Technika biegu - analiza

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

200 zeta powiadasz. Za elektryfikację ebajków do treningów przeciążeniowych wydałem przeliczając na buty jakieś kilkadziesiąt par. Mocno wciąga to hobby.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3923
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Ta, a jeszcze trzeba programowanie ogarnąć, a to nie są tanie rzeczy. Co prawda uczyłem się tego w szkole ale nie wiem czy gdzieś kasetę magnetofonową da się włożyć w ten żyroskop, taką kasetę co robiła: pi, piii, tri tititi, try, pi albo jakoś tak.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Takie dźwięki to wydawał modem do wdzwanianego internetu.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3923
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

A Atari, Commodore albo ZX spectrum to jak robiły?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Muszę poszukać w internecie. :hahaha:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jakby komuś było smutno, że nie mamy kogo wystawić w biegach długich na MŚ w Eugene, to zapraszam dziś na 20 na bieda dychę ze Stobnicy.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3923
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Zajrzyj do keiwa, właśnie biegnie 240 km, a Ty gitarę zawracasz z jakąś marną dziesiątką. :hahaha:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tam przecinka nie powinno gdzieś być? Bo podczas naszej dychy były aż trzy przecinki, z czego jedna w trakcie karczowania.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3923
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Też mi wyścig, całe pół minuty gorzej niż rekord. Postarajcie się następnym razem.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tempo nie jest problemem, bo trójka weszłaby poniżej 7 minut. Problemem jest czas pracy. Tutaj należało skończyć po 7km i po treningu obaj się z tym zgodziliśmy, bo zrobiło się za miękko w podporze.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Śifan, Śifan - próbował ratować prawie zupełnie przykrytą konkurencję pan Idźi, Idźi. Tak sobie myślę, co bardziej spierdoliło mi moje święto. Fajdek, czy Idzi? No i nie wiem do końca. Bo fajnie, że tvp chociaż końcówkę tej dychy pokazało, ale komentator sprawił, że wolałem już wrócić do celebracji młota.
Muszę pogadać z Sebą, bo może weźmiemy się za młot.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 17 lip 2022, 12:17 Śifan, Śifan - próbował ratować prawie zupełnie przykrytą konkurencję pan Idźi, Idźi. Tak sobie myślę, co bardziej spierdoliło mi moje święto. Fajdek, czy Idzi? No i nie wiem do końca. Bo fajnie, że tvp chociaż końcówkę tej dychy pokazało, ale komentator sprawił, że wolałem już wrócić do celebracji młota.
Muszę pogadać z Sebą, bo może weźmiemy się za młot.
za to facetów pokazali - 53 s ostatnie koło - komentatorów nalezy wyłączyć ;)
Olaboga
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 23 sty 2022, 14:32
Życiówka na 10k: 49:26
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Heja,
Od dłuższego już czasu analizuje materiały od Yacoola, sam próbuję na nich nauczyć się innego sposobu biegania.
W necie jest też inny specjalista od powięzi, wydaje się dzielić wiedzą która jest komplementarna z tym co prezentuje Yacool.
Mi pomaga otworzyć w ogóle możliwości moich powięzi, może nie jest to stricte materiał biegowy, ale polecam:

https://youtu.be/siXLJimQPho
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A weź tak streść pokrótce, bo nie mogę się skupić w tym upale. Czy oni tam mówią o foot hyperarch, czyli o łuku stopy, czy rozwijają temat na resztę struktur?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12515
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kipyegon sobie obejrzałem. Ennaoui przy okazji też. No jest przepaść ruchowa. Szkoda, że mało fizjoterapeutów interesuje się wyczynem, bo to jest materiał przede wszystkim dla nich. Tam trener Szymaniak nie ma czego szukać, a Sofia mogłaby biegać kilka sekund szybciej, czyli marzyć o medalu, a nie tylko o finale.
ODPOWIEDZ