Adiosy czy Bostony

kalki
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 15 wrz 2016, 19:03
Życiówka na 10k: 36:20
Życiówka w maratonie: 2:53:56

Nieprzeczytany post

Witam, zastanawiam się który model startówek adidasa kupić, Adiosy 3 czy Bostony 6. Niby są podobne ale jednak inne. Jeśli byłby ktoś skłonny podzielić się wrażeniami z użytkowania powyższych butów to byłbym bardzo wdzięczny.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

kalki pisze:Witam, zastanawiam się który model startówek adidasa kupić, Adiosy 3 czy Bostony 6. Niby są podobne ale jednak inne. Jeśli byłby ktoś skłonny podzielić się wrażeniami z użytkowania powyższych butów to byłbym bardzo wdzięczny.
Oba buty bardzo dobre, dosyć uniwersalne startówki niespecjalnie wysilone i nie odchudzane ekstremalnie. Adisosy są to buty dosyć twarde, raczej wąskie choć model 3 jest wyraźnie szerszy niż 2. Bostony są nico mniej sportowe, super startówka na pierwszy raz, do maratonu czy dla osób, których mięśnie w twardych butach nieco siadają przy dłuższych wykonaniach. Dla mnie Adiosy to najlepsza startówka na rynku, mi pasuje najbardziej i to jest but, w którym im dłużej się biegnie tym jest lepiej. Przeciwieństwem są np Zoom Strike gdzie mam dokładnie na odwrót, są niesamowite na początku ale im dalej tym słabiej. Ale to już kwestia indywidualnych preferencji. Jest jeszcze kwestia Twojego poziomu, stażu, do czego to ma być itp itd
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
ODPOWIEDZ