Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - DFBG 2018

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
kon
Wyga
Wyga
Posty: 110
Rejestracja: 24 lip 2018, 19:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,
czytuję sobie forum z ukrycia, ale teraz postanowiłem się zarejestrować.

19-22.07 w Lądku Zdroju odbył się kolejny festiwal.
Impreza w tym roku rekordowa:
-wystartowało około 2300 zawodników
-padło chyba 6 rekordów tras pomimo niełatwych warunków atmosferycznych.

Czy górskie bieganie jest aż tak mało ciekawe że ta (moim zdaniem świetna) impreza przechodzi bez echa?


pzdr.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Impreza na pewno bardzo fajna. Ale ciekawych imprez górskich teraz jak "mrówków".
Na bieganie.pl piszemy o imprezach jakoś szczególnych, tzn szczególnie sie wyróżniających, jak choćby kiedy Marcin Świerc walczy z Bartkiem Gorczycą i Marcinem Rzeszótko lub kiedy dzieje się coś niezwykłego (jak Jim Walmsley robi rekord trasy na Western States).
Ja mam takie zdanie, że lepiej nie napisać nic, niż jakieś ogólnoznane eciepecie.
Awatar użytkownika
rachwal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 31 maja 2017, 17:44

Nieprzeczytany post

kon pisze:czytuję sobie forum z ukrycia (...) Czy górskie bieganie jest aż tak mało ciekawe że ta (moim zdaniem świetna) impreza przechodzi bez echa?
Skoro czytasz to forum to nie powinno Cię to zupełnie dziwić :bleble:

DFBG jak co roku sztos :hej:
RateMyTrail.com
Najlepszy na świecie ranking biegaczy górskich!
kon
Wyga
Wyga
Posty: 110
Rejestracja: 24 lip 2018, 19:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Impreza na pewno bardzo fajna. Ale ciekawych imprez górskich teraz jak "mrówków".
Na bieganie.pl piszemy o imprezach jakoś szczególnych, .....
pisząc, że "przechodzi tu bez echa" miałem przede wszystkim na myśli forum.
Wiem, że pisanie na głównym serwisie notek (zwłaszcza kronikarskich i suchych) o każdej imprezie nie ma sensu.

Choć osobiście uważam, że wśród tych "mrówków" to DFBG jest warte uwagi.
Zmiksowanie klimatu zdrojowego Lądka z bieganiem to faktycznie sztos.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

rachwal pisze:
kon pisze:czytuję sobie forum z ukrycia (...) Czy górskie bieganie jest aż tak mało ciekawe że ta (moim zdaniem świetna) impreza przechodzi bez echa?
Skoro czytasz to forum to nie powinno Cię to zupełnie dziwić :bleble:

DFBG jak co roku sztos :hej:
A właściwie dlaczego ? Skoro sztos to chyba naturalne że biegacze górscy których tu troche jest mogliby sie na ten temat wypowiedzieć ? Na temat innych górskich biegów sie wypowiadają.
Awatar użytkownika
rachwal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 31 maja 2017, 17:44

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:A właściwie dlaczego ? Skoro sztos to chyba naturalne że biegacze górscy których tu troche jest mogliby sie na ten temat wypowiedzieć ?
No mogliby, ale tego nie robią, mało kto sam z siebie założy wątek pochwalny bo i po co ;) Jedyna szansa na wywiązanie się dyskusji o jakiejś imprezie jest kiedy redakcja coś zainicjuje, tak jak ostatnio odnośnie Marduły czy Karpacza... Wiadomo to nie jest łatwe, kto ma czas wszystko śledzić...
Adam Klein pisze:Na temat innych górskich biegów sie wypowiadają.
Przejrzałem ostatnie wątki w dziale "Biegi Górskie (i Ultra)" no i ja nie widzę, żeby tak ochoczo się wypowiadali :P Umówmy się, ten dział leży i kwiczy... Na szybko z ostatniego miesiąca odbył się SGS (chyba już skrótu drugi raz nie muszę rozwijać), TriCity Trail czy Karkonoski Maraton, a jedynie SGS był wspominany w wątku "dojazdowym" :P O tych mniejszych imprezach nie wspomnę bo pewnie ich było sporo więcej i faktycznie większość z nich powinna przejść bez echa.

Dlatego dziwie się, że ktoś się dziwi. Ja też bym chętnie pohejtował tu i tam, a okazji jest niewiele :hahaha:
RateMyTrail.com
Najlepszy na świecie ranking biegaczy górskich!
ODPOWIEDZ