Teraz jest Śr, 25 listopada 2020, 10:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 926 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Suunto Ambit 3
Nowy postNapisane: Pn, 26 października 2020, 08:57 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Cześć, mam problem. Od wczoraj treningi nie są wgrywane na Movescount. Nie mogę też sparować najnowszej aplikacji w telefonie z zegarkiem - po wpisaniu kodu dostępu od razu parowanie się przerywa. Próbowałam z dwoma zegarkami (Amit3 Sport i Ambit3 Peak) i za każdym razem jest to samo - po wpisaniu kodu parowania się przerywa (a wpisuję kod właściwy). Ktoś ma pomysł jak można byłoby sobie z tym poradzić?
Paruję teraz przez aplikację w komputerze. Czy ktoś wie czy jest możliwość zobaczenia swoich treningów przez komputer, nie tylko w aplikacji mobilnej?

https://www.instagram.com/jnalew/
https://www.strava.com/athletes/19149633

Blog treningowy
Blog - komentarze

5 km 20:11, 09.2018r.
10 km 42:49 12.2018r.
21,097 km 1:39:37, 06.2018r.

Nowy postNapisane: Pn, 26 października 2020, 13:22 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

kojarzę że movescount miał być wyłączany, ale to wszystko co wiem.

wyłączanie movescount

Maraton 2:37:41, 10km w 34:41 - Poranny Biegacz
Strava
Endomondo
Connect IQ Apps

Nowy postNapisane: Wt, 27 października 2020, 23:21 
Wyga
Wyga

Poranny Biegacz napisał(a):

wyłączanie movescount

Podsumujmy.
Kupiłem zegrek, w którym:
1 - moglem ustawiać plany treningowe (rozgrzewka, interwały, wychłodzenie, różne obciążenia, wyzwalanie stref tętnem, tempem biegu, czasem części treningowej itp). Ustawiane to było w aplikacji, aplikacja skasowana, już tego nie ustawię.

2 - mogę ustawić ekrany a na ekranach treść, w zależności od aktywności sportowej i upodobań. Ustawiane w Movescount, idzie do wyłączenia, nie ustawię...

3- Miałem dane o O2MAX, EPOC itp... Nie mam.

4. Od biedy mogłem (i tak robiłem) napisać kilka wierszy własnego kodu i uzyskać to, czego Suunto nie zrobiło. Nie mogę.

Ale mogę się pochwalić na portalach społecznościowych gdzie byłem...
Dziękuję Suunto....

Nowy postNapisane: Śr, 28 października 2020, 00:04 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

ArtiFTD napisał(a):
Poranny Biegacz napisał(a):

wyłączanie movescount

Podsumujmy.
Kupiłem zegrek, w którym:
1 - moglem ustawiać plany treningowe (rozgrzewka, interwały, wychłodzenie, różne obciążenia, wyzwalanie stref tętnem, tempem biegu, czasem części treningowej itp). Ustawiane to było w aplikacji, aplikacja skasowana, już tego nie ustawię.

2 - mogę ustawić ekrany a na ekranach treść, w zależności od aktywności sportowej i upodobań. Ustawiane w Movescount, idzie do wyłączenia, nie ustawię...

3- Miałem dane o O2MAX, EPOC itp... Nie mam.

4. Od biedy mogłem (i tak robiłem) napisać kilka wierszy własnego kodu i uzyskać to, czego Suunto nie zrobiło. Nie mogę.

Ale mogę się pochwalić na portalach społecznościowych gdzie byłem...
Dziękuję Suunto....

Zastanawiałem się nad zmianą z garniaka na Suunto. Nie ma się co zastanawiać. W sieciach nie udostępniam nie chwalę się to w sumie nie potrzebny bajer ten 'zegarek' ;). Stoper będzie dokładniejszy w interwałach :D

Wysłane z mojego SM-N975F .

Nowy postNapisane: Śr, 28 października 2020, 10:32 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Warto wspomnieć, że na stronie Suunto ten zegarek jest cały czas oferowany i w specyfikacji ma podaną możliwość bezprzewodowej komunikacji, co w obecnej sytuacji jest (mówiąc delikatnie) minięciem się z prawdą.
Jako poznaniak :hejhej: (z urodzenia) będę zapewne mojego Ambita używał, tak długo, aż przestanie działać (a patrząc jak jest wykonany może to szybko nie nastąpić), ale po tym jak Suunto potraktowało swoich klientów, wydaje mi się mało prawdopodobne, żebym jeszcze kiedyś miał kupić jakiś produkt tej firmy.

Nowy postNapisane: Śr, 28 października 2020, 11:53 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

wwlodar napisał(a):
Warto wspomnieć, że na stronie Suunto ten zegarek jest cały czas oferowany i w specyfikacji ma podaną możliwość bezprzewodowej komunikacji, co w obecnej sytuacji jest (mówiąc delikatnie) minięciem się z prawdą.
Jako poznaniak :hejhej: (z urodzenia) będę zapewne mojego Ambita używał, tak długo, aż przestanie działać (a patrząc jak jest wykonany może to szybko nie nastąpić), ale po tym jak Suunto potraktowało swoich klientów, wydaje mi się mało prawdopodobne, żebym jeszcze kiedyś miał kupić jakiś produkt tej firmy.
No to jest chyba powód do reklamacji/zwrotu. I tu okaże się czy firma jest pro-kliencka. Tak przynajmniej mi się wydaje. Mam nadzieję że coś wywalczycie. Składajcie reklamacje. Powodzenia!

Wysłane z mojego SM-N975F .

Nowy postNapisane: Śr, 28 października 2020, 18:10 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Napiszę kilka sprostowań, bo oczy bolą.

Aplikacja na komórkę Movescount dalej działa! Owszem ze dwa dni nie było widać treningów, ale teraz widzę, że wszystko jest. Możliwe że Suunto wycofało się z wyłączenia aplikacji.

Serwis www.movescount.com działa i będzie dalej działał. Suunto planowało wyłączyć możliwość zgrywania treningów na movescounta.

Nawet jak go wyłączą to przecież jest jeszcze aplikacja suunto app.
Wszystko co i jak będzie, jest opisane na ich stronie
https://www.suunto.com/pl-pl/Wsparcie/faq-articles/transition/jak-korzysta-z-usug-suunto-na-zegarku-ambit3/

Nowy postNapisane: Śr, 28 października 2020, 21:40 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Slawcio napisał(a):
Aplikacja na komórkę Movescount dalej działa!

Na urządzeniach Appla aplikacji Movescount nie można już zainstalować.

Slawcio napisał(a):
Nawet jak go wyłączą to przecież jest jeszcze aplikacja suunto app.

Aplikacja Suunto rzeczywiście jest, tylko, że nie synchronizuje się z zegarkiem. Kontaktowałem się w tej sprawie z działem pomocy technicznej i odpowiedziano mi, że mam za nowe urządzenie (iPad) względem zegarka (a zegarek, jak napisałem w poprzednim poście, jest cały czas w oficjalnej sprzedaży). Dowiedziałem się też, że mam szczęście, że „po kablu” działa.

Nowy postNapisane: Cz, 29 października 2020, 11:15 
Wyga
Wyga

Slawcio napisał(a):
Napiszę kilka sprostowań, bo oczy bolą.

Aplikacja na komórkę Movescount dalej działa! Owszem ze dwa dni nie było widać treningów, ale teraz widzę, że wszystko jest. Możliwe że Suunto wycofało się z wyłączenia aplikacji.

Czuję się wywołany do odpowiedzi...

Na szybkiego pierwszy punkt:
Aplikacji Movescount nie ma w sklepie google, przynajmniej ja jej nie mogę znaleźć.
Jeśli ktoś zna sposób, by utworzyć trening jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=lRuVME_6TSU, to poproszę o podpowiedź.

Artur

Nowy postNapisane: Cz, 29 października 2020, 18:04 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

ArtiFTD napisał(a):
Aplikacji Movescount nie ma w sklepie google, przynajmniej ja jej nie mogę znaleźć.

Nie ma jej, już kilka miesięcy. Co nie zmienia faktu, że wystarczy trochę się zaangażować i zainstalować ją z innego źródła. np.
https://apkpure.com/movescount/com.suunto.movescount.android

ArtiFTD napisał(a):
Jeśli ktoś zna sposób, by utworzyć trening jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=lRuVME_6TSU, to poproszę o podpowiedź.

z tego co pamiętam, to nie działało za bystro. Bardziej mi się podobało robienie treningów programikami
http://www.ambitintervals.com/#!/

Co jest upierdliwe i sobie darowałem po dwóch razach. Suunto mnie oduczyło stosowania planowania treningów w zegarku. Do czegoś mamy mózgi.

Nowy postNapisane: Cz, 29 października 2020, 21:01 
Wyga
Wyga

Slawcio napisał(a):
ArtiFTD napisał(a):

Co jest upierdliwe i sobie darowałem po dwóch razach.

Odniosłem wrażenie, że bierzesz Suunto w obronę, ba, miałem nadzieję, że coś się zmieniło, coś przegapiłem...
Niestety...

Do dalszych argumentów nie będę się ustosunkowywał.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 926 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]