Siła biegowa – Jak trenować, aby biegać szybciej?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj podcast "Siła biegowa – Jak trenować, aby biegać szybciej? – Piotr Rostkowski" https://bieganie.pl/audio/piotr-rostkow ... a-biegowa/
New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Bardzo fajne i ciekawe... ale trener średniaków i raczej czysto pod średniaków.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rolli pisze: 13 maja 2022, 19:34 Bardzo fajne i ciekawe... ale trener średniaków i raczej czysto pod średniaków.
Dzięki. Trener ma, z tego co kojarzę, kilkoro młodych zawodników, którzy będą raczej celować w dłuższe biegi (np. Natalia Bielak), ale pewnie bliższa koszula ciału. Wiedza i doświadczenie trenera jednak przebija w każdym aspekcie rozmowy, więc dla mnie to sama przyjemność.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Tu mówisz na pewno w dystansach 3000-5000, bo z tekstu nie wysłuchałem, zeby go w ogole interesowała ulica czy nawet maraton.

Faktycznie, ma tak poukładane plany w głowie, ze jak mówi, to tak jakby czytał z książki. Wszystko poukładane.
qamil
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:04
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Spoczko rozmowa. Brakuje mi jeszcze trochę zadawania trudniejszych pytań. Chciałbym np. wreszcie usłyszeć dlaczego tylko w Polsce robi się wytrzymałościową siłę biegową na skipach? Mam wrażenie, że unika się tego jak ognia. Jest to element, który jest wręcz święty w Polsce, a na świecie tego nie robią, a biegają szybciej.
ODPOWIEDZ