Ubiór do biegania dla mężczyzny o szerokich biodrach i udach

lucasosik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 01:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, potrzebuję waszej porady co do wyboru stroju do biegania dla faceta z "dużą pupą" i dużych udach. Najlepiej gdyby to był komplet, który współgrałby z moją sylwetką i zakrywającą nieco kobiecą budowę która jest po części moim utrapieniem;) Ja- 32 lata, 179 cm wzrostu waga 95kg. Mogę przeznaczyć 1000zł na całe uposażenie tj kurtka ,spodnie i bluza. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek porady i konkretne modele bardzo proszę o pomoc.
New Balance but biegowy
LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

lucasosik pisze:Witam, potrzebuję waszej porady co do wyboru stroju do biegania dla faceta z "dużą pupą" i dużych udach. Najlepiej gdyby to był komplet, który współgrałby z moją sylwetką i zakrywającą nieco kobiecą budowę która jest po części moim utrapieniem;) Ja- 32 lata, 179 cm wzrostu waga 95kg. Mogę przeznaczyć 1000zł na całe uposażenie tj kurtka ,spodnie i bluza. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek porady i konkretne modele bardzo proszę o pomoc.

Wybierz się do Deca i ubierz się tam od stóp do głów a pozostałą kasę wydaj na przyjemności :) Ja przy wadze 110 kg bez problemu kupiłem tam legginsy, bluzę, kurtkę wiatrówkę i teraz czaję się na kamizelkę :) Jeśli nie chcesz biegać w samych leginsach (które polecam przy grubszych udach) to kup na to zwykłe krótkie spodenki :)

PS. w deca mają też fajne bokserki do biegania, dzięki którym wreszcie przestałem się obcierać
ODPOWIEDZ