Komentarz do artykułu Konkurs 22.05 Maraton Mazury

Konkursy lub plebiscyty realizowane przez forum.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Konkurs 22.05 Maraton Mazury
New Balance but biegowy
thomas1983
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:03
Życiówka na 10k: 34:43
Życiówka w maratonie: 3:59:44

Nieprzeczytany post

Podczas Maratonu "Bieg Szlakiem Krutyni" warto zwrócić uwagę na przyrodę otaczającą, która na mazurach jest na prawdę wyjątkowa, niezliczone okazy ptaków ( jak się ma szczęście zobaczyć), zwierząt, a także urokliwa, niepowtarzalna Rzeka Krutnia. W 2017r. miałem okazję płynąć tą rzeką, razem z narzeczoną przepłynęliśmy 23km i jesteśmy zachwyceni, spływ zajął nam 5:04:23, co daje sr.temp 4,54km/h :-) Spływ zaczęliśmy w miejscowości Nowy most, a skończyliśmy przed jeziorem Krutyńskim. Długa kręta rzeka i jej koryto zapierają dech w piersiach, jak bym mógł to z miłą chęcią wrócił bym w "jej" okolice.

Polecam każdemu najpiękniejszy region Polski jakim są Mazury :-)

Maraton Mazury, brawa za inicjatywę związaną z zawodami 01.06.2019r. Ekologia to podstawa, bo wszyscy widzimy co się wyprawa na Świecie. Ja nigdy nie wyrzucam opakowań po żelach, a nawet pastylkach Dextro w krzaki, tylko chowam do kieszeni i potem lądują w koszu. Dacie przykład innym organizatorom :-)
jaracza
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 16:00
Życiówka na 10k: 43.24
Życiówka w maratonie: 4,02.38

Nieprzeczytany post

Trzeba zwrócić uwagę na otaczające nas piękno tej zjawiskowej krainy,jakim bez wątpienia są Mazury.Kraina tysiąca jezior jest jedną z najbardziej urokliwych miejsc w naszym kraju.Bez wątpienia zasługuje na miano 7 Nowy Cud Świata .Serpentyny rzek,hektary lasów czy nie zliczone gatunki zwierząt wprawiają mnie mieszczucha w swojego rodzaju trans nie panując nad tym chłonę moimi wszystkimi zmysłami piękno tych ziem.Tylko żeby ten region pozostał tak dziewiczy musimy o niego dbać ,to od nas zależy czy nasze dzieci będą podziwiać to piękno,a możemy to uczynić przez najmniejsze czyny takie jak sprzątanie śmieci po sobie i ich segregacja czy używanie opakowań wielokrotnego użytku.Pamiętajmy o naszych potomkach i zostawmy im te ziemie jeszcze czystszą i piękniejszą jak my ją zastaliśmy.
dori
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:52
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Podczas Maratonu Mazury zachwyca bliskość otaczającej przyrody. Malownicze okolice, ścieżki, lasy, łąki i jeziora zostają w pamięci na długo. Biegom rozpoczynającym się w Gałkowie towarzyszy fantastyczna atmosfera. Tworzą ją zarówno uczestnicy, mieszkańcy okolicy jak i sami organizatorzy. To idealna forma dla osób ceniących piękno mazurskiego krajobrazu, ale nie tylko. Myślę,że każdy kto tu przyjedzie znajdzie coś dla siebie. Impreza ta sprzyja podejmowaniu sportowych wyzwań, jak i spędzaniu czasu z przyjaciółmi i rodziną na łonie natury. Można tu też oderwać się od rzeczywistości, odpocząć, zasmakować się w tutejszej kuchni, poznać ciekawych ludzi i rozpocząć przygodę z jazdą konną.
Polecam! :taktak:
mirek99
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Miejski zgiełk, tłumy biegaczy, wszechobecny beton, smog, tysiące wolontariuszy, hałas, wulgaryzmy od kierowców, zdenerwowani mieszkańcy, tony pozostawionych śmieci, oznaczenie trasy co kilometr, tylko asfalt, płaski profil - tego wszystkiego brak na trasie Maratonu Mazury. A skąd to wiem? Biegłem tam już cztery razy. Więc jeżeli liczysz na to wszystko, co masz na dużych maratonach - daruj sobie. Postaw na kontakt z mazurską naturą, lasem, jeziorami, rzekami, wszechobecną zielenią, świeżym powietrzem, pięknymi widokami i wspaniałą atmosferę :taktak:
MatJot87
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2019, 08:57
Życiówka na 10k: 41
Życiówka w maratonie: 4:12

Nieprzeczytany post

Wiem, że termin minął o północy, ale dopiero teraz dostałem weny ;-)

Wyobraź sobie, że jest takie miejsce,
Gdzie zieleń i błękit wypełnia przestrzeń,
O czystym powietrzu i czystej wodzie,
Z bocianami na polu, końmi w zagrodzie,

Wyobraź sobie, że jest początek czerwca,
(A przyroda jest wtedy najpiękniejsza!),
Od kilku dni mocnej świeci słońce,
Kwiaty się mienią tysiącem kolorów na łące,

Wyobraź sobie, że jest maraton, na którym,
Biegnąc podziwisz te wszystkie cuda natury,
Przy trasie spotykasz kibiców niezwykłych:
Sarny i łosie, zające, bobry, wydry...
KonkursyBieganie.pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Konkurs został zakończony 24.05.2019 o godzinie 23:59.

Zdecydowaliśmy o przyznaniu nagród użytkownikom forum o nickach:
mirek99, dori, thomas1983

Gratulujemy laureatom, skontaktujemy się z Wami mailowo jeszcze dziś w celu ustalenia dalszych kroków.
ODPOWIEDZ