6-7 marca Holmes Place

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
Ulaa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 05 lis 2008, 13:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
wojtasek004
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 29 kwie 2009, 17:52
Życiówka na 10k: 00:46:01
Życiówka w maratonie: 3:51:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa

Nieprzeczytany post

Witam
Analiza pracy serca przy pomocy Cardio Scan w sobote i w niedziele nie byla dostepna, problemy z urzadzeniem :(
ale mila pani powiedziala ze moze przed PMW bedzie dostepna na Pl.Zamkowym.
10k - 46:01 - 24.07.10
21,097k - 1:48:00 - 26.09.10
42,195k - 3:51:45 - 26.09.10
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dostałem już drugiego maila z pytaniem czy analizę biomechaniki będzie można jeszcze gdzieś przed półmaratonem zrobić.
Holmes Place ma się jeszcze zdecydować, czy chce powtórzyć taką akcję w najbliższy weekend.
Ale generalnie - Pan od Currex ma za zadanie przekonać sklepy do tego żeby taki system kupiły - więc naciskajcie sklepy. :)
Awatar użytkownika
artur_totalfit
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 23 sty 2009, 18:31
Życiówka na 10k: 39.20
Życiówka w maratonie: 3.20
Lokalizacja: konstancin jeziorna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

zostałem wywołany do odpowiedzi - jako 'Pan od Currexa' :)
Jak wiedzą Ci z Was którzy byli w sobotę bądź w niedzielę w klubie Holmes Place na Ostatnim Tuningu Przed Półmaratonem Warszawskim z powodów obiektywnych nie wszyscy mogli poddać się badaniu urządzeniem Cardio Scan. Również kilka osób nie zdążyło poddać się badaniu związanym z analizą biomechaniki naszego napędu czyli nóg i skanowaniu stóp. Jeżeli będzie taka możliwość aby powtórzyć w najbliższym czasie podobne działania (lokalizacja Holmes Place Galeria Mokotów) to oczywiście poprzez różne media dam o tym znać (w tym oczywiście - licząc na wsparcie Bieganie.pl)
artur

----------------------------
Sport GURU
największy sklep stacjonarny dla biegaczy i triathlonistów w Warszawie (Gocław, Meissnera 1/3 róg Fieldorfa)

sportGURU.pl
sklep.sportGURU.pl
sveNN
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2009, 16:24

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: Ale generalnie - Pan od Currex ma za zadanie przekonać sklepy do tego żeby taki system kupiły - więc naciskajcie sklepy. :)
szczerze mówiąc to nie widzę tego.... urządzenie może nie jest takie trudne w obsłudze, ale trzeba mieć sporą wiedzę o bieganiu i biomechanice (przynajmniej na poziomie kolegi artur_totalfit), żeby można było wiarygodny wynik opracować dla klienta. A jacy są sprzedawcy każdy wie, większość to ludzie przypadkowi...
Moim zdaniem lepiej, żeby takie maszyny stały w centrach medycyny sportowej i ortopedii.

PS. Ja na badaniu byłem.
Awatar użytkownika
artur_totalfit
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 23 sty 2009, 18:31
Życiówka na 10k: 39.20
Życiówka w maratonie: 3.20
Lokalizacja: konstancin jeziorna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

sveNN pisze:
Adam Klein pisze: Ale generalnie - Pan od Currex ma za zadanie przekonać sklepy do tego żeby taki system kupiły - więc naciskajcie sklepy. :)
szczerze mówiąc to nie widzę tego.... urządzenie może nie jest takie trudne w obsłudze, ale trzeba mieć sporą wiedzę o bieganiu i biomechanice (przynajmniej na poziomie kolegi artur_totalfit), żeby można było wiarygodny wynik opracować dla klienta. A jacy są sprzedawcy każdy wie, większość to ludzie przypadkowi...
Moim zdaniem lepiej, żeby takie maszyny stały w centrach medycyny sportowej i ortopedii.

PS. Ja na badaniu byłem.

MotionQuest jest pomysłem mającym wspomagać sprzedawców obuwia biegowego - jako takie narzędzie zostało opracowane wraz z całą metodologią przez pomysłodawców z Currex z Niemiec;
więc wydaje się być remedium na potrzeby biegaczy vs sprzedawcy z sklepach
artur

----------------------------
Sport GURU
największy sklep stacjonarny dla biegaczy i triathlonistów w Warszawie (Gocław, Meissnera 1/3 róg Fieldorfa)

sportGURU.pl
sklep.sportGURU.pl
mauser
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dziękuje za możliwość sprawdzenia się na tym urządzeniu. W Warszawie jest niewiele miejsc, gdzie możemy liczyć na profesjonalny dobór butów.

Chciałbym się zapytać kiedy możemy spodziewać się maila z wynikiem analizy?
Awatar użytkownika
artur_totalfit
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 23 sty 2009, 18:31
Życiówka na 10k: 39.20
Życiówka w maratonie: 3.20
Lokalizacja: konstancin jeziorna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mauser pisze:Dziękuje za możliwość sprawdzenia się na tym urządzeniu. W Warszawie jest niewiele miejsc, gdzie możemy liczyć na profesjonalny dobór butów.

Chciałbym się zapytać kiedy możemy spodziewać się maila z wynikiem analizy?

dzisiaj :)
walczyłem jeszcze z 'materią' aby umożliwić ponowienie badania (cardio i running station) - i udało się :)
artur

----------------------------
Sport GURU
największy sklep stacjonarny dla biegaczy i triathlonistów w Warszawie (Gocław, Meissnera 1/3 róg Fieldorfa)

sportGURU.pl
sklep.sportGURU.pl
Awatar użytkownika
artur_totalfit
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 23 sty 2009, 18:31
Życiówka na 10k: 39.20
Życiówka w maratonie: 3.20
Lokalizacja: konstancin jeziorna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

na okoliczność DUUŻEGO zainteresowania - powtarzamy badanie.
Tym razem już tylko sobota ale zarówno cardio scan jak i runninig station czyli:

13 marca, Sobota:
Ostatni Tuning przed Półmaratonem Warszawskim dla każdego w fitness klubie
Holmes Place (Galeria Mokotów)


W najbliższą sobotę w godzinach 11:00-16:00 w Holmes Place w Galerii Mokotów
będzie można za darmo zbadać stopy, serce, dowiedzieć się jak unikać kontuzji,
używać urządzeń monitorujących tętno.

Program

11.00-16.00
pomiary na maszynie określającej biomechanikę biegu - RUNNING STATION, dzięki
którym dowiesz się jak dobrać buty, dopasować wkładki do swojego obuwia i
otrzymasz poradę w zakresie odpowiednich ćwiczeń. Będzie możliwość zakupu
wkładek na miejscu w atrakcyjnych cenach.

11.00-16.00
pomiary maszyną CARDIO SCAN - maszyna do wieloparametrowego pomiaru pracy serca,
mająca funkcję obrazu pracy serca w formie trójwymiarowej.
artur

----------------------------
Sport GURU
największy sklep stacjonarny dla biegaczy i triathlonistów w Warszawie (Gocław, Meissnera 1/3 róg Fieldorfa)

sportGURU.pl
sklep.sportGURU.pl
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

sveNN pisze:
Adam Klein pisze: Ale generalnie - Pan od Currex ma za zadanie przekonać sklepy do tego żeby taki system kupiły - więc naciskajcie sklepy. :)
szczerze mówiąc to nie widzę tego.... urządzenie może nie jest takie trudne w obsłudze, ale trzeba mieć sporą wiedzę o bieganiu i biomechanice (przynajmniej na poziomie kolegi artur_totalfit), żeby można było wiarygodny wynik opracować dla klienta. A jacy są sprzedawcy każdy wie, większość to ludzie przypadkowi...
Moim zdaniem lepiej, żeby takie maszyny stały w centrach medycyny sportowej i ortopedii.

PS. Ja na badaniu byłem.
Takie maszyny jak najbardziej mogą stać w sklepach - ale w specjalistycznych, to znaczy takich gdzie właściciel albo sam sprzedaje albo jest blisko personelu.
Bo rzeczywiście w takim InterSporcie czy GoSporcie czy Decathlonie obawiam się, że nie było by to traktowane odpowiednio ze względu choćby na rotację kadr, choć może się mylę ?
Te urządzenia są zrobione w taki sposób aby każdy po stosunkowo krótkim przeszkoleniu by w stanie obsługiwać je poprawnie.
qjonik
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

mauser pisze:Dziękuje za możliwość sprawdzenia się na tym urządzeniu. W Warszawie jest niewiele miejsc, gdzie możemy liczyć na profesjonalny dobór butów.

Chciałbym się zapytać kiedy możemy spodziewać się maila z wynikiem analizy?
Ja maila z analizą z maszyny "running station" dostałem wczoraj- jeszcze raz bardzo dziękuję!

W zeszłą sobotę udało mi się załapać jeszcze na pomiary maszyną CARDIO SCAN - Czy ta analiza również zostanie przesłana mailem?
Obrazek
Awatar użytkownika
artur_totalfit
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 23 sty 2009, 18:31
Życiówka na 10k: 39.20
Życiówka w maratonie: 3.20
Lokalizacja: konstancin jeziorna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W zeszłą sobotę udało mi się załapać jeszcze na pomiary maszyną CARDIO SCAN - Czy ta analiza również zostanie przesłana mailem?[/quote]

witam,

co do cardio scan'u - urządzenie jest w posiadaniu 'załogi' z Holmes Place wiec do nich należy kierować zapytanie :)
artur

----------------------------
Sport GURU
największy sklep stacjonarny dla biegaczy i triathlonistów w Warszawie (Gocław, Meissnera 1/3 róg Fieldorfa)

sportGURU.pl
sklep.sportGURU.pl
Awatar użytkownika
Tam
Wyga
Wyga
Posty: 91
Rejestracja: 21 lut 2010, 14:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Podkowa Leśna/ W-wa

Nieprzeczytany post

Ja również chcę podziękować serdecznie 'panu od Currexa':) Czekałam trzy godziny na badanie, ale było warto:) Szkoda, że urządzenie nie jest szerzej dostępne. Sklep, który by się na ten zakup zdecydował, na pewno by zyskał na klientach.
..lubię ruch powietrza wokół głowy..
Awatar użytkownika
yougurth
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2010, 23:22

Nieprzeczytany post

Super sprawa, moze tez dlatego, ze wyniki wyzly dobrze :hej:
Badanie nog rewelacyjne + to ze dostalem zestaw cwiczen jakie nalezy robic
I Pan badajacy na tej maszynce bardzo profesjonalnie i porzadnie robil badania
fajna rzecz
Modeno
Wyga
Wyga
Posty: 63
Rejestracja: 01 gru 2012, 11:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,

chcialbym zapytać czy urządzenie Running Station na stałe jest tylko w Szczecinie? Mam tam ok. 700km i nie opłaca mi sie aż tak daleko jechac. Czy np. w Warszawie jakas firma posiada ten sprzet?
ODPOWIEDZ