KInvara 13 vs Kinvara 14

Rapero7000
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 163
Rejestracja: 26 wrz 2020, 11:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy biegał ktoś w butach KInvara 13 i KInvara 14? Jaka jest różnica między tymi butami? Czy po prosto jest to po prostu nowy model, a but prawie taki sam czy jets to inny but?
New Balance but biegowy
robertrzem
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2010, 09:41

Nieprzeczytany post

Biegam w Kinvarach od drugiej wersji. Ostatnio zdradzane z Mach 5 HOKI, ale nadal w nich biegam. Każdy dystans, żadna wersja mnie nie zawiodła, chyba najwiecej mialem uwag do Kinvary 10. Jak weszła 14, to wyznawcy zaczęli narzekać, że straciła ducha Kinvary, nawet w Stanach jest jakiś model, który jest po prostu starą Kinvarą - nie pamiętam nazwy. Co do różnicy między 13 a 14, to jedynie większe odczucie amortyzacji na samym początku. Poza tym dla mnie wszystko OK. Nadal 4 mm dropu i nadal lekkie i szybkie… ponoć standardowe są bardziej przewiewne, ale ja mam te świecące w nocy, więc nie wiem…
Rapero7000
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 163
Rejestracja: 26 wrz 2020, 11:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Właśnie ja jakiś czas temu mierzyłem buty KInvara 13, który były dobre, ale zdecydowałem się kupić inne buty. Obecne buty się już zużywają i pomyślałem, że Kinvara 13 to mogę w ciemno zamawiać. Ale kinvara 13 jest już ciężko dostępna. Kinvary 14 nie mierzyłem i nie wiem czy będzie dobra dlatego pytam o różnice.
ODPOWIEDZ