Rękawiczki ciepłą porą

fabero
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2024, 15:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej, biegam może od roku i moje doświadczenie jeszcze skromne, często po dłuższym biegu jak i podczas odczuwam lekki chłód w dłoniach. W zimę i jesień rękawiczki jasne ale czy zakładanie rękawiczek jakiś super lekkich w taką pogodę jak teraz to nie przesada ? są w ogóle do kupienia rękawiczki na prawie lato ? może przesadzam ale jakoś czuję się lepiej biegając w rękawiczkach.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8808
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Nałóż rowerowe, takie cienkie bez palców.
Używam ich jak biegam z kijami.
Jeśli z jakiegoś powodu jest ci zimno w ręce, to się nie krępuj

Wysłane z mojego SM-S916B .

Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
lucam
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2024, 10:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bez względu na to, jak łagodna jest pogoda, zmarznięte dłonie będą przeszkadzać w bieganiu. Używam cienkich rękawiczek z gumowanymi dłońmi, które są również wygodne podczas jazdy na rowerze. Jeśli wybierzesz rękawiczki z długimi palcami, zwróć uwagę na rękawiczki z czujnikami. Nawiasem mówiąc, użyłem kodu promo-codes.pl do zakupów i teraz można tam znaleźć świetne oferty na zakup rękawic w dobrych cenach!
Ostatnio zmieniony 08 maja 2024, 18:52 przez lucam, łącznie zmieniany 1 raz.
AdamKorecki
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2022, 11:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Najciensze rekawiczki ktorych uzywalem do bieganie, byly jedwabne (sic!) z GoSport, za kilkanascie PLN.
Teraz GoSport zostal zlikwidowany, ale na pewno podobne sa w wielu miejscach do znalezienia, ot np. tutaj proponuja: Gigantyczny_Chinski_Portal_Aukcyjny/item/1005005533170543.html
ODPOWIEDZ