Quo Vadis Forum?

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

dla mnie liczy się treść nie forma, im więcej świecidełek tym słabiej.
forum dobrze działa na tapatalku, jest przejrzyste, kompletnie nie widzę potrzeby zmiany wyglądu.
gorzej, grozi to dopiero destabilizacją.
można by trochę posprzątać śmieci w wątkach typu stryd, garmin itd, bo wiele tam bardzo niepotrzebnych wtrętów, w tym i moich, niestety dla nowych użytkowników, lub szukających konkretnych informacji, zdecydowanie niepotrzebnych.
to tak, tego typu rzeczy przydałoby się posprzątać po różnych wątkach.
dla mnie, cała reszta jest idealna.
nie ma co kombinować z nowymi świecidełkami bo tylko to zniechęci, uważam.
New Balance but biegowy
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

po zmianie silnika na nowoczesny i bajerzasty kilka latek temu, forum biegajznami umarło z dnia na dzień
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

właśnie.
a fajnie tam było.
powiem tak nowym bedzue bez różnicy, starzy się tylko zniechęca myślę.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mi chodzi o uproszczenie, a nie dodawanie "świecidełek". Np, że jak wklejasz linka/zdj to nie trzeba dodawać "", żeby strona była też przystosowana do telefonów np. dodawanie zdjęcie nie wychodzi z normalnej ramy do wpisu, bo utrudnia to czytanie (tak jak tutaj https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=60767
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

a to to tak, że dodawanie zdjęć, emotikony, fajnie jakby były ale nie kosztem layoutu obecnego forum. IMHO oczywiście.
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mam wrażenie że nowy Naczelny nie docenia trochę potencjału forum, jako źródła contentu. Strona bieganie na pewno jest teraz bardziej na bieżąco z wydarzeniami ze świata lekkiej i to na plus. Adam trochę to miał w tyle. Ale brakuje mi takiej pasji Adama do tematów, co do których się zapalał. Miał swoje koniki, dziwne teorie, drążył, pisał artykuły, zawzięcie dyskutował. To było bardzo inspirujące. Kuba Wiśniewski jest chyba zbyt do tego wszystkiego zdystansowany. Mam wrażenie, że patrzy na nasze dyskusje o treningu z pobłażliwym uśmieszkiem :spoczko:
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

mam wrażenie że żaden naczelny nie zdaje/zdawał sobie sprawy, że ruch generuje forum. że potęga marki bieganie. pl to forum. nie te newsy i felietony- poniekąd też bardzo ważne bo generują potem dyskusje na forum - a jak zdaje to i tak nie chce tego zauważyć, ale cóż, oby nie trzeba było się kiedyś boleśnie o tym przekonać.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Ja na portal wchodzę tylko przez Forum jak tam zauważę jakiś artykuł, który mnie zainteresuje. Gdyby nie forum to bym chyba nigdy nie zaglądał. Pewnie to nie reguła wśród userów ale zapewne nie jestem jedyny.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Ja na portal wchodzę tylko przez Forum jak tam zauważę jakiś artykuł, który mnie zainteresuje. Gdyby nie forum to bym chyba nigdy nie zaglądał. Pewnie to nie reguła wśród userów ale zapewne nie jestem jedyny.
Mam identyczne podejście.
ZgubionyLogin
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 25 paź 2019, 14:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:mam wrażenie że żaden naczelny nie zdaje/zdawał sobie sprawy, że ruch generuje forum.
Mnie sie wydaje, ze przy zmianie kierownictwa, bieganie.pl troche zmienilo swoj profil - wczesniej bylo bardziej kierowane do amatorskich biegaczy, teraz zas widze duzo informacji o rezultatach jakichs zawodach rozgrywanych po swiecie, plus linia "life-style'owa", czyli felietony (osobiscie jeszcze zadnego takiego tekstu nie przeczytalem).

Kiedys bylo to wyrazniej miejsce dla aktywnie biegajacych, a teraz mam wrazenie, ze stalo sie strona z wynikami, dla kibicow niszowych sportow (bo bieganie mainstreamem nie jest) oraz wymuszonymi tekstami (zakladka "felietony").
To takie subiektywne odczucie.

Nie mam wgladu do statystyk ogladalnosci, ale troche watpie, aby ten kierunek znaczaco zwiekszyl popularnosc tego adresu. Bo reklam jest jakby mniej?
Agnusia93
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:51
Życiówka na 10k: 59:57
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Ja na portal wchodzę tylko przez Forum jak tam zauważę jakiś artykuł, który mnie zainteresuje. Gdyby nie forum to bym chyba nigdy nie zaglądał. Pewnie to nie reguła wśród userów ale zapewne nie jestem jedyny.
Mam dokładnie tak samo!:)
[b]5km - 27:10[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]10km - 56:03[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]HM Silesia - 02:09:30[/b] 01.10.2023

[url=viewtopic.php?f=28&t=57794]Komentarze do bloga[/url]
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

brujeria pisze:po zmianie silnika na nowoczesny i bajerzasty kilka latek temu, forum biegajznami umarło z dnia na dzień
Dokładnie, też o tym od razu pomyślałam, gdy zaczęła się dyskusja o zmianach na forum. Ja tam nic bym nie zmieniała, jest ok.

Na forum wchodzę przez stronę główną i zawsze patrzę, czy są jakieś nowości. Teraz jest ich więcej ;). Wg mnie super, że pojawiają się artykuły i wywiady ze świata wyczynu, ale wiem, że nie każdego musi to interesować.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Ja na portal wchodzę tylko przez Forum jak tam zauważę jakiś artykuł, który mnie zainteresuje. Gdyby nie forum to bym chyba nigdy nie zaglądał. Pewnie to nie reguła wśród userów ale zapewne nie jestem jedyny.
I ja tez

Wysłane z mojego A5_Pro .
Awatar użytkownika
ragozd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 623
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:35
Życiówka na 10k: 34:57
Życiówka w maratonie: 2:45:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kuczi pisze:
mihumor pisze:Ja na portal wchodzę tylko przez Forum jak tam zauważę jakiś artykuł, który mnie zainteresuje. Gdyby nie forum to bym chyba nigdy nie zaglądał. Pewnie to nie reguła wśród userów ale zapewne nie jestem jedyny.
Mam identyczne podejście.
Chyba jak wielu - nawet felietony tak czytam :)
www.facebook.com/WarszawskiScyzoryk - mistrz Polski i vicemistrz dzielnicy :)
M45 PB: 5km 17:10, 10km 34:57 HM 1:16:34 M 2:45:28
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:
mihumor pisze:Ja na portal wchodzę tylko przez Forum jak tam zauważę jakiś artykuł, który mnie zainteresuje. Gdyby nie forum to bym chyba nigdy nie zaglądał. Pewnie to nie reguła wśród userów ale zapewne nie jestem jedyny.
I ja tez
Mam tak samo :hej:

czyli forum jest BARDZO ważne dla użytkowników bieganie.pl, a więc warto o nie dbać :taktak:

żeby to sprawdzić poczyniłem skromną ankietę w tym temacie
https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=60796
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
ODPOWIEDZ