THE NORTH FACE ULTRA-TRAIL DU MONT BLANC

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Ilu polaków w tym roku startuje?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

UMTB 8 osób, CCC 3. Nawet chyba znam jednego z UMTBowców.
Awatar użytkownika
ErgoJanek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 196
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:36
Życiówka na 10k: 38:52
Życiówka w maratonie: 3h28

Nieprzeczytany post

Wow! 8 osób na UTMB. Jak to sprawdziłeś? Ja nie mogę przebrąnąć przez ta ich stronę... grrr. Możesz wkleić nazwiska? Maciek Surowiec biegnie?
Pzdr,
Janek
Zakk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwie 2009, 22:00

Nieprzeczytany post

chyba nie biegnie..
tu masz wyszukiwarkę po krajach: http://www.ultratrailmb.com/inscrits.ph ... ltinscript
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

:szok: :szok: I jedna Pani biegnie :szok: :szok: szacun
YODA
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2009, 23:51

Nieprzeczytany post

Małe sprostowanie, start do TDS odbywa się w Chamonix, a meta jest w Courmayeur, mimo wszystko warto tam wystartować.
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

YODA pisze:Małe sprostowanie, start do TDS odbywa się w Chamonix, a meta jest w Courmayeur, mimo wszystko warto tam wystartować.
Jasne, że warto tylko wpisowe zabija. Już nie mówię o ilości punktów, które trzeba mieć żeby pobiec. W tym biegu nie ma przypadkowych ludzi.
Awatar użytkownika
Jarek Gniewek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1227
Rejestracja: 28 maja 2003, 21:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Tak, poprostu elita. Ciekawe, że przy takim startowym i tak jest więcej chetnych niż regulamin przewiduje. A u nas ciagle się słyszy, że za drogo więc nie startuje ;-)
Osoby postronne nie znające tematu to już wogóle pukają się w czoło: płacic żeby jeszcze aż tak się katować...
"Umysł jest wszystkim; mięśnie - tylko kawałkami gumy. Stałem się taki, jaki jestem,
 właśnie dzięki mojemu umysłowi".
holy666
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:23

Nieprzeczytany post

A tak z czystej ciekawości to wiecie ile tych punktów trzeba mieć? i ile wynosi wpisowe? no i na marginesie wiecie które biegi w Polsce dają punkty do UTMB w 2011. Poza KIERATEM i RZEŹNIKIEM. WIEM ŻE MOŻNA SAMEMU ZNALEŹĆ ALE ... może ktoś się już interesował? :ojnie:
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jarkovsky pisze:Tak, poprostu elita. Ciekawe, że przy takim startowym i tak jest więcej chetnych niż regulamin przewiduje. A u nas ciagle się słyszy, że za drogo więc nie startuje ;-)
Osoby postronne nie znające tematu to już wogóle pukają się w czoło: płacic żeby jeszcze aż tak się katować...
Wiesz jak masz wyłożyć 1400 euro wpisowego to co jak co ale na Polskie warunki to trochę dużo. Do tego doliczyć sobie trzeba dojazd, jedzenie. Co do punktów to trzeba mieć chyba 100 punktów, żeby móc się zgłosić. Jest to spowodowane, skalą trudności tego maratonu - swoją drogą to ile atestowanych setek musisz zrobić, że zebrać te punkty. Kierat ma np: 3 punkty :-)
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

wpisowe nie jest wcale takie duże, w odniesieniu do tego co się w zamian dostaje,
wbrew pozorom (150Euro), po przeliczeniu na kilometro-wznioso-posiłko-satysfakcjo-godziny jest to bieg dużo tanszy niz Polskie biegi

to wpisowe + "skomplikowane" zapisy + punkty kwalifikacyjne są po to, by oddzielić tych, którzy NAPRAWDE CHCĄ TAM BYĆ, od tych, którym się tylko tak wydaje...
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
holy666
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:23

Nieprzeczytany post

sleczek napisał:

Wiesz jak masz wyłożyć 1400 euro wpisowego to co jak co ale na Polskie warunki to trochę dużo. Do tego doliczyć sobie trzeba dojazd, jedzenie. Co do punktów to trzeba mieć chyba 100 punktów, żeby móc się zgłosić. Jest to spowodowane, skalą trudności tego maratonu - swoją drogą to ile atestowanych setek musisz zrobić, że zebrać te punkty. Kierat ma np: 3 punkty :-)[/quote]

Wiesz troche przesadziłeś z tymi punktami. sprawdzałem na stronce UTMB i tych punktów wystarczy mieć tylko 5 żeby myśleć o biegu. no i z pieniążkami to też poniosła cię fantazja. wystarczy 147 euro na wpisowe. chyba że nie umiem czytać. poniżej wybrane fragmenty regulaminu.

JA ZA ROK JADE. KTOŚ SIĘ PISZE? :spoczko:

http://www.ultratrailmb.com/page.php?pa ... atives2011
http://www.ultratrailmb.com/page.php?page=reglement
http://www.ultratrailmb.com/coursesRef. ... rsesqualif :
Sleczek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2010, 09:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

holy666 pisze:sleczek napisał:

Wiesz jak masz wyłożyć 1400 euro wpisowego to co jak co ale na Polskie warunki to trochę dużo. Do tego doliczyć sobie trzeba dojazd, jedzenie. Co do punktów to trzeba mieć chyba 100 punktów, żeby móc się zgłosić. Jest to spowodowane, skalą trudności tego maratonu - swoją drogą to ile atestowanych setek musisz zrobić, że zebrać te punkty. Kierat ma np: 3 punkty :-)


Wiesz troche przesadziłeś z tymi punktami. sprawdzałem na stronce UTMB i tych punktów wystarczy mieć tylko 5 żeby myśleć o biegu. no i z pieniążkami to też poniosła cię fantazja. wystarczy 147 euro na wpisowe. chyba że nie umiem czytać. poniżej wybrane fragmenty regulaminu.

JA ZA ROK JADE. KTOŚ SIĘ PISZE? :spoczko:

http://www.ultratrailmb.com/page.php?pa ... atives2011
http://www.ultratrailmb.com/page.php?page=reglement
http://www.ultratrailmb.com/coursesRef. ... rsesqualif :[/quote]

Racja muszę przeprosić. Źle zasłyszane informacje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek Gniewek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1227
Rejestracja: 28 maja 2003, 21:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Arku bedziesz walczył w tym roku czy masz inne plany?
Ciekaw ilu bedzie Polaków, wiem, że napewno bedzie kolaga "za płota" startował Tomek Klisz, który specjalizuje się w tym momencie w biegach po schodach.
"Umysł jest wszystkim; mięśnie - tylko kawałkami gumy. Stałem się taki, jaki jestem,
 właśnie dzięki mojemu umysłowi".
ODPOWIEDZ