Saucony Hurricane 10 - TUNING

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10359
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Przyszła pora na potwora.
To miał być zefirek jaki Zenek wciąga lewą dziurą, a okazał się prawdziwym huraganem, na dychę w skali boforta. Ohydna robota. Szlachtowanie bardziej niż operacja.

Obrazek

Celem początkowo było skupienie całej uwagi na zabiegu określanym w fachowej terminologii jako arch-unlock. Aby do niego przystąpić wpierw należy oczyścić pole działania z narośli.
ObrazekObrazek

Po karczowaniu oczom doktora ukazał się koszmarny widok. Przekrwione oczy cyklonu. Zenon w najczarniejszych myślach nie przeczuwał takiego obrotu akcji. Dawały mu się we znaki małże i inne formotiony lecz tak głęboko osadzonych, plastikowych oczu przeraził się naprawdę.
ObrazekObrazek

To był w zasadzie koniec. Porażka jakiej Zenek dotąd nie zaznał. Pomyślał nawet żeby zrzucić porżniętego w połowie pacjenta z balkonu jak Spartanie nieudane dzieci. Ktoś z personelu złapał go jednak za szmaty i wciągnął w ostatniej chwili na parapet. Operacja arch-unlock skończyła się dla Doktora fiaskiem w oczy i żadne pocieszające poklepywania i zapewnienia, że chociaż częściowo pacjent odzyskał sprawność, nie słodziły goryczy. Zenon wyszedł z tej operacji mocno potargany.
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 10:16 przez yacool, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
f.lamer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2550
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:10
Życiówka na 10k: czydzieści9ipół
Życiówka w maratonie: czydzwadzieścia

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Porażka jakiej Zenek dotąd nie zaznał. Pomyślał nawet żeby zrzucić porżniętego w połowie pacjenta z balkonu jak Spartanie nieudane dzieci. Ktoś z personelu złapał go jednak za szmaty i wciągnął w ostatniej chwili na parapet. Operacja arch-unlock skończyła się dla Doktora fiaskiem w oczy
porażka to zaczyn przyszłych zwycięstw (inni mówią "nawóz").
a doktor równie sprawnie co nożem i kombinerkami posługuje się piórem.
tzn. klawiaturem
Self-improvement is masturbation.
Now, self-destruction…
ODPOWIEDZ