Plecak / kamizelka biegowa

Wieńczysław
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć!

Rozglądam się za nowym plecakiem / kamizelką biegową o pojemności tak ok. od 5 do 10l.

Z jednej strony chciałbym, żeby był dość lekki, z drugiej - zależałoby mi na tym, żeby wyciąganie i ponowne umieszczanie w plecaku softflasków było bezproblemowe (często na wycieczkach biegowych, a nawet i na zawodach lubię sobie normalnie odkręcić softflaska i napić się z niego jak człowiek, bez wgryzania się w ustnik); najlepiej żeby kieszonki na softflaski były wyposażone w ściągacze. W moim starym adv skin 12 Salomona nie ma z tym najmniejszych problemów, natomiast posiadam też Dynafita Vertical z Marduły 2018' i tam wciskanie pełnego softflaska do ciasnej kieszonki to masakra, potrafi mi to zająć dłuższy czas. Ponoć w tych nowych Salomonach jest podobnie.

Mój typ na tę chwilę to taki Grivel: https://www.polarsport.pl/plecak%20bieg ... %2010.html

O dziwo jak na Grivela jest dość lekki. Obawiam się jedynie problemów z dopasowaniem (słyszałem takie opinie odnośnie starszych Griveli; ja sam doświadczenia z tymi plecakami nie posiadam, mam jedynie jeden stary czekan Grivela i złego słowa o nim nie powiem).

Jeżeli ktoś miałby jakieś doświadczenia z ww. plecakiem albo jakieś inne propozycje / sugestie to będę bardzo wdzięczny i stawiam piwo przy okazji spotkania gdzieś na szlaku (lub poza nim) ;-)
ODPOWIEDZ