Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:ok
tak dla odświeżenia pamięci
Arek Bielsko pisze: no ale wyznawcy sasinów, terleckich, suskich i innych odbyto kaczystów tego NIGDY nie zakumają... to tak jakby ze ślepym rozmawiać o kolorach...
przez chwilę myślałem, że moja opinia o Tobie była błędna,
ale widzę, że jednak pierwsze wrażenie było dobre.

milego dnia.
źle interpretujesz, więc wytłumaczę o co chodziło autorowi
Arek Bielsko pisze:no ale wyznawcy sasinów, terleckich, suskich i innych odbyto kaczystów tego NIGDY nie zakumają
czyli wg mnie są:
odbyto kaczyści czyli sasin, terlecki, suski i inni, czyli generalnie politycy, którzy w zamian za niezłe posadki, pensyjki, wpływy i inne korzyści, pchają się kaczce tam gdzie słońce nie dochodzi,
oraz są ich wyznawcy,
ja Ciebie nie zakwalifikowałem do żadnej, sam się zgłosiłeś :bleble:
co więcej, osobiście uważam, że jeśli w ogóle, to co najwyżej możesz być w grupie wyznawców, bo niestety skoro udzielasz się na tym forum, to nie masz możliwości być na tyle wysoko w hierarchii, aby być dopuszczonym przez przyboczną gwardię do kupra "zwykłego posła",
także bardzo mi przykro, ale wg mnie nie możesz być odbyto kaczystą... :echech:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:
Kangoor5 pisze: Względnie, jeśli uważasz, że forum biegowe nie służy polityce, to nie wjeżdżaj z nią do wątku o dwóch stacjach radiowych, z całym tym knajackim językiem i wygarnianiem ludziom od łotrów.
prawda w oczy kole ?
póki co najwięcej fermentu to ty na tym forum siejesz.
wszedzie Cie pełno, wszedzie swoje mądrosci kazdemu wciskasz na siłę.
przypominam, to forum biegowe a jakoś Ciebie nie widze w tych tematach.
za to w każdym innym , najlepiej politycznym wszędzie swoje trzy grosze wkładasz.
Widocznie kogoś kole.

Aż musiałem sprawdzić, czy rzeczywiście jest ze mną źle. Na 10 wątków, w których ostatnio coś pisałem, 3 nie są o bieganiu (podkreślone na liście poniżej. Więc to chyba nie mi brakuje tu kontaktu z rzeczywistością.

LISTA:
Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!
Buty do biegania w granicach 200 zł
Koronawirus Covid 19
Ile to potrwa - odwoływanie biegów
Badania lekarskie z medycyny sportu
Jak to przebiec ?
Komentarz do artykułu JJ nadaje i się nie poddaje - Podcast z Joanną Jóźwik
buty, buty.. wszędzie widzę buty
Treningi w dobie koronawirusa
FORTUNKI
cichy70 pisze:a knajackie to jest utawianie interlokutora w roli odbytncy zanim się mu da szansę na wypowiedz.
Gdzie tak zrobiłem?
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

To są efekty braku dyskusji i przysłaniania własnym ego swojego adwersarza oraz obracania się tylko w jednej grupie tematycznej. Wtedy łatwo używać język akceptowany we własnym otoczeniu i tam traktowany jako dowcipny nie biorąc pod uwagę, że to może kogoś obrażać i dla drugiej strony śmieszne to nie jest.Siła przyzwyczajeń. Dlatego jebie się na funty Tuska czy Kaczora w niewybrednych słowach bo przecież wszyscy tak robią i wszystkich to bawi. No i tu rodzi się początek nieporozumienia. Druga część to taka, ze każdy po drugiej stronie musi być debilem bo przecież koniecznie nim trzeba być popierając tamten sposób "myślenia". Tak sobie myślę, ze łatwiej było za komuny partyjnemu i opozycjoniście siąść przy wódce niż dziś dwóm rodakom z innych obozów. A co do argumentacji historycznej to wiele zachowań i podłości robionych dzisiaj są takimi samymi podłościami jak wtedy tylko już inaczej opakowanymi. Wracając do sprawy radia to usuniecie wbrew prawu z pracy Sosnowskiego i Sołtysa, którzy jako reprezentanci związków zawodowych stanęli w obronie pracowników zwalnianych z naruszeniem prawa pracy i dobrego obyczaju niczym moralnie nie różniło się od działań różnych UBeków czy sekretarzy POP. To same działania prowadzone teraz przez zarząd PR zmierzające do wymuszania na ludziach podpisywania lewych oświadczeń pod rygorem zwolnień by przykryć ich niekompetencję i głupotę to te same wzorce tak chętnie potępiane przez te środowiska. On był TW więc wszystkie moje skurwysyństwa są w pełni usprawiedliwione. Nie ma teczki ale to bez znaczenia, był, wszyscy to wiedzą więc tym bardziej moje skurwysyństwo nie jest takie bardzo skurwysyńskie. Mój ból jest lepszy niż twój.
Przyjęto model przykrywania każdego idiotyzmu piętnowaniem, symbolicznymi winami i domniemaniami bez pokrycia, przyklejaniem łatek także ludziom, którzy są za młodzi by mogli z tymi łatkami mieć cokolwiek wspólnego. Ale kogo to obchodzi, kto się bawi w jakiekolwiek niuanse i wnioski w zerojedynkowym świeci. Niemniej jak nie będziemy o tym rozmawiać to ta rzeczywistość nas zmieli.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Michał ie jestem ślepy widzę co sie dzieje teraz i dużo rzeczy mi się nie podoba, bardzo dużo.
wciaż jednak przewaga medialna tamtego obozu, wiąże sie to zreszta wg mnie z grupa interesów , chociazby tak wysmiewanej "niemieckiej prasy" ale pokaz mi państwo gdzie 90% gazet jest wobcych rekach.
więc i opinie o kaczyśnkim czy diable maciarewiczu sa jak są.
Dobrze wiesz, że siedzę w mediach 30 lat i to co mówisz to są takie propagandowe ogólniki. Skoro źle mówią o Macierewiczu czy Kaczyńskim, to mają powody i dowody, a nie, bo nie. I nigdy wcześniej, poza 2 letnimi rządami pisu, nie było takich nacisków władzy na media jak teraz. To cud, że jeszcze nie mamy jak u Węgrów, chociaż blisko.
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Prezeska Polskiego Radia Agnieszka Kamińska:
"Wiele Państwo mówili o słuchalności, a ta spadała od wielu wielu lat. Te audycje były tworzone przez tych dziennikarzy, którzy właśnie odchodzą. Słuchalność spadała, nie mówię, że przez Niedźwieckiego, ale w czasie, kiedy ci dziennikarze pracowali - to jest fakt niezaprzeczalny"

no i wszystko jasne :hej:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

dyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski do dziennikarza:

"Miałem podstawy, by wysłać SMS-a [do Piotra Metza - red.]. Niczego nie cenzurowałem. A wie pan jaką o piosenkę chodzi? Nie mówiłem o piosence Kazika"

:hej: :hahaha: :bum:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.
:hej: :hej:
"Life can pull you down but running will always lift you up."
Aniad1312
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4291
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:03

Nieprzeczytany post

Rozumiem, że czasem trzeba dać odpowiednie rzeczy słowo, ale ilość wulgaryzmów w tym wątku jest naprawdę spora. Czy naprawdę konieczna? Jesteśmy tu na forum - jakby nie było - w przestrzeni publicznej.
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:dyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski do dziennikarza:

"Miałem podstawy, by wysłać SMS-a [do Piotra Metza - red.]. Niczego nie cenzurowałem. A wie pan jaką o piosenkę chodzi? Nie mówiłem o piosence Kazika"

:hej: :hahaha: :bum:
:) Obrazek

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Aniad1312 pisze:Rozumiem, że czasem trzeba dać odpowiednie rzeczy słowo, ale ilość wulgaryzmów w tym wątku jest naprawdę spora. Czy naprawdę konieczna? Jesteśmy tu na forum - jakby nie było - w przestrzeni publicznej.
Spoko, to bardzo pouczająca lektura. :taktak: :taktak:
A co do nazwy tego nowego radia, to aż się prosi dodać jedno słowo. Bo ponoć będziemy mieli po tej PANDEMII przez duże P teraz Nową Normalność, to będzie radio Nowy (Wspaniały) Świat.
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Adam, czemu Twój ciekawy post o koledze Cichy70 zniknął ?? :niewiem: :bum:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

PiS cenzuruje :bum:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Arek Bielsko pisze:Adam, czemu Twój ciekawy post o koledze Cichy70 zniknął ?? :niewiem: :bum:
Ech, usunąłem, stwierdziłem, że rozmowa z nim jest bez sensu. Zdania nie zmieniłem ale nie mam weny na śledzenie tego co on tam napisze.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Dopisałem się dziś do frajerów i dorzuciłem kasę na tą inicjatywę potrójkową. Może za dużo powiedziane, będę dorzucać co miesiąc drobną kwotę bo tak to jest skonstruowane. Taki powiedzmy dobrowolny abonament. Przy okazji dorzuciłem drugi na Raport o Stanie Świata Dariusza Rosiaka bo podsłuchuję na Spoti i głupio tak słuchać na sępa.
W sumie jak PIS zaczął niszczyć Owsiaka to jakoś tak mimochodem podwoiłem stawkę, rok później potroiłem. Tak to trochę działa czyli świetny miks filantropijno-protestacyjny, unikat w skali światowej. Chyba trzeba wspierać wszelakie inicjatywy zmierzające do obrony obszarów odbieranej nam wolności. Choćby tylko wolności wyboru ale nie jestem przekonany czy tylko o taką wolność tu chodzi.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W Trójce to już chyba nie ma kto pracować. Codziennie kolejne nazwiska się pojawiają. Aż z ciekawości włączę jutro listę, ciekawe jaki samobójca podejmie się jej prowadzenia.

A do nowego radia tez się chyba dołożę. Cóż trudno, zostanę wydojony frajerem.
ODPOWIEDZ