Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

reasumując, radio które było zakładane bo podobno była ingerencja i cenzura, zwalnia swojego prezesa i współzałożyciela tylko dlatego, że powiedział prawdę. przypadkiem zresztą i w bardzo zaowalowany sposób. po wyjaśnieniach tegoż prezesa i próbie zwrócenia uwagi na ten fakt, doszło nad nim do medialnego linczu. efekt znanym. wypierdzielony na ryj. faszyzm w czystej postaci. gdzie Ci obrońcy wywalanych dziennikarzy z pracy? gdzie???
gratuluję RNŚ niezależności i standardów.
z tego to już nawet koń nie ma siły się śmiać.
New Balance but biegowy
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:reasumując, radio które było zakładane bo podobno była ingerencja i cenzura, zwalnia swojego prezesa i współzałożyciela tylko dlatego, że powiedział prawdę
o to to to. Chcieli walczyć z cenzurą i brakiem wolności słowa, a skończyło się na samocenzurze :)
zabawne to :spoczko:
Awatar użytkownika
ziko303
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2415
Rejestracja: 13 gru 2013, 12:08
Życiówka na 10k: 45:16
Życiówka w maratonie: 3:48:40
Lokalizacja: Wro

Nieprzeczytany post

Żeby spuentować, tutaj zgadzam się z Wami w 100% :taktak: Tego trupa tzn. starą Trójkę trzeba pochować, postawić mu fajny pomnik i co jakiś czas zapalać świeczkę. Ani obecna Trujka ani RNŚ nie cofnie czasu. A studia i mikrofony oddać młodym, staruchy biegać do lasu :hahaha:
Blog

Komentarze

5k 21:55 (2018) / 10k 45:16 (2020) / HM 1:40:34 (2017)/ M 3:48:40 (2016)

Obrazek
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

khorne pisze:
cichy70 pisze:reasumując, radio które było zakładane bo podobno była ingerencja i cenzura, zwalnia swojego prezesa i współzałożyciela tylko dlatego, że powiedział prawdę
o to to to. Chcieli walczyć z cenzurą i brakiem wolności słowa, a skończyło się na samocenzurze :)
zabawne to :spoczko:
Czyli rozumie, ze cenzura i brak wolności słowa Tobie nie przeszkadza?
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Rolli, nie brnij.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Rolli, nie brnij.
:hahaha:
Aj... a to czemu?
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Radio reprezentujące inne poglądy od moich to radio nieobiektywne. Tak, to wiadomo. Jeśli tak piszecie to podajcie przyklady mediów obiektywnych bo to definiuje to co za obiektywne uważacie, to moglo by byc zabawne i ciekawe. Możemy w ten sposob stworzyc fascynujacą i bardzo zroznicowaną liste mediów obiektywnych. W Polsce za obiektywne uważa się śmieci produkowane i powielane w necie bez żadnej autoryzacji i żadnego źródła, takie gówno nieznanego pochodzenia uchodzące za prawdy obiektywnie objawione rozpowszechniane metodą podaj dalej akolicie swej ideologii. Odsetek Polaków tak uwazających daje nam w tej niechlubnej klasyfikacji drugie miejsce w Europie za Turcją ale tylko w przypadku uwazania Turcji za kraj europejski.
RNŚ było nie było odniosło sukces i to zapewne jest bolesne. Jednak pobranie 100 000 apek przez publikę i bezproblemowe zbieranie środków dawanych przez zwykłych ludzi może zadziwić obiektywnych myślicieli. Nigdy nie myślalem, że wydanie przeze mnie dosyć drobnych kwot będzie tak frustrujace dla niezależnych i prawych. Radia tego słucham do kotleta i dla przyjemności nie traktując go jako dostawcę poglądów politycznych.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

+1

A co do obiektywnych mediów... moim zdaniem to powinno wyglądać tak

Pan D spotkał się z panem T. Pan T powiedział to, a Pan D odpowiedział tamto. Koniec. Bez emocjonalnego przekazu, bez sugerowania, ze ten czy inny pan miał racje lub nie. Bez smieszkow czy chcheszkow w tę czy inną stronę.

Pod tym względem RNŚ początkowo mnie zawiodło. Teraz jest lepiej, ale widać czyja stronę trzymają. To w zasadzie moja strona wiec nie narzekam, ale do całkowitej bezstronnosci brakuje. Natomiast do kotleta, jedzonego, czy w trakcie produkcji jak najbardziej się nadaje.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:Radio reprezentujące inne poglądy od moich to radio nieobiektywne.
nie o to chodzi, mówimy o czym innym.
miało to być radio niepolityczne, nieulegające naciskom itd.
od początku twierdziłem, że to jedna wielka farsa.
nikt z obrońców, tegoż załganego tworu, nie chce się odnieść do clou.
czyli zwolnienia prezesa, za przypadkową szczerość.
zgrabnie unikacie tematu i wekslujecie to na stosunek do LGBT.
a tu sprawa jest prosta jest Michał S. i koniec kropka.
i okazuje się, że pod pierwszym lepszym naciskiem od razu chowają swoje ideały głęboko.
czyli szafują frazesami na prawo i lewo, a zachowują się jak gówniarze.
kasa misiu kasa.
o to tylko chodzi.
niezależne radio.
:hej: :hej: :hej: :hej:
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Psy szczekają, karawana idzie dalej.
Grupka pedziow mnie nie przeraża i nie mam problemu z nazywanie rzeczy po imieniu. Mam problem z patrzeniem na ludzi jak na rzeczy i z łatwymi uproszczeniami. Ja nie oczekuje od RNS tak wysokich standardów moralnych jak ty. Dziwię się, że w ogóle tym się zajmujesz. Mam wrażenie że więcej ich słuchasz niż ja a ja za to płacę. To przecież zwykłe, rozrywkowe radio. To nie Kościół czy Partia Polityczna gdzie powinieneś oczekiwać standardów a nie tego co dostajesz. Więcej dystansu bym polecał bo szkoda Twojego zaangażowania trochę. To tylko radio a nie firma od rządzenia czy zbawienia świata. Nie słuchasz i jej nie ma dla Ciebie. Prosta sprawa. A rynek sam to oceni i jak będzie gowno to padną. Przecież z podatków jak TVP nie dostaną a i spółki skarbu Państwa nie dadzą reklamy by to utrzymać ak prasę, która wspiera ale mało kto ja czyta.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale chyba nie o to chodzi. Jest piana, bo aparatczycy preferowanej partii postanowili ud... niewygodnych dziennikarzy i skazać ich na niebyt a ich dotychczasowe miejsce pracy przerobić na swoją tubę propagandową. A tu się okazało, że to już nie te czasy gdy można było dysydentowi po studiach dać przydział do roboty jako palacz w kotłowni aż do emerytury i że ludzie potrafili się zorganizować i zrobić coś nowego, zupełnie prywatnie, nie zabiegając o pieniądze podatników. Dlatego ból jest wielki, bo tym razem nie udało się zgnębić wroga klasowego na oczach swoich akolitów.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

i znów nikt mi nie odpowiada na pytanie jak to jest ?
przypominam sami pisali o sobie:

▪ Radio, które będzie całkowicie niezależne, które nie będzie musiało kłaniać się sponsorom ani ulegać finansowym czy politycznym naciskom.

▪ Radio pełne wyjątkowych osobowości, wolności słowa, ambitnej muzyki i fascynujących audycji.


i jak od początku twierdziłem, że to jedna wielka ściema, byłem tu sprowadzany do parteru, obrażany krzywymi wpisami i generalnie próbowany mi pokazać miejsce w "waszym" szeregu.
okazało, że że te wszystkie frazesy ze strony RNŚ są gówno warte.
są lewacką tubą skupiającą się głownie na atakowaniu PIS -a niezależni są jedynie od jakiegokolwiek poczucia przyzwoitości i rozumu.
wywalenie własnego prezesa, za to, że nazwał Michała.S aktywistą a nie aktywistką, w atmosferze linczu i bez jakiejkolwiek próby obrony, pokazuje z jakim typem ludzi mamy do czynienia.
towarzysze szmaciaki i tyle.
nie ma tam nikogo z jakąkolwiek zdolnością honorową i odrobiną wstydu.
i o tym od początku mówiłem.
żerowali na trójce, pełne gęby frazesów, a tak naprawdę tylko o kasę i naiwnych chodzi.
tak wyglądają wasi moralni bohaterowie.
ps
i nie przeszkadza mi, że zarabiają.
skoro komuś pasuje sponsorowanie tej degrengolady, nic mi do tego.
niech zarabiają i miliony.
szmaciak jednak zostanie szmaciakiem, choćby i w złotym jaguarze.
kazik już napisał piosenkę -twoja cenzura jest lepsza od mojej ?
dla mnie to już koniec tego tematu.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

mihumor pisze: W Polsce za obiektywne uważa się śmieci produkowane i powielane w necie bez żadnej autoryzacji i żadnego źródła, takie gówno nieznanego pochodzenia uchodzące za prawdy obiektywnie objawione rozpowszechniane metodą podaj dalej akolicie swej ideologii.
Nie wiem, jakie prawdy masz na myśli, ale nie martw się, patrząc na coraz bardziej szalejącą cenzurę na fejsbuku czy YT to będziesz miał szybciej ten swój Nowy Wspaniały Świat - 1 9 8 4 niż się spodziewasz. Policja Myśli już się zbliża...
mihumor pisze:RNŚ było nie było odniosło sukces i to zapewne jest bolesne. Jednak pobranie 100 000 apek przez publikę i bezproblemowe zbieranie środków dawanych przez zwykłych ludzi może zadziwić obiektywnych myślicieli.
No wiesz, w PL jest grupa dość liczna nazywana przez wrogów klasowych lemingami, która z nienawiści do innej grupy jest gotowa wpłacić na wszystko co uderza w znienawidzoną przez nich grupę/partię/ludzi itd. Najlepszym przykładem jest zbiórka zorganizowana przez jakiegoś cwaniaka, o nazwisku zbieżnym z nazwiskiem pierwszego premiera pewnego kraju powstałego po WWII w Azji, na "ofiarę" zderzenia chyba w Brzeszczach.
Teraz doczytałem, że na tego cwaniaka "Margot?", tez była prowadzona zbiórka.
:echech:
Ostatnio zmieniony 13 sie 2020, 08:20 przez 50latek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

No to fajnie, że to dla Ciebie koniec tematu. To naprawdę nie jest obowiązkowe a na rynku jest dużo wspaniałych nadawców i każdy może sobie znaleźć coś dla siebie. Masz przecież bardzo obiektywne TVP i świetne PR oraz masę mediów narodowych, jest treść, poziom i odpowiedni przekaz, żadne tam tuby i zero lewactwa. No i rozrywka na super poziomie też więc o co chodzi? Masz Polskę swoich marzeń, służby biją lewaków, masz przystojnego i mądrego prezydenta oraz super rząd, już prawie całkiem niezależne sądy co skażą kogo trzeba i na ile trzeba a ty wylewasz tu swoją frustrację problemami marginalnych lewackich dziennikarzy. I to słabych dziennikarzy, których nie wiadomo dlaczego ludzie chcą słuchać.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

ostatni już raz.
rozumiem, że jedyna odpowiedz na to co napisałem, to sprowadzenie wszystkiego do absurdu, że nagle nikt nie wymaga od nich jakichś tam standardów, że ma być to radio do kotleta, że rynek zweryfikuje itp.
a ja się tylko pytam tylko jak się to ma do tych standardów których to tak mocno pare osób tutaj broniło i jak się teraz z tym czujecie ?
i nikt jeszcze mi na to nie opowiedział.
wciąż tylko frazesy o karawanie, rynku, tvp, tubach rządowych.
tylko nie o tym rozmawiamy.
rozmawiamy o tym, że plują w gębę a wciąż śpiewka, że deszcz pada.
ODPOWIEDZ