutrzejszej połówce też może się przydać. :spoczko:
http://jog.fm/
Obrazek
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pakiet startowy odebrany - motywacja 100% :hej:

W moim pakiecie nie było "chipa". Rozumiem, że będą one rozdawane przed samym startem, tak?
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej!
Chip jest w numerze startowym (to te "gąbeczki"). Pozdrawiam i do zobaczenia jutro... :hahaha:
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

alutek pisze:Hej!
Chip jest w numerze startowym (to te "gąbeczki"). Pozdrawiam i do zobaczenia jutro... :hahaha:
o q..wa, a ja myślałem, że to przylepce i chciałem jutro powalczyć z przyklejaniem/odklejaniem :hahaha:
Dobrze, że zapytałem - dziękuję za info :uuusmiech:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszą pomoc w biurze zawodów :uuusmiech: . Na biegaczy zawsze można liczyć :taktak: . Numery pobrała połowa zapisanych, więc jutro też powinno pójść sprawnie. Widzimy się jutro ponownie w biurze zawodów i liczę na pomoc wolontariuszy oraz z pozostałymi spotkamy się na starcie. Idę odpoczywać, bo padam :chrap: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Na razie krótki wpis, bo za chwilę muszę jechać do biura zawodów naszego grudziądzkiego półmaratonu, więc pracy czeka nas jeszcze, co nie miara :ojoj: . Życzę wszystkim dzisiejszym biegaczom powodzenia :taktak: i wiem, że sobie poradzą z tym morderczym dystansem :bum: . Jutro sobota wiec szkółka niech nie myśli :niewiem: , że im jutro odpuścimy :nienie: . Widzimy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobrej zabawy dzisiaj na trasie biegacze :taktak: .
PS. Na razie jest dobrze, nie pada :hej: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Powodzenia dla wszystkich startujących w dzisiejszym biegu. Bardzo żałuję, że nie mogę być z Wami, ale miałem coś ważnego do załatwienia. :hej:

Trzymam kciuki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
ODPOWIEDZ