Buty do biegania dla początkującego

masseur
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2019, 00:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Faktycznie, już zniknęły :hejhej:
Patrzę jeszcze na te GT-1000 11. Wziąłbym je, ale nie jestem pewien jaki rozmiar będzie dla mnie, czy 43,5 czy 44. Na zalando niestety nie ma tych rozmiarów, więc nie kupię do przymiarki. Bo w Asics Outlet nie ma darmowych zwrotów, nie?

A coś z innych firm poniżej 300 zł? Na Zalando Lounge nie znalazłem nic ciekawego?
New Balance but biegowy
AdamKorecki
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 09 lip 2022, 11:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jesli cena jest tak kluczowa sprawa, to moze wybierz sie do jakiegos sklepu sportowego (z butami?), gdzie maja Asicsa - z mojego doswiadczenia wychodzi, ze akurat ich numeracja miedzy roznymi modelami jest dosc konsekwentna - przymierz kilka par i zorientujesz sie, jaki rozmiar Ci najbardziej pasuje.

Moze nie najelegantsze rozwiazanie, ale powinno zadzialac.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8943
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

masseur pisze: 16 maja 2024, 20:28
Po prostu czytałem blogi, w których pisali, że właśnie na początek tym bardziej warto kupić porządne buty, żeby uniknąć kontuzji, gdy jeszcze nie ma się wyrobionych dobrych nawyków, a u mnie to kolano jednak czasami się odezwie. Ale skoro twierdzicie, że jest inaczej to niech tak będzie. 😁
...
Mem dla ciebie:
Obrazek

Poszukaj sam coś w sieci w promocjach i wrzuć tu jeśli masz pytania, wątpliwości.
W sumie dzięki tobie, kupiłem sobie buty za 169zł :hahaha:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Ja biegałem kilka dobrych lat w butach z Decathlonu (i to na początku za małe sobie kupowałem), w tym najtańszych, i nic się nie stało. Te za 700 nie są 10x lepsze od tych za 70. :-)
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
ODPOWIEDZ