pawo- komentarze, opierdziele i pochwały

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3990
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

weuek pisze: 26 maja 2023, 15:12
pawo pisze: 26 maja 2023, 11:13 Wychodzę, patrze w niebo, patrzę we własne wnętrze, biorę głęboki oddech i biegnę.
To mi się podoba!
To rób tak samo, tylko patrz w swoje a nie w moje wnętrze. Proste.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1821
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

No, ja też planów nie robię, ale jednak zanim wyjdę, to już wiem co będę biegał. Gdybym nie wiedział, to buty i sprzęt mogłyby nie pasować do biegu.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Aż wszedłem na Twój blog, żeby zobaczyć co to za "ściek i bydło" robisz. Rzeczywiście, oburzające.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12646
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tu nie robi. Tu ma ładnie.
Za to u mnie wrzuca jakieś fizjologiczne ścieki. No ale gdzieś trzeba się wypróżniać. :hahaha:
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8954
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

@pawo podkręca często dyskusję, niejednokrotnie stosując niedomówienia, co w sumie nie jest złe. Jest ruch na forum, to forum żyje :oczko:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3990
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Jarek ale gdzie ta polityka?
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8954
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Nawet to ostatnie foto co wrzuciłeś.
Dla mnie to już szeroko rozumiana polityka. Dodam, że ja się nie obrażam, ale uważam, że akurat na tym forum jest to niepotrzebne.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3990
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

To nie polityka, to życie społeczne. Na 132 wpisy mam, jak dobrze pamiętam 4 takie. Jeden Stop wojnie, drugi o opluwanie Pani walczącej w powstaniu i dwa razy żeby kobiety nie musiały umierać. To polityka?
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8954
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Tak. Ma to szerszy kontekst, w tym polityczny.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Viki_83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 06 kwie 2023, 14:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak politycy chcą w jak największym stopniu kontrolować nasze życie to się okazuje właśnie, że ta polityka jest wszędzie, na każdym kroku. Różne mamy poglądy i spojrzenie na życie więc łatwo o niepotrzebne dyskusje.
Pawo ma specyficzny styl pisania i dyskusji, można się przyzwyczaić ;-)
sebastian8999
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 398
Rejestracja: 22 kwie 2022, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 16 cze 2023, 10:29 To nie polityka, to życie społeczne. Na 132 wpisy mam, jak dobrze pamiętam 4 takie. Jeden Stop wojnie, drugi o opluwanie Pani walczącej w powstaniu i dwa razy żeby kobiety nie musiały umierać. To polityka?
Jednak lepiej było mi to nie zaglądać i trudno tego nie skomentować , mam nadzieję że ostatnie pytanie które zadałeś jest ironiczne bo chyba 12 letnie dziecko wiedziało by że to jest czysta polityka , rozumie Twój blog , więc masz prawo umieszczać co chcesz ale nie ma nic gorszego jak mieszanie polityki że sportem . Zresztą nie których ludzi już całkiem powolilo u mnie w grupie biegowej jedna osoba odeszła właśnie z przyczyn politycznych .Opowiem jeszcze jeden przykład historię jak ludziu dosłownie już odbija , kilka miesięcy temu byłem na spotkaniu w ktorym głównym gościem był lider x ugrupowania , akurat zostałem uchwycony na zdjęciu gdzie zostało to wrzucone w internet na dość dużą skalę odbiorców , wylał się na moją osobę dość duży hejt i 1 osoba przez to wyrzuciła mnie ze znajomych na Fejsie , ludzie opanujcie się z tą nienawiścią bo jeszcze trochę i do gardeł będziemy sobie skakać .
blog viewtopic.php?f=27&t=63967

komentarze viewtopic.php?f=28&t=64031 10 km- 32.44 Poznań 8.10.23
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3990
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Cześć Seba.
Zaglądaj, zaglądaj śmiało, ten Twój zakaz w drugą stronę nie obowiązuje jesteś tu mile widziany, zresztą tak jak wszyscy, Cichy też.
Pisać można tu co się chcę.
Zapewne pamiętasz :
pawo pisze: 28 sie 2021, 22:21 Możesz mówić co chcesz i co czujesz, chyba o to tu chodzi, czyż nie.
Przynajmniej tu u mnie możesz. Precz z cenzurą
Należy pamiętać natomiast tylko o jednym, też pewnie pamiętasz:
cichy70 pisze: 29 sie 2021, 08:27 oczywiście że precz, ale ja zawsze byłem jestem i będę zwolennikiem brania odpowiedzialności za słowa.
więc jak czasem zapędzimy się za daleko trzeba to potem wyprostowac.
amen.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

keiw pisze: 16 cze 2023, 10:32 Tak. Ma to szerszy kontekst, w tym polityczny.
Bo jesteśmy teraz w fazie stanie gdzie ta polityka zaczyna ingerować w nasze życie. Bardziej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 30 lat. Są kraje, gdzie polityka decyduje o Twoim całym życiu, u nas narazie jest to mało w porównaniu np. z Koreą Płn. ale kierunek jest już obrany. I nie wiem skąd ludzie czerpią informacje o Świecie, ale jeśli tylko z TVP to powinny tez szukać w innych źródłach.
Drwal Biegacz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1238
Rejestracja: 21 paź 2020, 20:15
Życiówka na 10k: 42:15
Życiówka w maratonie: 3:48:08
Lokalizacja: Wieś

Nieprzeczytany post

Bądź sobą=żyj zgodnie z sumieniem (swoim) a joby będą...

Tolerancja polega na tym by wysłuchać/pozwolić wypowiedzieć się drugiej stronie i nie "krzyczeć" na niego, że powiedział co myśli (prawdę, był szczery, szczerość) tylko /.../ poinformować, że mam inne zdanie, albo "nie zgadzam się z tym, ale, i ! masz prawo do takich poglądów, bo jesteś wolny, i nie będę Ci tego prawa zabierał bo to nie mój prezent (bycie wolnym)

Przestać z kimś rozmawiać/biegać bo ma inne poglądy polityczne? (był na zdjęciu z ...) tego chyba politycy (z powołania) nie robią :spoczko:
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4807
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 16 cze 2023, 21:24
keiw pisze: 16 cze 2023, 10:32 Tak. Ma to szerszy kontekst, w tym polityczny.
Bo jesteśmy teraz w fazie stanie gdzie ta polityka zaczyna ingerować w nasze życie. Bardziej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 30 lat. Są kraje, gdzie polityka decyduje o Twoim całym życiu, u nas narazie jest to mało w porównaniu np. z Koreą Płn. ale kierunek jest już obrany. I nie wiem skąd ludzie czerpią informacje o Świecie, ale jeśli tylko z TVP to powinny tez szukać w innych źródłach.
@Adam Klein twój wpis to kpina. W wątku gdzie zbanowałeś Cichego zacząłeś od polityki.
ODPOWIEDZ