Adidas

Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Szukam butów treningowych wśród adidasów. W oko wpadły mi Adidasy Solar Boost, Adizero Boston 7, Solar Glide, Questar lub Duramo 9. Bieganie po asfalcie, przygotowanie do maratonu. Na które z nich warto zwrócić uwagę?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wybierz najładniejsze z nich. :) A mierzyłaś?
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To nie dla mnie. Na maraton jeszcze się nie rzucam :hahaha: . Może w przyszłym wcieleniu :hej:
Stałam się skarbnicą wiedzy dla osóbek wkoło mnie. Niestety w najbliższej okolicy nie ma sklepu z tymi butami, więc trzeba je ściągnąć. Liczę się z tym, że będzie zabawa z odsyłaniem, więc staram się zminimalizować ilość takich wysyłek. Mnie wystarczą Decathlonowskie Asicsy.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No to Solar Boost.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:No to Solar Boost.
Zamówione, dzięki.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Korzystając z tematu. Teraz w poszukiwaniu butów dla mnie. Adidas Pureboost Xpose - Adidas Supernova czy Asics Gel Pulse 9 ?
Awatar użytkownika
neevle
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 03 lut 2013, 22:23
Życiówka na 10k: 42:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Nieprzeczytany post

Zależy. ;)

Niedawno złapałam mega okazję na Supernova 9, kupiłam, stwierdzam, że to jest bardzo porządny "zwykły" but treningowy. Miękki i wygodny, jestem dobrej myśli. Warto nadmienić, że mnie ogólnie Adidasy "leżą", więc to też ma pewnie znaczenie. Pureboosty X mierzyłam i były strasznie... dziwne. To są buty, które trzeba przymierzyć. Wcięcie pod łukiem stopy wydało mi się niewygodne, w ogóle były albo opięte - sprawiały wrażenie butów, w których wygodniej biegać bez skarpetek - albo za luźne. Język jest zintegrowany z resztą cholewki, ogólnie bezszwowa konstrukcja to niby plus, ale powoduje, że but jest dopasowywalny w mniejszym zakresie. Więc jeżeli Twoja stopa do tego buta pasuje, to pewnie będzie super. Jeżeli nie, to trzeba iść w innym kierunku.
5km - 20:23, 10km - 42:11, 21.1km - 1:35:58
[url=https://biegambyjesc.wordpress.com/]Mój blog - Biegam by jeść[/url]
[url=https://www.facebook.com/biegambyjesc/]Facebook - Biegam by jeść[/url]
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do tej pory biegałam w Asics Gel Pulse 9, to dobre buty choć jeśli nie mam porównania, to nie wiem, czy są jakieś lepsze, wygodniejsze. Miałam epizod z Nike, z którymi całkowicie się nie zgrałam, być może to wina modelu.
Adidasy mam tylko jakieś zwykłe, do chodzenia, nigdy innych nie miałam. Byłam w sklepie stacjonarnym w moim mieście, przymierzyłam wszelkie dostępne biegowe adidasy, ale były tylko modele z mocno niższej półki. Wczoraj wieczorem jeszcze pobuszowałam po opiniach i rzeczywiście Pureboosty X są polecane dla osób preferujących but minimalistyczny. To zdecydowanie nie dla mnie. Zamówiłam Supernova, to podobno to samo co Supernova 9. Cena obu rozwazanych przeze mnie modeli jest całkiem atrakcyjna, oczywiście po obniżce.
Cóż, jeśli nie trafię, to odeślę, choć Twój Neevle opis rozjaśnił mi temat i potwierdził wątpliwości co do Pureboostów.
ODPOWIEDZ