Wyprzedaże

Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4798
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

weuek pisze: 07 lip 2024, 18:30 Vanish Tempo za 399 w Lounge (pełna rozmiarówka):

https://www.zalando-lounge.pl/campaigns ... ce=catalog

Dla mnie bomba, do szybszego lepsze niż spidy od salcesonów (przy o niebo lepszej trakcji i stabilności w pięcie).

Info dla bojaźliwych: Mają około 5 mm DROP. :-)
Szybszego czyli jakie tempa?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Takie jak w spidach.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4798
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Czyli konkretnie jakie?
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Przyjmując, że Kipchoge w gumofilcach pobiegnie szybciej niż ja w alfaflajach, to tak od 1:51 do 6:53 minut na kilometr, w zależności od człowieka.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 879
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

jacekww pisze: 29 cze 2024, 13:08 Kinvara 14 - 259
https://www.zalando-lounge.pl/campaigns ... 84a1086f1e
250 zł to ja rozumiem, o takie ceny walczyłem ;)
Za parę, nie za sztukę ;)
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
AdamKorecki
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 09 lip 2022, 11:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Meskie Adidas Supernova za 209 PLN teraz w Zalando Lounge - cena wydaje sie atrakcyjna. Osobiscie mialem raczej dobre doswiadczenia z tym modelem (ponadprzecietnie wytrzymala podeszwa, standardowa cholewka).
https://www.zalando-lounge.pl/campaigns ... 42A4NY-C11

Na 12 lipca dostepna chyba cala rozmiarowka
jurekjurek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2024, 20:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,

to mój pierwszy post na forum i nie chce zakładać osobnego wątku. Miałem przerwę w regularnym bieganiu ok 2 lata, trochę przybyło wagi w tzw. międzyczasie i na dniach planuję wznowić treningi. Obecnie posiadam zeszłoroczne Cumulusy ale są już nieco wysłużone, bo używałem je jako buty do chodzenia, spacerowania czasem do pracy. Ważę ponad 90 kilo i nie ukrywam, że jestem przywiązany do butów od Asicsa i Saucony. W zasadzie to najchętniej kupiłbym Nimbusy 25 bo jednak są tańsze od tegorocznego modelu. Znalazłem na allegro oferty tych butów ale cena jest podejrzanie niska bo 370 złotych.

Wkleiłbym dokładnego linka, ale jakiś dziwny zakaz mi wyskakuje (You can’t post image, email or url links that are external to this domain. Please remove !@#$%^^^), nie rozumiem

allegropl/oferta/buty-sportowe-asics-gel-nimbus-25-16088510994

Sklep wysyła z Chin, więc trochę kolejny red flag. Na zdjęciach też jakby napisy są dziwacznie zrobione jakby negatywem. Miał ktoś do czynienia i się orientuje czy to prawdziwe Asicsy czy jakieś podróby? A może jakaś wadliwa seria i dlatego taka cena? Ew. bym prosił o namiary na fajne sklepy i oferty bo kompletnie się nie orientuje w temacie, chciałbym jakoś tanio te nimbusy wyrwać, ale w ogóle jakiś słaby wybór na allegro i innych portalach ostatnio.

Pozdrawiam,
Jurek
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 576
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sklep wysyła z Chin i zastanawiasz się czy to oryginalne buty? W promkach te buty na outlecie asicsa latały w takich cenach a tu masz piękne podróby :D
jurekjurek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2024, 20:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

tzn. sklep niby wysyła z Niemiec ale wg danych jest zarejestrowany w Chinach. A tam napisałem do nich i się spytałem dlaczego tak tanio, ciekawe co odpiszą. Nie wiem, może to jakaś popsuta partia zeszła z linii, o czym świadczyłyby te dziwne napisy, a sam but jest generalnie takiej samej jakości...

A co do outletu Asicsa to szczerze mówiąc naczytałem się wielu złych opinii na temat ich wysyłek (długo idą, a czasem w ogóle nie idą). Ale nie wiem, może to akurat były wyjątki, a wkurzeni ludzie zawsze w Internecie rzucają się w oczy.

edit: o, odpisali mi, że to oryginalne buty od wietnamskiego producenta, no i to by się zgadzało, bo Asics ma fabryki głównie w Wietnamie i Chinach. Poza tym jaki jest sens stawiac linię produkcyjną żeby podrabiać buty, to nie to samo co lewe perfumy. A jednocześnie allegro usunęło wszystkie przedmioty sprzedającego. Wczoraj były, dzisiaj nie ma. Czyli pewnie ktoś kupił i złożył skargę...niezła afera, no nic nie ma co kombinować, pewnie taniej niż za 550 i tak nie dostanę tego modelu
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 576
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jurekjurek pisze: 22 lip 2024, 09:54 tzn. sklep niby wysyła z Niemiec ale wg danych jest zarejestrowany w Chinach. A tam napisałem do nich i się spytałem dlaczego tak tanio, ciekawe co odpiszą. Nie wiem, może to jakaś popsuta partia zeszła z linii, o czym świadczyłyby te dziwne napisy, a sam but jest generalnie takiej samej jakości...

A co do outletu Asicsa to szczerze mówiąc naczytałem się wielu złych opinii na temat ich wysyłek (długo idą, a czasem w ogóle nie idą). Ale nie wiem, może to akurat były wyjątki, a wkurzeni ludzie zawsze w Internecie rzucają się w oczy.

edit: o, odpisali mi, że to oryginalne buty od wietnamskiego producenta, no i to by się zgadzało, bo Asics ma fabryki głównie w Wietnamie i Chinach. Poza tym jaki jest sens stawiac linię produkcyjną żeby podrabiać buty, to nie to samo co lewe perfumy. A jednocześnie allegro usunęło wszystkie przedmioty sprzedającego. Wczoraj były, dzisiaj nie ma. Czyli pewnie ktoś kupił i złożył skargę...niezła afera, no nic nie ma co kombinować, pewnie taniej niż za 550 i tak nie dostanę tego modelu
bo z outletu jest problem jak idzie duża promka wtedy trzeba czekać. Ja pełno zamówień od nich i nawet jak czegoś nie dosłali to 0 problemy zwrot kasy.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

@jurekjurek Stary, outlet Asics jest na bank lepszy niż Chińczyk co ma konto na allegro do miesiąca.

Taniej dostaniesz na aliexpress.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
duzymis2
Wyga
Wyga
Posty: 145
Rejestracja: 18 lip 2023, 08:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na brałem już kilka razy na Asics Outlet i owszem, wysyłka to może nie jest tak szybka jak w większości sklepów na allegro (następnego dnia), ale sam towar dochodzi i problemów nie było żadnych nigdy
canis lupus
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 24 sie 2023, 18:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

w outlet asics pojawiły się znów novablast 3,
dużo rozmiarów

https://outlet.asics.com/pl/pl-pl/novab ... 8-001.html
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8943
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Teraz słaba ta przecena.

Wysłane z mojego SM-S916B .

Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8943
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Altra Vanish Tempo za 359zl:

https://www.zalando-lounge.pl/campaigns ... 12O007-G11

Wysłane z mojego SM-S916B .

Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
ODPOWIEDZ