ZACZYNAM ....z niczym;)

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

chociaz ja nie jestemTAKĄ biegaczka ja Wy ale moja mama stwierdziła ze PRZESADZAM :ojoj: ze czasami wypada cos dla siebie zrobic,dla domu :hej: ale ja nawet jak nie biegałam to nie lubiłam prania segregowac po suszeniu ani prasowac.... :hahaha: :hahaha: :hahaha: zawszemi to pranie juz wyprane zalegalo po katach :oczko: wieeeem,nooo-beznadzieja :wrrwrr:


a dzisiaj 11 sie udało z NR :hahaha: w tempie chorej kolezanki :bum: ale extra,razniej,wesoło :ble:
Obrazek
New Balance but biegowy
kasia41
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 27 gru 2013, 20:48
Życiówka na 10k: 42.23
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja przez to albo dzięki temu,że na razie nie pracuje, to jestem perfekcyjną panią domu :uuusmiech:
Mam czas na wszystko :taktak:
Blog viewtopic.php?f=57&t=53762

Komentarze viewtopic.php?f=28&t=53763
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

ja bym perfekcyjną nie była nigdy,za leniwa jestem :hej: poza tym uwazam ze mieszkanie to nie muzeum :ble:
Jedyne co mnie naprawde wnerwia i irytuje to zacieki z mydła i kamien w łazience :wrr: ile by nie pucował i jakie by srodki nie stosował :TO WRACA :wrrwrr: reszte zdzierżę :hej:
Obrazek
Awatar użytkownika
cava
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1701
Rejestracja: 10 gru 2012, 12:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja niestety im mam więcej czasu, tym mniej ogarniam rzeczywistość.
Jak mam urlop, czy inne wolne to mam w tedy najgorszy bajzel w domu i w dodatku najczęściej rodzina je jakieś gotowce.

Tak w codziennym kieracie jakoś siłą rozpędu ogaraniam co jest do ogarnięcia + co jakiś czas wymuszam na sobie takie zrywy pt "pani porządnicka".


Beata, sprawdziłam to co mam, ale to jest oklejone tylko reklamówkami nawet nie producenta mebli, a salonu meblowego.
Poza informacją, że jedno to olej a drugie politura i jak używać, nie ma nic więcej.
Pewnie były jakieś składy i producent tego na ulotce w pudełku, ale jej nie mam, pewnie się zatłuściła i wyrzuciłam.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

cava pisze:Ja niestety im mam więcej czasu, tym mniej ogarniam rzeczywistość.
Jak mam urlop, czy inne wolne to mam w tedy najgorszy bajzel w domu i w dodatku najczęściej rodzina je jakieś gotowce.
A, bo to tak jest ... im więcej zajęć, spraw, obowiązków, tym lepiej się człowiek organizuje. Ja się otwiera większa przestrzeń czasowa, to jakoś się ten czas rozmywa ...
Beata, sprawdziłam to co mam, ale to jest oklejone tylko reklamówkami nawet nie producenta mebli, a salonu meblowego.
Poza informacją, że jedno to olej a drugie politura i jak używać, nie ma nic więcej.
Pewnie były jakieś składy i producent tego na ulotce w pudełku, ale jej nie mam, pewnie się zatłuściła i wyrzuciłam.
Ok, dzięki - nie a sprawy :taktak: - ja tak bardziej z ciekawości, popytam w sklepie :)
PaulinaJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 423
Rejestracja: 21 paź 2013, 22:27
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 3:15:22

Nieprzeczytany post

hej Wam
ja dziś po 7 dniach zwolnienia na Młodego wróciłam do pracy a koleżanka na urlop poszła... :echech:
ależ mi się nie chce!

ale wiecie- trening zrobiłam-!! 5:30 zameldowałam się na trasie i był już BC :D
i testuje nowe buty!
zaszalałam, bo mizuno wave 3 już na śmietnik poszły!

http://www.adidas.pl/buty-energy-boost- ... 29746.html

a wieczorem idziemy z klubem na "pumpy" (czy jak to się tam pisze..)
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Tak troszkę z innej beczki, jak ktoś ma garmina i chciałby sobie dokupić tanio opcjonalnego foot poda to decathlon ma promocję za 50zł:
http://www.decathlon.pl/akcelerometr-on ... 99666.html
Powinno działać z wszystkim co ma Ant+ i wspiera :).
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

PaulinaJ pisze: i testuje nowe buty!
zaszalałam, bo mizuno wave 3 już na śmietnik poszły!

http://www.adidas.pl/buty-energy-boost- ... 29746.html
Przyglądałem się (nie w tym kolorze ;)), ale wąż w kieszeni powiedział jednak nie :).
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

nooo,ładne boosty :hej: tez bym kciała :ble: ale tez nie na moja kieszen...chyba ze kiedys jeszcze jakis mąż sie trafi,we dwoje razniej dzwigać budżet domowy.... :hej:

poki coja z moich NB tez jestem mega zadowolona mimo ze wg tej tabeli co mały umiescił-nie powinnam :bum: dobrze sie kopyto odbija,miętkie i w ogole WYGODNE :taktak:
Obrazek
PaulinaJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 423
Rejestracja: 21 paź 2013, 22:27
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 3:15:22

Nieprzeczytany post

ale ja za nie dałam 350 zł w sklepie Adidas Magnolia we Wro.
przez zupełny przypadek tam weszłam bo szwędałam się po galerii bo sklep biegacza czynny był od 11,a ja od 10 we Wro byłam.

w sklepie biegacza 450- więc różnica spora.

franklina ja też bym chciała żeby się jakiś mąż trafił, co by moją pasję zrozumiał i wspierał... finansowo także :spoczko: :hahaha: :hahaha: :hej:
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

oooo mąż mówicie?
mnie mąż niepotrzebny, ale ktoś, ktokolwiek :bum:
butki są piękne, ja tam jeszcze poczekam z rok, będą tańsze, to wtedy se kupię :hej: na razie trzeba zuzyc to, co jest :taktak:
kurcze, wiecznie tych pieniędzy mało i mało :niewiem:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Paulina, butki super wybor! Poza tym niestety, ale naprawdopodobniej nie lece do Paryza, przez choroby mam juz 5 tygodni bez treningu, w miedzyczasie tylko kilka razy sie wybralam na max 10 km. A teraz leze z typowa grypa, wczoraj goraczka 39, ledwo moglam otworzyc oczy. Nie wiem, kiedy uda mi sie wrocic do biegania. Gdyby od przyszlego tygodnia, w co watpie, bo to jednak grypa, to zostaje mi 7 tygodni treningu. Troche malo :bum: a to i tak przy zalozeniu, ze sie juz nie rozchoruje. Tak ze najwyzej mi przepadnie samolot, hotel mozna odwolac na kilka dni przed przyjazdem, a wpisowe dostane z ubezpieczenia. Taki jest plan, jesli sie nie uda szybko wrocic do biegania :wrrwrr: ale chyba bardzo prawdopodobny. W razie czego moge pozyczyc przewodnik i mape miasta :hejhej:
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

kurcze Ania :lalala: no szkoda...wielka szkoda startu, ale zdrowie ważniejsze, nie przejmuj się, jeszcze nie raz pobiegniesz :taktak:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Kate, jak chcesz, mozemy poleciec razem, odbiore pakiet i pobiegniesz na moje nazwisko :hejhej:
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

ASK - tak pomijając bieg to może warto się na te parę dni na urlop wybrać skoro już w zasadzie zaplanowany i załatwiony? Zawsze to jakiś wypoczynek i oderwanie się od codzienności.
ODPOWIEDZ