W miarę tanie buty do 15km biegu po górach

Vault Dweller
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:19
Życiówka na 10k: 39:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Potrzebuję zakupić buty na praktycznie jednorazową akcję w tym roku - 15km bieg po górach (Breńskie Kierpce).
W ubiegłym roku pocisnąłem tę samą trasę w Adidasach Duramo 7 TR kupionych na promo za sporo poniżej 200 co jeszcze spełnia moje warunki względnej taniości.
Akurat wtedy było dość mokro, ogólnie te buty dały radę ale na podbiegach / podejściach często mi kulosy łapały ślizg do tyłu, a na zbiegach znów czułem że lecę na granicy wywalenia się. W tym roku nie mam pomysłu w czym lecieć, akurat wszystkie buty których używam mam pościerane więc i tak muszę kupić coś nowego. Chętnie też poprawiłbym czas z ubiegłego roku więc przydałyby się jakieś bardziej dostosowane buty. Może rzucicie jakimś pomysłem ? Pooglądałem trochę buty z wyższej półki ale jak zobaczyłem ceny to musiałem zejść na ziemię, prędzej bym chyba boso pobiegł niż w butach za 500+ :hahaha: Na razie moim wstępnym typem są Kanadie 8.1 TR - może uda się wyrwać gdzieś w promocji, mam starszą wersję i biega się nieźle, ale w górach w takich nie byłem.
40+ na karku
Strava
ODPOWIEDZ