Teraz jest N, 29 marca 2020, 04:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Ubiór do biegania dla mężczyzny o szerokich biodrach i udach
Nowy postNapisane: So, 22 lutego 2020, 03:10 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Witam, potrzebuję waszej porady co do wyboru stroju do biegania dla faceta z "dużą pupą" i dużych udach. Najlepiej gdyby to był komplet, który współgrałby z moją sylwetką i zakrywającą nieco kobiecą budowę która jest po części moim utrapieniem;) Ja- 32 lata, 179 cm wzrostu waga 95kg. Mogę przeznaczyć 1000zł na całe uposażenie tj kurtka ,spodnie i bluza. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek porady i konkretne modele bardzo proszę o pomoc.

Tytuł: Re: Ubiór do biegania dla mężczyzny o szerokich biodrach i udach
Nowy postNapisane: Pn, 24 lutego 2020, 09:47 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

lucasosik napisał(a):
Witam, potrzebuję waszej porady co do wyboru stroju do biegania dla faceta z "dużą pupą" i dużych udach. Najlepiej gdyby to był komplet, który współgrałby z moją sylwetką i zakrywającą nieco kobiecą budowę która jest po części moim utrapieniem;) Ja- 32 lata, 179 cm wzrostu waga 95kg. Mogę przeznaczyć 1000zł na całe uposażenie tj kurtka ,spodnie i bluza. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek porady i konkretne modele bardzo proszę o pomoc.

Wybierz się do Deca i ubierz się tam od stóp do głów a pozostałą kasę wydaj na przyjemności :) Ja przy wadze 110 kg bez problemu kupiłem tam legginsy, bluzę, kurtkę wiatrówkę i teraz czaję się na kamizelkę :) Jeśli nie chcesz biegać w samych leginsach (które polecam przy grubszych udach) to kup na to zwykłe krótkie spodenki :)

PS. w deca mają też fajne bokserki do biegania, dzięki którym wreszcie przestałem się obcierać

*** Instagram ***

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]