czas się poprawić ;)

Moderator: infernal

danio25
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 10 paź 2010, 20:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rydułtowy woj.Śląskie

Nieprzeczytany post

Witam serdecznie ;) w sumie już tutaj pisałem jakiś czas temu, lecz nie wiedziałem czy zacząć od nowa, czy prowadzić stary wątek, jednak zdecydowałem się na prowadzenie nowego tematu z racji, iż trochę się pozmieniało.


Mam na imię Daniel, lat 20, pochodzę z małej mieścinki Rydułtowy ze Śląska. Za kilka kilka tygodni zaczynam studia na Politechnice Śląskiej, można powiedzieć, że kolejne spore wyzwanie, tym bardziej, że będę 80km od domu.

Zainteresowania, hmm.. generalnie to siatkówka, fotografia lotnicza i oczywiście czytanie książek, ale to głównie kryminały i typowe książki z serii War Books.


Bieganie, ciężki temat do strawienia jak dla mnie. Generalnie w większości 2013 rok przebiegłem w miarę, chociaż i tak nie za dobrze, od zawsze staram się być konsekwentny w tym co robię, jednak w tym co najbardziej lubię robić nie byłem, jednak do biegania trzeba podchodzić z radością i nie na siłę ;)
W obecnych czasie, w sumie prawie cały rok nic nie biegałem konkretnego, trochę mnie przygniotła szkoła, dość nie typowy plan, matura i technik no ale jednak udało się pozdawać, a powinienem powiedzieć, że po prostu się zdało, a nie udało :niewiem: no i generalnie od czasu wakacji coś tam biegam do teraz. No ale jest ciężko z tą regularnością, nie mogę powiedzieć, że mi to idzie sprawnie.
Co do moich osiągnięć sportowych w tym zakresie, to kiepsko, skończyłem kilka biegów i na tyle, biegam tempem około 6min/km co jest również kiepskie, po prostu brakuje mi regularności.

Dobra, w sumie to na tyle, z takich ogólnych informacji.

Obrazek

12.05.2013 - Silesia Półmaraton - 21km 097m - 02:23:35
27.10.2013 - Śląskie Bieganie - 5km - 00:27:11
08.12.2013 - IX Bieg Barbórkowy - 10km - 00:58:33


Wrzucam link do mojego starego bloga:
Przygotowania pod 26:xx na 5km - BLOG

Po co ten blog? Nawet mi jest ciężko odpowiedzieć..

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ