Silesia ECORUN Powitanie Wiosny

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Nom
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 158
Rejestracja: 22 cze 2009, 19:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hmm, chyba wplotę to w przygotowania treningowe. Ktoś jeszcze bydzie lotać ?
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Myslalem, ze sie skusze, bo w zeszlym roku bylem i bylo fajowo, ale teraz termin prawie pokrywa sie z polmaratonem marzanny w krakowie, no i chyba odpuszcze. Milego latonia!
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

ja raczej będę - w zeszłym roku zrobiłem tam życiówkę na 15 km, poza tym to bardzo fajna impreza.
Duch ciało opuścił... nie ma mnie tu...
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Termin rzeczywiście trochę nachodzi na Marzannę która jest 20 marca, ale mimo wszystko dobrze że biegi nie są w ten sam dzień. W zeszłym roku PW było chyba tydzień przed połówką i to było fajne przetarcie :) Ja jeszcze nie wiem gdzie pobiegnę, być może i tu i tu jeśli by się udało. Marzannę i tak mam zamiar potraktować baaardzo treningowo. A jeśli się nie uda to pewnie postawię na Kraków bo daleko nie będę się musiał ruszać :)
Awatar użytkownika
Nom
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 158
Rejestracja: 22 cze 2009, 19:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapisany.

Doskonale wpasowuje się w trening. Miałem mieć bieganie 15km, to mam, tyle, że w zawodach.
Biorąc pod uwagę intensywność z jaką mam pokonać trening pewnie będę w ogonie :hahaha: Choć jak znam siebie, to pewnie adrenalina poniesie choć trochę. Potraktuję ten start jednak treningowo i z czystą przyjemnością.

Do zobaczenia
4eng
Wyga
Wyga
Posty: 60
Rejestracja: 12 wrz 2007, 17:50

Nieprzeczytany post

Zaoszczędź - zapłać niższą opłatę startową!

Przypominamy wszyskim uczestnikom naszych zawodów, że za kilka dni upływa termin wnoszenia najniższej opłaty startowej.
Do 15 lutego (data wpływu środków na konto) opłata startowa wynosi 20 zł.

Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu wpłaty i przedstawia się następująco:
20 zł - do 15 lutego 2010 r.
30 zł - do dnia 15 marca 2010
50 zł - wpłata w Biurze Zawodów w dniu 21 marca 2010 r.

Opłaty opisane w tytule "Opłata startowa Silesia Eco Run, Imię, Nazwisko i miejscowość osoby startującej" należy wpłacać na konto:

90 2490 0005 0000 4600 2169 3147
Alior Bank S.A.
Fundacja SILESIA PRO ACTIVE
40-749 Katowice
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

mam nadzieję, że w tym roku będziecie mieli jedną porcję jedzenia dla wege :hej: bo jak nie to "jedynka" pewna :hej:
Duch ciało opuścił... nie ma mnie tu...
Awatar użytkownika
lejek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 493
Rejestracja: 12 wrz 2007, 09:17
Życiówka na 10k: 45:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Hejka,

ze strony organizatorów:

SILESIA ECO RUN Powitanie Wiosny, edycja 2010 niesie za sobą liczne zmiany.
Wszystkim zawodnikom startującym w naszych zawodach oferujemy w tym roku komfortowe warunki socjalne – nowoczesne szatnie, prysznice z ciepłą wodą po biegu i oczywiście ciepły posiłek. Tym samym spełnimy Państwa oczekiwania, na które zwracaliście nam uwagę.
Wszystko to możliwe jest dzięki nawiązaniu współpracy ze Stadionem Śląskim. Niestety, zmuszeni zostaliśmy do przeniesienia naszych zawodów w nowe miejsce. Śląska aglomeracja, gdzie granice miast już dawno się zatarły dają nam taką możliwość. Nie żegnamy Katowic, ale witamy w największym miejskim parku Europy!


Trzy przeprowadzone edycje biegu odbyły się na terenie katowickiej Doliny 3Stawów. Niestety sytuacja wymusiła na nas dokonanie zmian. Ponieważ zależy nam na rozwoju zwodów, na zapewnieniu nie tylko szybkiej i ciekawej trasy ale i komfortu socjalnego tak ważnego o tej porze roku przeniesienie startu na Stadion Śląski pozwoli nam na zapewnienie wysokich standardów.
Zawody SILESIA ECO RUN Powitanie Wiosny 2010 rozegrane zostaną na nowej trasie, na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Mamy nadzieję, że przygotowana dla Państwa ciekaw trasa na 5 km pętli, liczne miejsca parkingowe tuż przy Biurze Zawodów oraz miejsca startu/mety ale również obszerne, nowoczesne szatnie, depozyt wynagrodzą zaistniałą sytuację.

Zrobimy wszystko by tegoroczny start był kolejnym miłym, sportowym przeżyciem a wspólnie stworzymy wspaniały klimat w duchu przyjacielskiej rywalizacji.



Zmieniona więc została trasa. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, bo się w tym roku znów zapisałem ;-).


Pozdrawiam,
Lejek
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

ja też się wybiorę, ale bardzo rekreacyjnie raczej, max po 5:00 pociągnę, nie czas jeszcze na życiówki tak wcześnie po kontuzji choć forma wraca :-)
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:mam nadzieję, że w tym roku będziecie mieli jedną porcję jedzenia dla wege :hej: bo jak nie to "jedynka" pewna :hej:
no dokładnie he he he ;-)
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
Awatar użytkownika
silesiamarathon.pl
Wyga
Wyga
Posty: 93
Rejestracja: 15 wrz 2009, 09:33

Nieprzeczytany post

Silesia Eco Run powitanie wiosny zostały włączone w cykl zawodów Salomon Trail Running.
Silesia Marathon - Twój bieg. Twoje zwycięstwo!
Awatar użytkownika
google
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 11 lut 2010, 22:31

Nieprzeczytany post

To tam będzie Trail ?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

został niecały miesiąc.... forma chyba rośnie!
Duch ciało opuścił... nie ma mnie tu...
Awatar użytkownika
ArturS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 819
Rejestracja: 24 wrz 2009, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja odpuszczam. Tu 30zł, tam 40zł, na maraton z 80zł i dojazd i robi mi się w skali roku kompletny zestaw ciuchów :trup: Trochę muszę przystopować. Skupię się wiosną na maratonach tak żeby się przygotować na biegi górskie latem :oczko: Ale mnie z klubu jadą co najmniej dwie osoby.
ODPOWIEDZ