Ekiden - teoretycznie zabawa ale emocje zupełnie serio

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
google
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 11 lut 2010, 22:31

Nieprzeczytany post

Reakcja Nike mocno przesadzona. W końcu Asics miał w swoim składzie kobietę więc i tak nie były to zawody które w jakikolwiek sposób można by podpiąć pod jakiekolwiek IAAF-oskie zasady.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ErgoJanek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 196
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:36
Życiówka na 10k: 38:52
Życiówka w maratonie: 3h28

Nieprzeczytany post

Wrzucam link do pakietu zdjęć z Ekidenu - może ktoś się znajdzie.
Koncentracja fotograficzna oczywiście była na sztafetach Centrum Biegowego ERGO, ale szansa na darmową fotkę zawsze jest. ;)
http://picasaweb.google.com/SklepErgo/EKIDEN2011#
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Przeginka z tą ilością pomarańczowego.
Awatar użytkownika
Reaktor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 260
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:18
Życiówka na 10k: ok. 46 minut.
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Impreza naprawdę świetna, tak samo jak ludzie w niej uczestniczący. Adrenalina rozsadzała bałem się, że nie dotrwam do swojego startu z powodu nadmiaru emocji. :bum: Warunki pogodowe rzeczywiście dalekie były od idealnych. Mimo że przyzwyczaiłem się do biegania w wysokich temperaturach i przy małej ilości wody, to mimo to po 10 minutach biegu miałem tak suchy przełyk, że przełknięcie śliny (co chyba po 10-ej minucie zdarzyło mi się ze 2 razy na 22:52 minut biegu) sprawiało dyskomfort. Trasa rzeczywiście kręta, no i niestety nierzadko się zdarzało, że ludzie przechodzili przez trasę biegu co przeszkadzało ponad to niektórzy mieli nieszczęście bycia przyblokowanym np. przez psa... :lalala:
google pisze:Reakcja Nike mocno przesadzona. W końcu Asics miał w swoim składzie kobietę więc i tak nie były to zawody które w jakikolwiek sposób można by podpiąć pod jakiekolwiek IAAF-oskie zasady.
Czy ja wiem, nie zmienia to faktu, że końcówka wedle opisu Adama rzeczywiście mogła nieco wypaczyć wynik.

ErgoJanek pisze:Wrzucam link do pakietu zdjęć z Ekidenu - może ktoś się znajdzie.
Koncentracja fotograficzna oczywiście była na sztafetach Centrum Biegowego ERGO, ale szansa na darmową fotkę zawsze jest. ;)
http://picasaweb.google.com/SklepErgo/EKIDEN2011#
Dzięki za wczoraj i za świetne zdjęcia! :hej:
Svolken pisze:Przeginka z tą ilością pomarańczowego.
Kwestia gustu, mi się podobało. Wy za to byliście cali żółci. :hejhej:
Zapraszam do odwiedzin:
Mój profil (biegi/starty) możecie prześledzić na ENDOMONDO i skomentować w temacie do bloga.(Niestety ostatnio rzadko aktualizuje blog, więcej tym bardziej zapraszam na wspomniany portal :))
Mój blog.
Komentarze do bloga.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

No ale kobiety do składu nikt im nie kazał brać, prawda? Więc to była ich decyzja, to nie może byc jakimkolwiek argumentem.
A rywalizację na ostatnich metrach powinni między sobą rozegrać sami zawodnicy.
Według mnie słuszny protest, dodatkowo zawodnicy są obyci z imprezami i wiedzą dobrze czego nie wolno, więc dla mnieświadomie uciekli się do czegoś, co zazwyczaj nie uchodzi bo bali się przegranej.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
mcten
Wyga
Wyga
Posty: 60
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:45
Życiówka na 10k: 43:07
Życiówka w maratonie: 4:12:11

Nieprzeczytany post

Witam,

kilka zdjęć z Ekidenu 2011

http://bieganie.nafotki.pl/gallery.php? ... 011_Ekiden

Pozdrawiam,
Marcin
ODPOWIEDZ