Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Rano w Marysi panowała zima. Tzn przy szlabanie wiosna i roztopy w pełni, ale im głębiej w las, tym zimniej i śnieg twardszy. Ale przy tej temperaturze, to do wieczora wszędzie będzie odwilż i będzie chlupało pod nogami. Oczywiście najgorzej jest na udeptanej ścieżce, więc bokami da radę biegać.
Ja na chwilę Was opuszczam życząc udanych treningów, a po powrocie mam nadzieję zastać wiosnę w pełni... ;)
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
New Balance but biegowy
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Dzięki Piotrek za raporcik. To ja chyba po TS pobiegam, albo po PS...
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Przemek_Docent pisze:Znowu będzie w telewizji, że niedźwiedzie grasują w Tatrach, ale pierwszy raz będzie o niedźwiedziach w goglach! ;-)
Docent, Masz Ty łeb!
Zwietrzyłem interes jak tu na ceprach dutków nacochrać: Opatentować niedźwiedzia w goglach i pozować do fotografii na Krupówkach. Tylko, że wpis patentowy niestety kosztowny. Musiałbym wiele razy dać się napstrykać.
Eee, łatwo przyszło - łatwo poszło. Masz Ty łeb...
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
Miodzio
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2006, 20:27

Nieprzeczytany post

Gerard pisze:.... Da się pobiegać, czy grozi to skręceniem kostki, przemoczeniem stóp, kalectwem, czy czymś może jeszcze gorszym ....
E tam!!!
Mi to u Marysi zawsze zdrowie wraca, wiec bez obaw, udeptujcie ścieżki, udeptujcie :ble: :hejhej:
Awatar użytkownika
Przemek_Docent
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:15
Życiówka na 10k: 00:45:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze:
Przemek_Docent pisze:Znowu będzie w telewizji, że niedźwiedzie grasują w Tatrach, ale pierwszy raz będzie o niedźwiedziach w goglach! ;-)
Docent, Masz Ty łeb! Zwietrzyłem interes jak tu na ceprach dutków nacochrać: Opatentować niedźwiedzia w goglach i pozować do fotografii na Krupówkach. Tylko, że wpis patentowy niestety kosztowny. Musiałbym wiele razy dać się napstrykać. Eee, łatwo przyszło - łatwo poszło. Masz Ty łeb...
;-) :hahaha: :hejhej:
Pozdrówki
Przemek_Docent
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Humory dopisują i słyszę radość w sercach. Tak trzymać. Jeszcze tylko tydzień i wielkie święto biegowe na ulicach naszej stolycy :), a za kolejny tydzień z okładem druga feta - marysińska, w naszym lesie :hej: . Ci co dadzą radę to niech przyjdą pobiec, a resztę zapraszam na spacer i kibicowanie (czytaj lizanie palców po sernikach i czekoladowych zającach wielkanocnych) oraz polewanie wbiegających na metę. Przyjęła się już nazwa imprezy organizowanej w poniedziałek wielkanocny - "SzaLana MaryŚka". W tym roku szaLejemy 5 kwietnia.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Kurczę Florek, Emilka i ja nie będziemy na - jedynej i tylko corocznie powtarzalnej - SzaLanej.
Rychło sprawdziłem i, całe szczęście, w kalendarzu liturgiczno-obrzędowym na Rok Pański 2011 Lany też jest przewidziany.
Przyjdę chociaż pobiegać na półmaratonie. A więc szklanka w połowie pełna.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze:Kurczę Florek, Emilka i ja nie będziemy
Kto to jest Florek?
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Przemek_Docent
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 wrz 2009, 13:15
Życiówka na 10k: 00:45:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Renata pisze:Humory dopisują i słyszę radość w sercach. Tak trzymać.
Ba! Zastrzyki w brzuch zakończyłem :bum: zacząłem rehabilitację :taktak: Żyć nie umierać :hahaha:
Renata pisze:Jeszcze tylko tydzień i wielkie święto biegowe na ulicach naszej stolycy :)
Życzę wszystkim życiówek! Marzył mi się ten bieg od jesieni, ale życie, jak to życie, napisało inny scenariusz :tonieja:
Renata pisze:a za kolejny tydzień z okładem druga feta - marysińska, w naszym lesie :hej: . Ci co dadzą radę to niech przyjdą pobiec, a resztę zapraszam na spacer i kibicowanie (czytaj lizanie palców po sernikach i czekoladowych zającach wielkanocnych) oraz polewanie wbiegających na metę. Przyjęła się już nazwa imprezy organizowanej w poniedziałek wielkanocny - "SzaLana MaryŚka". W tym roku szaLejemy 5 kwietnia.
Ehhh... Nie pobiegam jeszcze, oj nie :ojnie: ale może przyjdę popatrzeć i pokibicować :-)
Pozdrówki
Przemek_Docent
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Gerard pisze:Kto to jest Florek?
Też myślę nad tym. Florek - najprawdopodobniej był to spoufalony Florian.
W ogóle ma pecha, bo spoufalono go również na kilka innych sposobów, w wyrażeniach "cie florek", "o cie florek!", "flora maraton"...
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
hermoso
Wyga
Wyga
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2002, 07:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yogi! pisze:
Gerard pisze:Kto to jest Florek?
Też myślę nad tym. Florek - najprawdopodobniej był to spoufalony Florian.
W ogóle ma pecha, bo spoufalono go również na kilka innych sposobów, w wyrażeniach "cie florek", "o cie florek!", "flora maraton"...
W temacie...Florian, ten święty, to patron strażaków. Ale okazuje się, że nie tylko strażaków, ale i innych profesji, powiązanych w ten, czy inny sposób z ogniem: hutników, kominiarzy, garncarzy, piekarzy.
[url=http://szymonlawecki.blogspot.com/]simon[/url]
[b]Don`t walk, if you can run!!![/b] :-)
[url=http://team.entre.pl/]ENTRE.PL Team[/url]
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Dzięki Hermoso. O innych profesjach nie wiedziałem, ale czułem intuicyjnie, że jestem gdzieś blisko - Niektórzy tak dają ognia na Maryśce, że strach. Im więc patronów tym lepiej. Jestem za! W SzaLany poniedziałek wody nigdy dość.

Gerardzie, czy temat został wyczerpany czy kontynuować? Jakoś wszyscy trenują, chyba do Maryśki, pisać nie ma kto, mógłbym pociągnąć.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
hermoso
Wyga
Wyga
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2002, 07:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja wiedziałem o strażakach (ciekawe skąd :lalala: ), no i coś mi się obiło o hutnikach, ale pozostałe profesje...cóż, od czego jest Wikipedia :hej:
[url=http://szymonlawecki.blogspot.com/]simon[/url]
[b]Don`t walk, if you can run!!![/b] :-)
[url=http://team.entre.pl/]ENTRE.PL Team[/url]
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Yogi, Hermoso, dzięki za wyjaśnienia :)
Z maila Yogiego wnioskuję, że z owym Florkiem jest w bliskich kontaktach, albo przynajmniej zna jego rozkład zajęć. Zajęć 5 kwietnia. Przed południem. No nieważne, szkoda że na SzaLanej go nie będzie :ech:
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Miodzio
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2006, 20:27

Nieprzeczytany post

No i kupa :wrr: !
Już nie lubię tegorocznych świąt wielkanocnych, a w szczególnosci już nie lubię tegorocznego lanego poniedziałku.
Zmuszono mnie do wyjazdu na jajeczko - na rodzinne terytorium daleko od Marysi (wujek Zdzisio, ciocia Krysia, kuzyn Albert itp.)
A ja chcę święta u SzaLanej Marysi!
Płakać mi się chce :ojnie: , choć mówi się "wesołych świąt".

Szanowna rodzino Marysi!
Proszę o wyrażenie zgody na zaliczenie orlego dystansu w lany poniedziałek na wygnaniu tj. gdzieś w okolicach Obwodu Kaliningradzkiego, w strefie nadgranicznej, zalesionej, wyludnionej i zdziczałej.
Obiecuję uczciwość w kwestii zadeklarowanej godziny startu oraz współczynnik ściemniactwa na poziomie 30s.
Zrobię również miodziowe ciasto wielkanocne i podzielę się nim z każdym napotkanym stworzeniem na trasie.

Please!
:ech:
ODPOWIEDZ