Fenix 3HR/Suunto Spartan Sport Wrist/FR 735xt

lolek1987
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2017, 07:56
Życiówka na 10k: 51:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,

Od ponad 1,5 roku używam m400 hr i powoli nadchodzi pora na zmianę sprzętu na coś z "wyższej" półki. Przymierzam się do zakupu jednego modeli wymienionych w temacie i w związku z tym mam kilka pytań do osób, które ich używają. Nie ukrywam, że moim typem jest F3.

1. F3 - Zegarek już dosyć długo na rynku, wiadomo ikona i flagowiec w swoim segmencie, ale ostatnimi czasy bardzo podejrzany wyrzut nowych tanich sztuk na portalach/sklepach, a sam produkt został usunięty z oficjalnego sklepu garmin. Czyżby powoli przychodzi na niego czas i garmin przestanie rozwijać swojego starego flagowca? Znalazłem również opinie o powolnym działaniu, "zamulonym" systemie. Czy ktoś to może potwierdzić? Czy jego waga jest aż tak duża, czy czuć dyskomfort podczas treningu?

2. 735 - Nowszy(świeższy) model od w/w, lżejszy ale wg mnie chyba trochę zbyt plastikowy, zabawkowy. Po prostu jestem trochę "większym" typem i 735 może śmiesznie wyglądać na nadgarstku ;)

3. Suunto - trudno znaleźć pozytywne opinie na temat softwaru, może ktoś się wypowie na jego temat. Cenowo brat bliźniak z F3, ale garmin to garmin.
4. V800 - czy ma ktoś informacje o jego następcy? Czy jest jeszcze sens inwestować w tego starego poczciwego polara?

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
eXf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 25 maja 2012, 08:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

735xt faktycznie wygląda tanio i tandetnie (nie jest to Breitling z całą pewnością :bleble: ). Na dokładkę szybka bardzo się "palcuje".
Od strony funkcjonalnej jestem bardzo zadowolony i zegarek sprawuje się bardzo dobrze.

Co do rozmiaru, przyklej sobie Oreo. Sposób montażu podaje w swojej recenzji DC Rainmaker:

Obrazek
ODPOWIEDZ