MIÓD ZAMIAST ISOSTARÓW?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
thunder85
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2005, 01:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wiec jak w koncu???hyhyh ile łyzeczek na ile wody??:)
New Balance but biegowy
zir
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2006, 11:34

Nieprzeczytany post

Z miodzikiem radzę uważać - w tym roku zbiory coś nie idą i pewnie będą dodawać mieszankę cukru zwykłego (mowa o kupnie miodu bezpośrednio od pszczelarza). To samo tyczy się miodu w sklepie - czytajcie skład.
Awatar użytkownika
MichalJ
Ekspert/Trener
Posty: 2107
Rejestracja: 18 lut 2006, 07:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Peru
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jade caly rok na miodziku i cytrynce a rozpuszczam go tak zeby mi smakowal nasz organizm najlepiej wie jak ma byc rozrobiony miodzik.Czasami jest goraco i nie bedzie nam smakowal bardzo slodki napoj a znowu w zimie lepiej jest miec bardziej slodki. Jak rozrobisz wg przepisu moze ci nie smakowac i zle ci bedzie go pic. No to tyle odemnie
Michal. J
MOIM TRENEREM JEST JEZUS-strasznie wymagajacy ale warto mu zaufac

www.rodzinkamisyjna.pl
mikusien
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2023, 06:28
Życiówka na 10k: 44:24
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam. Czy miód można stosować w formie żelu, takiego jak stosujemy na dłuższych wybieganaiach? Np. 2 x po 50g. Miodu? Chodzi mi o to że chciałem całkowicie zrezygnować z żeli na drogę, tylko miód. pozdrawiam.
Drwal Biegacz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1194
Rejestracja: 21 paź 2020, 20:15
Życiówka na 10k: 42:15
Życiówka w maratonie: 3:48:08
Lokalizacja: Wieś

Nieprzeczytany post

mikusien pisze: 27 lut 2024, 13:20 Witam. Czy miód można stosować w formie żelu, takiego jak stosujemy na dłuższych wybieganaiach? Np. 2 x po 50g. Miodu? Chodzi mi o to że chciałem całkowicie zrezygnować z żeli na drogę, tylko miód. pozdrawiam.
Można rozważyć też inną opcję syrop daktylowy (date syrup)
https://www.youtube.com/watch?v=NVJkppbzV0U
(w ustawieniach youtube można włączyć napisy, a następnie tłumaczenie automatyczne, to tak na wszelki wypadek podpowiadam)

Tłumaczenie w skrócie: skład sypopu daktylowego jest bardzo podobny (albo i nawet taki sam, w niektórych przypadkach) jak żeli. Różni się za to dość znacznie ceną.

Swój kupiłem w Ałszon ; ) Musiałem pytać obsługę gdzie produkt leży. Był wyłożony na pólkach z BIO żywnością.

Smakuje bardzo dobrze!
:spoczko:
Awatar użytkownika
sultangurde
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1900
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak trenowaliśmy na początku lat 90 to właśnie robiliśmy sobie takie: miód, cytryna, sól i woda.
To właśnie ten smak kojarzę najbardziej z tamtym okresem i się sprawdzało.
Blog: viewtopic.php?f=27&t=60020
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=60021
2024 [M40] 18:41//40:12//1:31:02
ODPOWIEDZ