Rękawiczki

Awatar użytkownika
neevle
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 03 lut 2013, 22:23
Życiówka na 10k: 42:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Nieprzeczytany post

Fajne rękawiczki złapałam kiedyś w Lidlu z kolekcji biegowej, też za 19,99zł. Z obsługą ekranów dotykowych, raczej z tych cienkich, ale wystarczą na większą część zimy, gdy temperatura oscyluje w okolicy zera stopni. Potem zgarnęłam bon do sklepu i z czystej ciekawości kupiłam Nike za 120zł (a nie mam pewności, czy nie były przecenione z jeszcze wyższej kwoty). Zauważyłam jedną główną różnicę. Mają ciekawy wzorek, przez co są ładniejsze od lidlowych. ;)
5km - 20:23, 10km - 42:11, 21.1km - 1:35:58
[url=https://biegambyjesc.wordpress.com/]Mój blog - Biegam by jeść[/url]
[url=https://www.facebook.com/biegambyjesc/]Facebook - Biegam by jeść[/url]
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

21km10km pisze:Mi jest bardzo zimno w dłonie,palce mi czasami wręcz drętwieją.Wyczailem jednak że cieplejsze są rękawiczki bez palców niż z 5 palcami. Dlatego chyba że 4 palce razem ogrzewają się jeden od drugiego. To chyba lepszy cieplny efekt niż każdy palec osobno. Jak biegnę 10 km w drugim zakresie to ciepło mi się robi dopiero koło 5-6 km. Tak już mam i koniec.
a jak ci wychodzi operowanie zegarkiem albo telefonem? ;)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
mpruchni
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 13 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jarjan pisze:a jak ci wychodzi operowanie zegarkiem albo telefonem? ;)
Jest, o dziwo, sporo osób, które nie telefonują w czasie biegania. nie mówiąc już o operowaniu wtedy kogokolwiek za pomocą smartfonu.

Ja okropnie marznę w ręce, więc nawet w umiarkowanym zimnie biegam w rękawicach (nie rękawiczkach) jednopalcowych - w tych to dopiero trudno coś zrobić na zegarku.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

mpruchni pisze:Ja okropnie marznę w ręce, więc nawet w umiarkowanym zimnie biegam w rękawicach (nie rękawiczkach) jednopalcowych - w tych to dopiero trudno coś zrobić na zegarku.
No chyba właśnie takie miał na myśli 21km10km pisząc o "... bez palców niż z 5 palcami". (?)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
ODPOWIEDZ