NIKE GRID 17 - 19 września 2010

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Krzysztof Janik
Ekspert/Trener
Posty: 1084
Rejestracja: 15 sie 2007, 09:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieganie.pl
Kontakt:

Nieprzeczytany post

"a co działo się potem......." Naczelny tańczył break dance ;)
Pozdrawiam
Trener Krzysztof Janik

Obrazek
kubawisniewski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 211
Rejestracja: 24 gru 2007, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

... wężowe ruchy i szaleńcze poczucie rytmu. Tańczył bez opamiętania i zawładnął ulicami miasta.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Eeee, pod tym względem byłem rozczarowany. Ja jestem wbrew pozorom potencjalnym finalistą You Can Dance (gdyby nie wiek to bym wystartował :) ) i taneczne możliwości mnie wczoraj rozczarowały. Molesta grała fajnie, i nawet ludzi zachęcali do tańczenia ale wszyscy którzy stali pod sceną potrafili tylko wyciągać dwa paluchy w górę i się gibać. Ja bym nawet tam zrobił pokaz ale było mało miejsca a z tyłu było mokro (coś było rozlane) i za ciemno żeby tańczyć.
Awatar użytkownika
Krzysztof Janik
Ekspert/Trener
Posty: 1084
Rejestracja: 15 sie 2007, 09:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieganie.pl
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No właśnie nie znacie Adama :) na parkiecie wydolnościowo nie mielibyście z nim szans :)
Pozdrawiam
Trener Krzysztof Janik

Obrazek
rwJasiu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 354
Rejestracja: 03 maja 2008, 18:00
Życiówka na 10k: <35'
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zacnie było ! Przynajmniej można było pogadać ze znajomkami w dobrym klimacie :)
Sama inicjatywa i propagowanie biegania poprzez NIKE GRID fajna... gorzej z realizacją założeń tzn. systemu monitorującego który zweryfikowałby uczciwość startujących. To nie tak, że nie wierzę w naszą polską uczciwość... ale kiedy kasa w grze...;)
jang
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 02 lip 2010, 18:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No właśnie... Nie ma dobrego sposobu, żeby zabezpieczyć się od pokonywania trasy na rowerze albo od ujawniania kodu osobistego innym uczestnikom zabawy. No i trochę brakuje mi mojej dzielnicy (Wola) wśród sektorów Nike Grid.
Aby tylko nogi nieśli...
kubawisniewski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 211
Rejestracja: 24 gru 2007, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A Nowolipki? A Żelazna - na granicy Woli i Śródmieścia? Całkiem wolskie klimaty!
Awatar użytkownika
Tomi
Wyga
Wyga
Posty: 119
Rejestracja: 20 maja 2010, 13:58

Nieprzeczytany post

... no własnie, ciekaw jestem jakie kryteria przyświecały organizatorom przy wyborze rejonu ? Pewnie ilość ludzi biegających po Warszawie z Nike+ (po dzielnicach), a może dostępność budek telefonicznych ? Wiem że nie da się pogodzić wszystkiego, ale nie tylko Wola to biała plama, Włochy - totalna biała plama :(. Pewnie założono, że wiekowo tam nikt nie biega.
Ale inicjatywa bardzo pozytywna, chociaż martwią mnie możliwości oszukiwania. Oj, jest tych luk sporo.
jang
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 02 lip 2010, 18:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kubawisniewski pisze:A Nowolipki? A Żelazna - na granicy Woli i Śródmieścia? Całkiem wolskie klimaty!
Miałem na myśli Wolę, a nie granicę Woli i Śródmieścia, czyli Centrum. Dla mnie Wola rozciąga się między Okopową/Towarową a Lazurową, a Jelonki są tylko pod tymczasową administracją bemowską :oczko: .
Aby tylko nogi nieśli...
kubawisniewski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 211
Rejestracja: 24 gru 2007, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

rwJasiu pisze:Zacnie było ! Przynajmniej można było pogadać ze znajomkami w dobrym klimacie :)
Sama inicjatywa i propagowanie biegania poprzez NIKE GRID fajna... gorzej z realizacją założeń tzn. systemu monitorującego który zweryfikowałby uczciwość startujących. To nie tak, że nie wierzę w naszą polską uczciwość... ale kiedy kasa w grze...;)
jang pisze:No właśnie... Nie ma dobrego sposobu, żeby zabezpieczyć się od pokonywania trasy na rowerze albo od ujawniania kodu osobistego innym uczestnikom zabawy. No i trochę brakuje mi mojej dzielnicy (Wola) wśród sektorów Nike Grid.
Przede wszystkim pamiętajcie, że Nike Grid to biegowa gra, a nie wyścig, czy typowe zawody z linią startu, mety i komisją sędziowską.
W naszej grze nie liczy się czas biegu od startu do mety. Liczy się udział i dobra zabawa; aktywność, a nie rekordy lub pokonanie przeciwników. Bierzcie udział w Nike Grid, by bawić się z nami i dla przyjemności.
W Nike Grid nie oszukujemy. Liczymy na Waszą uczciwość – taką, jak w życiu, taką jak na zawodach sportowych.

Jeśli zauważycie, że ktoś postępuje inaczej dajcie znać na adres kontakt@nikegrid.pl. Grając fair sprawimy, że między 17 a 19 września ulicami Warszawy zawładną biegacze rywalizując o prymat w swojej dzielnicy.
Mamy też swoje systemy monitorowania, które uruchomimy na czas Nike Grid. Będziemy na bieżąco sprawdzać, czy Wasi rywale postępują według wspólnie ustalonych reguł, ale przede wszystkim liczymy na sportową uczciwość wszystkich Uczestników gry.

Pozdro!
Awatar użytkownika
samur
Wyga
Wyga
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Fajnie bedzie! :) Ja bede biegal w S3 :D Tylko zastanawia mnie co innego, moze czegos nie doczytalem - nie wiem. Otoz jaki sens ma zbieranie tarczy Podroznik skoro nie daje zadnych punktow? Czy za zdobycie wszystkich tarczy dostaje sie jakies dodatkowe punkty?
mirek87
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 233
Rejestracja: 06 cze 2010, 23:54
Życiówka na 10k: 42:08
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Fajny pomysł..szkoda, że akurat w ten weekend będę praktycznie poza Wawą ale może uda mi się przynajmniej 1 sektor zrobić ;) A co do oszukiwania, jak ktoś się uprze to i tak znajdzie sposób..Ja w tym wezmę udział dla dobrej zabawy i tyle, mam nadzieję, że takie imprezy częściej będą się odbywać:)
I am addicted.
kubawisniewski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 211
Rejestracja: 24 gru 2007, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

samur pisze:Fajnie bedzie! :) Ja bede biegal w S3 :D Tylko zastanawia mnie co innego, moze czegos nie doczytalem - nie wiem. Otoz jaki sens ma zbieranie tarczy Podroznik skoro nie daje zadnych punktow? Czy za zdobycie wszystkich tarczy dostaje sie jakies dodatkowe punkty?
Hej, jest bonus dla Kolekcjonerów Tarcz: http://www.nikegrid.pl/public/shared/do ... onkurs.pdf. czołem!
Awatar użytkownika
Bogil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1908
Rejestracja: 20 gru 2009, 12:16
Życiówka na 10k: wstyd się przyznać
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skawina

Nieprzeczytany post

Planujecie tą impreze w innych miastach?
ODPOWIEDZ