Polar V800

Awatar użytkownika
GoUltra.pl
Wyga
Wyga
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2014, 17:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cześć
Zapraszam wszystkich do przeczytania pierwszej części recenzji Polara V800.
Druga na koniec tygodnia.
Mam nadzieję, że ująłem w recenzji wszystko, jeżeli macie uwagi to zapraszam do dyskusji

http://www.goultra.pl/recenzja-polar-v8 ... -pierwsza/

Pozdrawiam
Jacek
Biegi Ultra i testy sprzętu www.GOULTRA.pl
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
GoUltra.pl
Wyga
Wyga
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2014, 17:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zapraszam do lektury drugiej części recenzji zegarka Polar V800, w której omówiona zostały funkcje śledzenia aktywności i Polar Flow
http://www.goultra.pl/recenzja-polar-v800-czesc-druga/
Biegi Ultra i testy sprzętu www.GOULTRA.pl
alicja90
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2014, 11:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Fajna recenzja, bardzo przydatna ;)
nejkaufp
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:35

Nieprzeczytany post

Dziś rozmawiałem z Polarem troszkę to dziwne gdyż bateria w tym urządzeniu jest przewidziana na 300 ładowań. Każde podłączenie do komputera i synchronizacja to jeden cykl. Więc każdorazowe podłączenie nawet na małą chwilkę osłabia baterię w tym urządzeniu. Jedyny sposób to synchronizacja przez Bluetooth z aplikacją Polar Flow przez smartfona.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

nejkaufp pisze:Dziś rozmawiałem z Polarem troszkę to dziwne gdyż bateria w tym urządzeniu jest przewidziana na 300 ładowań. Każde podłączenie do komputera i synchronizacja to jeden cykl. Więc każdorazowe podłączenie nawet na małą chwilkę osłabia baterię w tym urządzeniu. Jedyny sposób to synchronizacja przez Bluetooth z aplikacją Polar Flow przez smartfona.
Ale trzeba co jakis czas pobrać dane z satelit, bo przez bt narazie nie da sie tego zrobic.

A w przypadku m400, problem jest ten sam?
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
nejkaufp
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:35

Nieprzeczytany post

Z tego co czytałem to m400 RC3 GPS który też posiadam tak samo jest przewidziany na 300 ładowań. Troszkę to zagrywka nie fer ze strony Polara. Przykładowo w Polarze V800 jest możliwość wymiany elektroniki wraz z baterią innaczej się nie da to koszt 1040zł tak odpisał mi Polar Polska.
peryB4
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 228
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:57
Życiówka na 10k: 00:45:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

Pisałem juz o tym:/ to samo sie ma do odbarwien paska niebieskiego, nie uznają reklamacji a nowy 170 zl. Taka firma a lipny pasek wprowadzila i rek. Nie uznają :/
moisz
Wyga
Wyga
Posty: 134
Rejestracja: 03 kwie 2015, 19:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

peryB4 pisze:Pisałem juz o tym:/ to samo sie ma do odbarwien paska niebieskiego, nie uznają reklamacji a nowy 170 zl. Taka firma a lipny pasek wprowadzila i rek. Nie uznają :/
Nie przypadkiem to właśnie niebieskie V800 pojawiły się jakiś czas temu w wersji odnowionej w cenie znacznie niższej niż normalna, i nie przypadkiem sprzedawane były przez sklepy handlujące mydłem i powidłem, a nie autoryzowanych sprzedawców. W związku z tym niektórzy mogą przeżyć przykre rozczarowanie nie tylko co do wyglądu paska po jakimś czasie, ale i co do żywotności akumulatora. "Upust" ok. 300 zł z czegoś musiał wynikać.
eni4c
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 18 sie 2015, 07:40

Nieprzeczytany post

300 lądowań to w 95% przypadków ponad 5 lat używania. Po 300 lądowaniach tez nikt nie napisał, ze raptem przestanie działać, a jedynie, ze objętość będzie się zmniejszać. Ciekawe jak zachowują się akumulatory w telefonach komórkowych czy innych sprzętach po takiej ilości lądowań. Po prostu Polar napisał coś o czym każdy wie, ale nie każdy mówi.
Awatar użytkownika
GoUltra.pl
Wyga
Wyga
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2014, 17:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

eni4c pisze:300 lądowań to w 95% przypadków ponad 5 lat używania. Po 300 lądowaniach tez nikt nie napisał, ze raptem przestanie działać, a jedynie, ze objętość będzie się zmniejszać. Ciekawe jak zachowują się akumulatory w telefonach komórkowych czy innych sprzętach po takiej ilości lądowań. Po prostu Polar napisał coś o czym każdy wie, ale nie każdy mówi.

Dokładnie jak piszęę eni4c - ładując raz w tygodniu, to mamy prawie 6 lat (z aktywnymi powiadomieniami trzeba liczyć się z częstszym ładowaniem). Poza tym zegarek nie przestanie działać tylko bateria będzie trzymać trochę krócej jak to jest w przypadku baterii w telefonach komórkowych.
Warto zwrócić uwagę, że za 5 lat pewnie spora część użytkowników przerzuci się na nowszy model.
(w M400, bateria jest do wymiany)
Biegi Ultra i testy sprzętu www.GOULTRA.pl
peryB4
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 228
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:57
Życiówka na 10k: 00:45:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

Oczywiście racja, jest napisane 300 lądowań, ale w moim przypadku polar mnie oszukał gdyż gdy pytałem czy kilku minutowe podłączenie do komputera to jest liczone jako cykl to odpisali ze nie!! Ze nie wpływa to na żywotność baterii!!! Dopiero po miesiącu czasu gdy drążyłem temat okazalo się ze jej innaczej a prez ten okres lalaczylem z kompem przez dwa dni :/
peryB4
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 228
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:57
Życiówka na 10k: 00:45:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

A co do paska to nie masz racji bo również na aukcjach tanie sa czarne które nie odbarwiają sie, Polar poprostu wydal syf i tyle, ja kupiłem w normalnej cenie tak jak wszyscy z którymi o tym pisałem w międzynarodowej dyskusji :/
eni4c
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 18 sie 2015, 07:40

Nieprzeczytany post

A gdyby Polar nie napisał o tych 300 cyklach to byś poprostu za 3-5 lat wymienił zegarek na nowszy. A co do paska to ja mam od pół roku i niebieski mi się nie odbarwił. A chodzę tez przynajmniej dwa razy w tygodniu na basen z chlorowana woda.
A jak się odbarwi to zmienię pasek na czarny, odzaluje 170 złotych i będę cieszył się zegarkiem "jak nowym".
peryB4
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 228
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:57
Życiówka na 10k: 00:45:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

Powiem tylko jedno GARMIN by sobie na to nie pozwolił i bardzo załuje ze kupiłem polara. Kupic produkt za 1500 zł i jeszze płacic za pasek 170 zł bo zrobili kicz :/ zaj.....scie!!! WSTYD i tyle
eni4c
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 18 sie 2015, 07:40

Nieprzeczytany post

Nie wiem skąd ta cena 170zl za pasek. Na sportkonsulting jest podana cena 60 złotych.
ODPOWIEDZ