Nowe Bieganie.pl

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Widzę ,że kulturą tu się nie grzeszy ostatnio ;) A mówi się,że w upale trzeba biegać w czapce inaczej jak widać opryskliwość do czytelników narasta.

A wystarczyło odpisać grzecznie i z kulturą,że news jest w przygotowaniu i będzie Pan zadowolony ;)

Nawiasem mówiąc wygrał mój ulubieniec Jim Walmsley, którego tutejsi "eksperci" próbowali wiele razy lekko wyśmiać i deprecjonować talent ale on robi swoje bijąc kolejne rekordy ;)

Szczegółów tłumaczenia braku newsa nie komentuję bo warto przeczytać...to taka próba brania na litość ;/

Generalnie niezła lektura w wątku i nie trzeba już kupować gazet rozrywkowych. Osobiście nie dziwię się i zupełnie słusznie czytelnik oczekuje newsa z interesującego go wydarzenia.

Jestem już po porannym treningu i przy takiej pyskówce aż człowiek nabiera ochoty na drugi wieczorny trening ;)
Nie stresujcie się tak;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Czy fejs czy portal. Zasady powinny być znane. Widać po pretensjach, że nie są znane. Po waszej stronie leży je głosić przy każdej okazji. Choćby w takiej formie jak każdorazowa notka o autorze felietonu.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Co do newsów trailowych to teraz już sprawa jasna. Będą lub nie będą. Będą takie jakie widzi mi się.
Dla mnie ok. Będę czytał to co ciekawe. Przynajmniej teraz sprawa jest jasna i będzie spokój ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

yacool, no mam inne zdanie w tym temacie. naprawdę uważam, że nie trzeba publikować i przypominać żadnych zasad, tak samo jak forum nie potrzebuje regulaminu. zdrowy rozsądek wystarczy.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze: (..) zdrowy rozsądek wystarczy.
Padłem...
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

padłeś? powstań! POWERADE

forum jest doskonałym przykładem: wiele razy na przestrzeni lat pojawiały się zapytania o regulamin, na co Adam zgodnie z prawdą odpowiadał, że regulaminu nie ma, a na to co się dzieje na forum na bieżąco reaguje admin i moderatorzy. mimo braku "zasad" forum radzi sobie dobrze (nie mówię teraz o jego zasięgach, bo te są od kilku lat nikłe, ale to ze względu na fakt, że aktywność przeniosła się do innych mediów społecznościowych).
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie spotkałem się z pretensjami, że ktoś spóźnił się z wysłaniem posta na forum. Brak regulaminu najwyraźniej działa.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

sprowadzasz sprawę do absurdu. oczywiście, że nie było takich pretensji. za to pojawiają się od czasu do czasu pretensje, że coś zostało wymoderowane, a nie powinno albo że coś nie zostało wymoderowane, a powinno :)

i nie jest tak, że po każdym takim zgłoszeniu działania moderatora są korygowane, bo najczęściej okazuje się, że wcale nie muszą.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dlatego można tę samą zasadę braku regulacji zastosować do publikacji na portalu i nie będzie pretensji, bo każdy kieruje się zdrowym rozsądkiem.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

no nie, pretensje będą się pojawiać - i w związku z działaniem forum, i w związku z działaniem portalu. rzecz w tym, żeby ocenić, czy każda pretensja jest słuszna i należy się nad nią pochylać - i to jest moim zdaniem w pierwszej kolejności kwestia zdrowego rozsądku.

mój zdrowy rozsądek twierdzi, że pretensja Jaca_CH jest bezpodstawna i nie należy się nią przejmować (tzn. nie będę sobie wyrzucał, że nie napisałem niusa wcześniej). odpowiedziałem na jego wpis po to, żeby odnieść się do tej pretensji i wytłumaczyć, dlaczego nie mam sobie nic do zarzucenia.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Problem leży tu:
Qba Krause pisze: mój zdrowy rozsądek twierdzi,
Awatar użytkownika
google
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 11 lut 2010, 22:31

Nieprzeczytany post

mój zdrowy rozsądek twierdzi, że pretensja Jaca_CH jest bezpodstawna
Ale moze pretensja nie jest tak bezpodstawna, tylko nie wiadomo dlaczego odbiera to Pan tak osobiście. Tzn wiadomo, ale czy powinien Pan?
pozdrawiam
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

google, nie musisz do mnie pisać per "Pan"

odbieram osobiście, bo to ja zajmuję się trailem, a pretensja dotyczyła "opóźnienia" bądź wręcz "braku" niusów trailowych. czy powinienem? nie zastanawiałem się nad tym w kategoriach powinności. chciałem się do pretensji odnieść, więc się odniosłem.

yacool, jeśli masz wątpliwości co do działania mojego zdrowego rozsądku, to trudno :) nawet jeśli "tu leży problem", to jest to twój problem ;)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie chodzi o wątpliwości co do działania twojego rozsądku, ale o lokalny zasięg tzw zdrowej racjonalizacji.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ok, to rozumiem. pozostaje mi wierzyć, że zdrowy rozsądek to cecha globalna.

"lecz ludzi dobrej woli jest więcej, i mocno wierzę w to, la la LAAAAAA..."
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
ODPOWIEDZ