Analiza i poprawa techniki biegu w Warszawie - gdzie/u kogo?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
fpierowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzień dobry! Szukam osoby, która pomogłaby mi w pracy nad techniką biegu. Czy moglibyście polecić kogoś w Warszawie?
Pozdrawiam,
Filip
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Spece od techniki z Warszawy, odezwijcie sie :)
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Spece od techniki pobiegli szukać sprężyny.
fpierowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Może jednak ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Ale nie wiemy, czego oczekujesz? Że ktoś popatrzy i powie: lewe kolano wyżej, prawe biodro do przodu?
Nie wiemy, ile biegasz, czy robisz jakiś trening uzupełniający, jaki masz staż i jakie cele wynikowe itp.
W połowie w wątków w tym dziale jest aspekt pracy nad techniką a dyskusja toczy się wokół elementów, które na tę technikę się składają, może najpierw przejrzyj, może znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Masz dwie opcje. Szukasz samodzielnie, albo ktoś wyszuka za ciebie i wtedy za to płacisz, bo rzetelna informacja jest w cenie. Jak nie znajdziesz w Warszawie to zapraszam do Poznania.
fpierowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wiem, że są wątki o pracy nad techniką, dlatego nie tego szukam. Chciałbym, żeby ktoś się przyjrzał, jak biegam i co można ewentualnie zmienić lub dopracować. Nawet jeśli się nagram, to nie jestem w stanie wielu rzeczy zauważyć, bo nie jestem profesjonalistą. Znalazłem oczywiście kilka stron z ofertami, ale wolę najpierw popytać, zanim zdecyduję się wydać pieniądze.
Głównym moim celem jest biegać długie dystanse (półmaraton i dłuższe). We wrześniu 2018 pobiegłem pierwszy "oficjalny" półmaraton w 1:32 (pierwsze 8-9 km biegłem w tempie na 1:35 i się zorientowałem, że mogę szybciej), teraz nie wiem, jakie mam wyniki. Cały czas uprawiam amatorsko jakieś sporty (głównie kolarstwo szosowe, przez parę lat był crossfit, jakieś sztuki walki, piłka nożna, itp.), ale najbardziej ostatnio ciągnie mnie do długich biegów.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

fpierowski pisze:Cały czas uprawiam amatorsko jakieś sporty (głównie kolarstwo szosowe, przez parę lat był crossfit, jakieś sztuki walki, piłka nożna, itp.)
Nie potraktuj tego jako przytyk, ale to najgorsza konfiguracja jaką można sobie zadać. Więcej w tym zbędnego balastu niż przydatnych uwarunkowań.
fpierowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze:
fpierowski pisze:Cały czas uprawiam amatorsko jakieś sporty (głównie kolarstwo szosowe, przez parę lat był crossfit, jakieś sztuki walki, piłka nożna, itp.)
Nie potraktuj tego jako przytyk, ale to najgorsza konfiguracja jaką można sobie zadać. Więcej w tym zbędnego balastu niż przydatnych uwarunkowań.
No co poradzić, już tego nie "odtrenuję';) Właśnie też dlatego chcę się przyjrzeć bardziej wnikliwie swojemu bieganiu. Zaciekawił mnie ten Poznań - pozwoliłem sobie zajrzeć na stronę i możliwe, że się niedługo odezwę zapytać o szczegóły:)
ODPOWIEDZ