muzyka na treningu

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Libero
Wyga
Wyga
Posty: 75
Rejestracja: 05 gru 2008, 22:49

Nieprzeczytany post

Piotrc pisze:Co do biegaczy mówiących cześć to polecam wszystkim takie zachowania.

Słuchanie muzyki w czasie treningu jest dość niebezpieczne a szczególnie jeśli nie słyszymy dźwięków z otoczenia (samochody itp) gdyż może się to skończyć :bum:
Ostatnio pierwszy raz spotkałem biegacza na mojeje trasie (od miesiąca), powiedziałem "siemasz" , nieodpowiedział nawet :ble:


a co do głosnosci: ja jak już słucham to kompletnie chcę wyciszyć otoczenie, biegam po lesie i okolicznych ściezkach wieczorem, więc nawet jak jedzie samochód to po światłach widać że się zbliza, gorzej jak rower...
Zaczynam biegać....znowu
New Balance but biegowy
vrs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 309
Rejestracja: 22 maja 2008, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: WWa

Nieprzeczytany post

Ja tam zawsze mówię cześć, nawet mi ostatnio w niedzielę parę osób odpowiedziało...
Co do głośności, to ja w lesie (a głównie biegam teraz po ciemku ;)) słucham tak żeby słyszeć co się dookoła mnie dzieje, licho nie śpi :chrap: :oczko:
Dziś biegałem przy -12 i ipod nano dawał radę
A muzyka przy której z przerwami biegam już z pół roku to Crystal Method Nike+ Oryginal Run
Michał

10km 58'03'' - 2009-10-04 -> 52'01'' - 2009-11-11
Teraz dopiero się zacznie...
Awatar użytkownika
barte
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 28 sie 2009, 07:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

nie wiem czy w dobrym watku pisze bo nie o muzyce chcialem a o czyms alternatywnym do sluchania podczas biegu. znalazlem strone ze sluchowiskami radiowymi http://sluchowisko.com - moim zdaniem lepsze to niz audiobooki ktore sa czytane czesto bez zadnych emocji przez znudzonego lektora.
wymiana modulu kamery w Samsungu Galaxy S2
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1765679
Awatar użytkownika
kubako83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 897
Rejestracja: 08 wrz 2009, 08:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

barte pisze:nie wiem czy w dobrym watku pisze bo nie o muzyce chcialem a o czyms alternatywnym do sluchania podczas biegu. znalazlem strone ze sluchowiskami radiowymi http://sluchowisko.com - moim zdaniem lepsze to niz audiobooki ktore sa czytane czesto bez zadnych emocji przez znudzonego lektora.
Bardzo fajna strona, dzieki!
Kuba -----> [url=http://www.kuba-pichci.pl]jesteś głodny? zjedz coś![/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?t=15372]mój blog[/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=28&t=15605]skomentuj[/url]
Awatar użytkownika
1->99%
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 22 mar 2009, 18:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: poznań

Nieprzeczytany post

Dzidka pisze:http://www.jamendo.com/pl/album/34022
Właśnie w poszukiwaniu muzyki do biegania słucham sobie tego powyższego. Nie wiem czy się zdecyduję na bieganie z mp3 (choć czuję, że muzyka może "porywać" do szybszego lub dłuższego biegu), ze względu na np. luźno biegające psy oraz ich właścicieli.
rewelacja!!! swietny album! pobieram wlasnie :) laduje na mp3 zen mozaik :) i jazda!! :)
Uważaj, uważaj.
Nie ma nic gorszego, niż pogarda neofity.
Awatar użytkownika
1->99%
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 22 mar 2009, 18:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: poznań

Nieprzeczytany post

wlasnie chyba znalazlam strone dzieki Dzidce, na ktorej znajde muzyke nowa. cos swiezego na ucho, bo jestem chwilowo osluchana do przesady z tym co mam. wiec raz jeszcze dzieki! :)
Uważaj, uważaj.
Nie ma nic gorszego, niż pogarda neofity.
Awatar użytkownika
mattx
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poddębice

Nieprzeczytany post

ja jakoś nie potrafię bez muzyki. Jak jestem zmęczony, to włączam na 80% głośności. przy normalnym nastroju słucham tak aby dobrze wczuć się w muzykę, ale nie omijały mnie takie dźwięki jak jadące samochody bądź podbiegające psy. Muzyki słucham na Nokii 6500slide, ze standardowymi słuchawkami, a leci w nich Behemoth, Hunter bądź System of a Down.
schilack
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2009, 10:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Silesia

Nieprzeczytany post

Ja też nie mogę bez muzyki (biegać oczywście :hahaha: ) Telefon (bo może się przydać), słuchawki i - zależy od nastroju - Dżem lub Rammstein lub Coma.
The World makes way for those who know where they are going.
Awatar użytkownika
PATATAJEC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2048
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:53
Życiówka na 10k: 00:44:26
Życiówka w maratonie: 04:33:53
Lokalizacja: KPN
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mattx pisze:ja jakoś nie potrafię bez muzyki. Jak jestem zmęczony, to włączam na 80% głośności. przy normalnym nastroju słucham tak aby dobrze wczuć się w muzykę, ale nie omijały mnie takie dźwięki jak jadące samochody bądź podbiegające psy. Muzyki słucham na Nokii 6500slide, ze standardowymi słuchawkami, a leci w nich Behemoth, Hunter bądź System of a Down.
Nowego Behemotha nie słuchaj, biegając po lesie, w nocy - można się przestraszyć ;)

Barte - fajna stronka ze słuchowiskami. Dzięki! Zaraz będę testował - ale to do snu :)
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2274
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Te słuchowiska też mi pasują. Na pierwszy ogień teatr sensacji :)
kamilos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 894
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:42
Życiówka na 10k: 42:30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Miechów

Nieprzeczytany post

Ja również posiadam Creativa Zen Plus, słucham tego co mi podejdzie, wkońcu 4GB pojemności, przeważnie disco polo, hip-hop.
Poszukuje piosenek, ale nie do biegania tylko o bieganiu. Słyszeliście może jakieś. Interesują mnie przede wszystkim polskie, chodzi mi bardziej o tresc niz rytm;))
ŻYJ ABY BIEGAĆ, BIEGAJ BY ŻYĆ
Awatar użytkownika
PATATAJEC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2048
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:53
Życiówka na 10k: 00:44:26
Życiówka w maratonie: 04:33:53
Lokalizacja: KPN
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Svolken pisze:Te słuchowiska też mi pasują. Na pierwszy ogień teatr sensacji :)
Wczoraj poszło słuchowisko pt. "A nie mówiłam" z tego właśnie cyklu. Całkiem fajnie się słuchało. Dziś wieczór, przed spaniem, następne :).
Awatar użytkownika
barte
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 174
Rejestracja: 28 sie 2009, 07:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

widze ze wiekszosc z nas (lacznie ze mna) zaczyna od sensacji spodziewajac sie... sensacji ;), ja zapodam sobie chyba agatke kristi w nastepnym biegu. pozdro
wymiana modulu kamery w Samsungu Galaxy S2
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1765679
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2274
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ciekawy to może być widok biegacza podskakującego ze strachu, bo mu właśnie w uszach strzał z piostoletu zagrzmiał :hahaha:
Awatar użytkownika
Aia
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2010, 20:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

O! Patent na słuchowiska zdecydowanie niezły, będę musiała spróbować.
Ja zwykle słucham gadających głów w Tok FM - uwielbiam właściwie wszystkie wieczorne audycje i już od lat mi towarzyszą na wieczorny spacerach z psem, a obecnie podczas biegania :)
Kto dogoni psa, kto dogoni psa...:)
ODPOWIEDZ