Garmin 910xt sam zmienia jednostki na brytyjskie

Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ostatnio zaczął mi się problem - po każdej (chyba każdej, ale pewności nie mam) synchronizacji z komputerem 910 sam zmienia mi format jednostek (ale tylko dla dystansu) na brytyjskie - czyli mile.
Na GC mam w ustawieniach zegarka oczywiście format danych - metryczne i w ustawieniach konta - Preferencje wyświetlania - jednostki miary - metryczne.
New Balance but biegowy
Patryck
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 392
Rejestracja: 08 lip 2010, 14:00
Życiówka na 10k: 35'
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

aby to naprawić wejdź w Garmin connect tam znajdź ustawienia urządzenia (prawy górny róg kliknąć na ikonke zegarka) i ustawienia urządzenia, zmienić dystans na kilometry i zapisać.
Zegarki i akcesoria Garmin, FootPody oraz Telefony Kom. -> http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=33684688
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W 630 tak nie mamy, przynajmniej na razie. Ale zobacz czy nie było jakiejś aktualizacji softu zegarka/samego garmin connect. U mnie raz po aktualizacji softu w zegarku nagle zegarek zaczął mi pluć alertami ruchu - okazało się, że musiałem w gc jeszcze raz wyłączyć (przestawienie tylko w zegarku i kolejna synchronizacja i znowu alerty się pojawiały). Drugi raz podobną sytuacją miałem jakiś czas temu - dzienny cel kroków zmienił mi się ze stałego, wprowadzonego ręcznie, na automatyczny. Co dziwne, automatyczny cel był widoczny tylko w zegarku, w gc cały czas był ustawiony stały (i po każdej synchronizacji w gc cel kroków zawsze był brany poprawny). I żeby przywrócić cel stały, musiałem w gc zmienić na cel automatyczny, później na ręczny i dopiero wtedy zrobić synchronizację z gc.
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W GC wszystko wszędzie jest ustawione na metryczne wartości, ale tak jak Krzysiek napisał - zmienię na brytyjskie, zapiszę i na nowo dam metryczne.
ODPOWIEDZ