Zjeść zęby na bieganiu

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Można by wiele na ten temat popolemizować ale ja bardziej skupiłbym się całościowo niż częściowo nad uzupełnianiem organizmu w niezbędne substancje. My przecież nie wiemy do końca i w pełni jaki ma wpływ na organizm zwykłe picie wody, więc te wnioski wydaje mi się są bezsensu, a zęby przy odrobinie szczęścia można szybciej sobie połamać przy bieganiu niż na bieganiu.

pozdro
"Wizja bez działania jest marzeniem, działanie bez wizji jest koszmarem"
Awatar użytkownika
Carmel
Wyga
Wyga
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2011, 12:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

F@E pisze:Można by wiele na ten temat popolemizować ale ja bardziej skupiłbym się całościowo niż częściowo nad uzupełnianiem organizmu w niezbędne substancje. My przecież nie wiemy do końca i w pełni jaki ma wpływ na organizm zwykłe picie wody,
pozdro
jak to sie mowi, Z DWOJDA ZLEGO, woda jest najmniej szkodliwa :) Majac do wyboru Cole, ktora sie czysci Kibelki w Ameryce, inne napoje gazowane, soki "naturalne" z cala gama konserwantow czy tez kawe cherbate i inne "cuda na kiju", woda zdecydowanie stoi na piedestale :)

Poza tym uzupelnianie organizmu w "niezbedne substancje" to zgaduj zgadula co jest w kazdym posilku, ktory spozywasz? Woda :p

Pozdarwiam :)
ODPOWIEDZ